Jump to content

Forum Güncellendi!

sk8er_boi

Recommended Posts

• Administrator

Sn. Admin,

Becerememiş olma olasılığı elbette olur; çoklu alıntı yapılacak iletilerin "Çoklı alıntı" düğmelerine basıp etkin duruma (ki, düğmenin rengi yeşil oluyor) getirdikten sonra "Cevap Yaz" düğmesine basmak dışında yapılması gereken bir şey varsa. (Ki, bunu tek cümleyle belirtebilirdiniz)

Not: İletiyi, bu konuda bir açıklama olup olmadığını aradıktan sonra yazdım.

Çoklu alıntı butonlarına bastıktan sonra, aşağıdan Yanıt Ekle butonuna basacaksınız.

• Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Sn. Admin,

Becerememiş olma olasılığı elbette olur; çoklu alıntı yapılacak iletilerin "Çoklı alıntı" düğmelerine basıp etkin duruma (ki, düğmenin rengi yeşil oluyor) getirdikten sonra "Cevap Yaz" düğmesine basmak dışında yapılması gereken bir şey varsa. (Ki, bunu tek cümleyle belirtebilirdiniz)

* Yukardaki gibi yapınca, yalnızca "Cevap Yaz" düğmesine basılan iletinin alıntısı yapılıyor;

* Çoklu alıntı düğmesini kullanmaksızın alıntı yapılacak her bir iletinin "Cevap Yaz" düğmesine basıp alıntıları tek bir iletiye taşımak elbette olası.

Not: İletiyi, bu konuda bir açıklama olup olmadığını aradıktan sonra yazdım.

Çoklu alıntı butonlarına bastıktan sonra, aşağıdan Yanıt Ekle butonuna basacaksınız.

Bunun gibi :)

Anlaşıldı...

Genel ağda bu türden farklı uygulamaları kaçırmadan izlemek zor; hele bir yaştan sonra...

Yanıtınızın benim gibi başka beceriksizlere de yardımcı olacağı kesin.

Esenlikler.

• 2 hafta sonra ...

sayn admin ve sayın mod. benim ufak bir sorunum var bilmiyorum benden mi kaynaklanıyor yoksa forumla alakalı mı ama ben acmış olduğum konuyu düzenledim zaman linkler ve resimler cok fazla karışıyor bunun nedeni ne acaba???

Please register to see this content.

artı resimleri bazı forumlarda görüyorum üzerine tıklıyorsun ekrar kararıyor ve resim tam sayfaya yakın acılıyor acaba bu tarz olma ihtimali varmı???

sayn admin ve sayın mod. benim ufak bir sorunum var bilmiyorum benden mi kaynaklanıyor yoksa forumla alakalı mı ama ben acmış olduğum konuyu düzenledim zaman linkler ve resimler cok fazla karışıyor bunun nedeni ne acaba???

artı resimleri bazı forumlarda görüyorum üzerine tıklıyorsun ekrar kararıyor ve resim tam sayfaya yakın acılıyor acaba bu tarz olma ihtimali varmı???

arkadaşa katılıyorum bende mesela linkleri ekleyeceğim veya konu açıklması yapacağım zaman yazılan text bir aşağı bir yukarı gidiyor yazdıklarım rastgele yerlere yazılıyor bu siteden mi kaynaklanıyor acaba konu açmak eziyet gibi bi şey oluyor.

• Administrator

arkadaşa katılıyorum bende mesela linkleri ekleyeceğim veya konu açıklması yapacağım zaman yazılan text bir aşağı bir yukarı gidiyor yazdıklarım rastgele yerlere yazılıyor bu siteden mi kaynaklanıyor acaba konu açmak eziyet gibi bi şey oluyor.

Kullanamıyorsanız, basit editöre geçiş yapın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...