Jump to content

Forum Güncellendi!

sk8er_boi

Recommended Posts

• Replies 358
  • Created
  • Last Reply

oncelıkle hayırlı olsun bana dıger şekıl daha ıyı gıbı gelıyordu ama her zaman ıcın yenılık ıyıdır acıklarda zamanla kapanacaktır emegı gecen herkesı saygılarımla selamlıyorum :)

Digerini görmeye alıştınya ondandır zamanla alışırsın belki daha da hosuna gidebilir :)

Sabit ve normal konular bir arada ayırın daha güzel olur ve türkçe full olsa forum süper olcak ve biraz daha geniş olsa süperdir

Yazıyor zaten yavaş yavaş türkçeye çevrilecektir ..

Hayırlı olsun,güzel olmuş..

Film Bölümü açılmıyor,aşağıdaki hatayı veriyor.

[#10339] The topic filter settings you submitted are not valid. Please go back and reset your topic filter settings.

Forumun yeni hali güzel geldi bana yanlız Shoutbox kısmı aktif değil anlaşılan belki o forum düzenlenir açılır,içine girince hata mesajı verdi.Forum daha yeni girince biraz şaşırdım wincerent forumamı girdim sandım,olsun ilerde çıkacak bir takım kusurlar düzenlenir.Selametle kalınız.

yaaa ben eski forumu istiyommmmmmmm...çok şatafatlı olmamışmı ya)))...insanın gözü yoruluyor...eski hali daha sade...daha bi anlaşılır gibiydi....24 saat sayfa ekranımda duruyordu nerdeyse....her mesaja anında bakabiliyordum....şimdi mesaj bölümü nerde)))....

yazlım...donanım gibi..sohbet gibi görüyorduk anında mesajları...neyse...alışırızheralde....ama bence güzel olmamış....fikir yani....yinede ellerine sağlık yapanların..sanırım bi yenilik lazımdı..

herşey çok güzel elinize sağlık

fakat forum önceki gibi bir tasarıma yani son cevaplanalar anasayfada gözüküyordu

yani o şekil bir tasarım olacakmı yoksa böyle mi kalacak

yani anasayfadaki portal olacakmı

bligilendirirseniz sevinirim

Portala gerek yok. Son cevaplananlar anasasyfada otomatik olarka güncelleniyor zaten.

sk8er_boi seni uğraştırmayacaksa portal yaparsan daha iyi olur çünkü ilk ve tek girdiğim forum sitesi tnctr çünkü diğer forum sitelerinden bişey anlamıyorum ama tnctr portalı sayesinde çok anlaşılırdı

şu anda site benim için çok karışık

@sk8er_boi eskiden konuların yanında küçük bi buton olurdu ona tıkayınca konunun son okunmayan iletisine gidiyordu.Acaba buna da böyle bişey yapamaz mıyız?

sk8er_boi-> satırın sonunda küçük kırmızı bir ok var aynı işi gören

Düzenleme:Tamam farkettim güzelmiş..

1.Hızlı Menü yok.

2.İleti altlarındaki Basit Düzenle seçeneği yok.

3.İleti menüsündeki butonlar çalışmıyor.

4.Spoiler, codebox gibi önemli etiketler yok.

5.Mesaja 500 KB eklenti eklenemiyor hala.

6.Zaten biliyorsundur: Ana sayfada sol tarafta forum ikonları yok.

7.Zaten biliyorsundur: Forumun dışardan görünümünde üye renklendirmesi yapılmamış.

8.Ana sayfada, en altta tüm üyelerin gösterildiği yer kötü görünüyor. Sağ taraftaki istatistik bilgilerini başka yere alırsan iyi olur sanırım.

9.Bence forum içindeki mavi rengi yine kırmızıya alalım.

10.IMDb etiketinde sorun vardı önceki sürümde. Bunda ise daha eklememişsin de, dört gözle sorunsuz halini bekliyorum ona göre. :)

11.Forumda kalacak mı, yoksa kaldıracak mısın bilmiyorum ama; ileti değerlendirme tuşları hata veriyor basıldığıda. Yeşil (+)(-) tuşları.

12.İleti altındaki butonlardan iletiyi Unapprove diyerek görünmez yapabiliyoruz. Fakat Approve butonu işe yaramıyor. Sağ alttaki moderasyon menüsünü kullanarak düzeltebiliyorum ancak.

Hayırlısı olsun tüm TncTR ailesine. Bu sürümü biliyoru ayrıca cokta hoşuma gidiyor, önceleri kulanmayanlar icin zorluk cekecekler mutlaka ama yinede alışınca cok süper oldunu farkedecekler. şu an icin tek sorun ora dil benim gördüm bu

konu acma butonları calışmıyor yani maj yazma bölümünde

1.Hızlı Menü yok.

2.İleti altlarındaki Basit Düzenle seçeneği yok.

3.İleti menüsündeki butonlar çalışmıyor.

4.Spoiler, codebox gibi önemli etiketler yok.

5.Mesaja 500 KB eklenti eklenemiyor hala.

6.Zaten biliyorsundur: Ana sayfada sol tarafta forum ikonları yok.

7.Zaten biliyorsundur: Forumun dışardan görünümünde üye renklendirmesi yapılmamış.

8.Ana sayfada, en altta tüm üyelerin gösterildiği yer kötü görünüyor. Sağ taraftaki istatistik bilgilerini başka yere alırsan iyi olur sanırım.

9.Bence forum içindeki mavi rengi yine kırmızıya alalım.

10.IMDb etiketinde sorun vardı önceki sürümde. Bunda ise daha eklememişsin de, dört gözle sorunsuz halibi bekliyorum ona göre. :)

katılıyorum

1280*800 çözünürlükte şu anki sayfa yatayda sığmıyor.Yeni konuların anasayfada görülmesi daha güzeldi.anasayfadaki başlıklar sola kaymış gibi duruyor.Sağ tarafı boş duruyor anasayfada gezerken.Ben beğenmedim açıkçası

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...