Jump to content

Multİ Xp >db< Edition 2010 V1.3 Çıktı !

muslum_255

Recommended Posts

• Replies 88
  • Created
  • Last Reply
Ellerine saglık en kısa zamanda deneyecem :) forum canlandı yaf :D

Sağolasın kardeşim sen de beni canlandırdın

İnternet ve bilgisayardaki sorunlarda tam zamanını buldu yoksa kesinlikle arşivlik.:)

:) eyw kardeşim inşallah memnun kalırsın

Hemen indiriyorum güzel bir sistem olmuş

İnşllah memnun kalırsın kardeşim iyi günlerde kullanma dileği ile

i386 klasörü içinde svcpack diye klasör var onu kaldırmanız gerekmekte ultra ıso yardımı ile yapabilirsiniz saygılarımla

Ha bide media fireyi kontrol ettim bi sorun yok

bunun dışında herhangi bişey yapmaya gerek varmı ? son bir part kaldı oda %95 de :D

beni antep time eklemişsin.

ben G.Antepte uzunca yıllar görev yapmış hatta senin okulunda öğretmen olan (benim eski öğrencim) öğrenciler yetiştirmiş şuan başka bir diyarda ikamet eden biriyim.

çalışma ve başarılarının devamını dilerim.

sadece svcpack kaldırmakla olmaz SVCPACK IN dosyasıını da düzenlemeniz yada kaldırmanız gerekebilir.

aynen bende onu söyleyecektim ancak internet gitti daha yeni geldi

part biri hotfileden diğerlerinide mediafireden çektim part 2 ve 4 CRC hatası veriyor 2 defa indirdim gene aynı

neden acaba ?

kardeş kusura bakma mediafire kaynaklı bir sorun vardı hallettim şimdi

Please register to see this content.

resimdeki virüs uyarısını veriyor

kardeşim girdigin link'e bakarsan benim verdiğim linkle alakası olmayan bişii sende anlarsın ama acıklama yapmalıydın sen direk linkleri al kopyala adres cubuguna yapıstır öyle dene

Bunu sizmi yaptınız.

Harika.Söylenebilecek hiçbirşey yok.Görselliği inanılmaz.

evet görsel(bazı yerlerini editledim) paket ve addon'ların bir kısmı hariç tamamen bana ait ben yaptım :D

Tesekkur ederim kardeşim :clapping:

KArDEŞim eLLEriNe sağLık AMa RAPİDSHARE de upLoaD edeRmisin ???

upload etme sorun değil rapidle 100-125 ile indireceksin yavas iner ama mediafire ile ard arda indirebilirsin ve indirme hızı 250-300 arasında bence mediafireyi kullan cevabını bekliyorum tesekkur ederim yorumun için

upload etme sorun değil rapidle 100-125 ile indireceksin yavas iner ama mediafire ile ard arda indirebilirsin ve indirme hızı 250-300 arasında bence mediafireyi kullan cevabını bekliyorum tesekkur ederim yorumun için

bende MediaFireyi tavsiye ederim dediğin gibi hem ard arda hemde yüksek hızla indirebilirisn.

200 partlar 8-9 dk 75 part ise 4-5 dakikada indirdim ben :)

Eline emeğine sağlık kardeşim ilk denemen olmasına rağmen çok başarılı iş çıkarmışsın tebrikler...Başarılarının devemını dilerim...

Eline emeğine sağlık kardeşim ilk denemen olmasına rağmen çok başarılı iş çıkarmışsın tebrikler...Başarılarının devemını dilerim...

Cok tesekkur ederim kardeşim saolun tnc'den ne oğrendi isek tekrar ettik yani başka birsey yok

Cok tesekkur ederim kardeşim saolun tnc'den ne oğrendi isek tekrar ettik yani başka birsey yok

O zaman takdir belgesi alman şart çok güzel olmuş :)bu arada xp full katılımsız sanırım programları da kuruyor ohhh tek tuş bas çayı yudumla:)

O zaman takdir belgesi alman şart çok güzel olmuş :)bu arada xp full katılımsız sanırım programları da kuruyor ohhh tek tuş bas çayı yudumla:)

saol kardeşim bugun duydugum en güzel sey oldu valla sen beni güldürdün allahta seni güldürsün :D tesekkur ederim kardeşim benim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...