Jump to content

Forum Güncellendi!

sk8er_boi

Recommended Posts

forum başlıklarının ana sayfada olması güzel olmuş, fakat önceden son göderilen mesajlar kısmındaki yazıların ğstüne gelince mesajın en azından bir bölümünü görebiliyorduk, şimdi sanırım o özellik yok :(

Bkz:

• Replies 358
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator

Abone olduğumuz konulara önceden kontrol paneline girip mesajgelip gelmediğine bakabiliyordum da.Şuan bulamadım abone olunan konulara nereden bakıldığını :huh: nerede acaba ? :) NOT: Sağ alttaki dışında görebileceğimiz yeri soruyorum kalktı mı acaba

http://www.tnctr.com/index.php?app=core&module=usercp&tab=forums&area=topicsubs

• Administrator

Eski sürümde Font bölümünden yarlama yapmak vardı burda her konuda kalın yapmak yapmak zamanımı alıyor direk bir font seçebilme seçeneğini bulamadım.

O eklendi çıkmadı 3.1 için.

• Administrator

hocam herşey iyi güzel siz bu işin ustasısınız daha iyi bilirsiniz ma opera kullanıyorum site açılırken sorun verio bi ilgilenseniz bu sorunla

Bir ekran görüntüsü koyar insan. "sorun verio" ne demek?

eski sistemde üye resminin üstüne geldiginde başlıgı bul yani açtıgı tüm konular vardı

bu yeni sistemde bu yokmu öyle iyiydi hemen bakıp konularımı buluyordum saygılarımla

• Administrator

eski sistemde üye resminin üstüne geldiginde başlıgı bul yani açtıgı tüm konular vardı

bu yeni sistemde bu yokmu öyle iyiydi hemen bakıp konularımı buluyordum saygılarımla

Kendi konularını bulman için, sağ üstteki avatarının yanındaki nickine tıklayarak Benim Mesajlarım'ı seçebilirsin. Ayrıca profile girince de yazdığın mesajlar ve konular mevcut.

Anasayfadaki mesajları tam güncellenmiyor mu yoksa bende mi sorun var?Bazen anasayfa öyle dururken yeniliyorum sayfayı yeni konular çıkmış oluyor.Ama yenilemesem gözükmüyor?Ama her zaman olmuyor bu olay..

Anasayfadaki mesajları tam güncellenmiyor mu yoksa bende mi sorun var?Bazen anasayfa öyle dururken yeniliyorum sayfayı yeni konular çıkmış oluyor.Ama yenilemesem gözükmüyor?Ama her zaman olmuyor bu olay..

Aynı sorun bendede var. İlk başlarda böyle birşey olmuyordu birdenbire olmaya başladı.

Birde şu yandaki durum güncellemesinden ayrı olarak bir chatbox konsa iyi olmazmı :)

aynı sorun bende de var vede mesaj sayım son 24 saate göre güncelleniyor ama çok geç geliyor yeni attığım mesajlar

• Administrator

arkadaşlar ben siteye girince masam kitleniyor delirecem yaa. eskisi yine daha hızlıydı bu daha beter bence adam gibi bir forum kurmak lazım vBulletin mesela...

Masadan girmeyeceksin zaten foruma. Bilgisayar kullanmayı dene.

Değerli yöneticim

Şu anda sağ tılma sorunu var

Herhangi bir yazıyı v.b örneğin:linklerin üzrine geliyorum sağ tıklama yapmıyor

Bu da dosyayı indirmemde zorluk çuıkarıyor Bende tek tek yazmak zorunda kalıyorum

Bu durumla ilgilinirseniz sevinirim

Birde siteye girdikten sonra donmalar oluyor

Sağ taraftaki görev çubuğunu yürütmekte zorluk çekiyorum

@&ULTİMATE&

Tarayıcı olarak Firefox kullanıyorum ve herangi bir sorun yok.

Ben eskisine forum arayüzünü çok benimsemiştim. Ama yeni arayüz ile bir çok özellik gelmiş gibi görünüyor.

Başarılar dilerim...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...