Jump to content

Forum Güncellendi!

sk8er_boi

Recommended Posts

• Replies 358
  • Created
  • Last Reply

yaaa ben eski forumu istiyommmmmmmm...çok şatafatlı olmamışmı ya)))...insanın gözü yoruluyor...eski hali daha sade...daha bi anlaşılır gibiydi....24 saat sayfa ekranımda duruyordu nerdeyse....her mesaja anında bakabiliyordum....şimdi mesaj bölümü nerde)))....

yazlım...donanım gibi..sohbet gibi görüyorduk anında mesajları...neyse...alışırızheralde....ama bence güzel olmamış....fikir yani....yinede ellerine sağlık yapanların..sanırım bi yenilik lazımdı..

sayfa 1366x768 çözünürlüğe sığmıyor.Dil konusu biraz sıkıntılı.Oy verme çalışmıyor; ama sayfa çok güzel durmuş.Yalnız anında mesajları görmeyi farketmek biraz zor.Daha belirgin ve kolay olabilirdi.Neyse alışacağız artık.

Forumumuzu yeni versiyona geçirdik. Kurcaladıkça siz de yeni özelliklerini keşfedeceksiniz.Gördüğünüz problemleri bu kısma bildirebilirsiniz.Dil sorunlarının farkındayız, yavaş yavaş düzelecektir.

Güncellemeniz çok iyi oldu bu değişiklik hoşuma gitti doğrusu dilinde o kadar sorun olucağını zannetmiyorum yenilik için sağolun.

Hayırlı olsun..Değişiklik gerçekten güzel oldu ama dediğiniz gibi bazı hatalar mevcut..Katılımsız Bölümüne giremiyorum, resim ekleyemedim ve konuya msj yazarken örnek veriyorum yazı rengini değiştirmek için tıkladıktan sonra tekrar yazma bölümüne basınca yazılar siliniyor..Umarım bunlarda düzelir dah aiyi olur..Bu arada opera 10 versiyonunu kullanıyorum..Bundan kaynaklı olma ihtimalide var..Bilgi için söylüyorum.

1- Shoutbox bölümü aktif değil

2- Teşkkür butonu çalışmıyor

3- Mesaj düzenleme butonu yok

4- Filim gibi forum topice giriş aktif değil

5- Paylaşılan linkler spolier ile gizlenmiş açık değil

Bunlar benim gözlemlerim.Daha yeni forum güncellemesi yapıldığından bir takım eksiklikler çıkabilir.

Admin bu topicte paylaşılan eksikliklleri ve kusurları okuyup gerekli düzenleme işlemleri yapacağından eminim.Saygılarımı sunarım.

ya arkadaşlar dizaynı çok güzel di hızlı menü kim onlıne bağış ve son iletiler bunlar eski haliyle olmasada düzenlense daha iyi görünür

çünkü arkadaşlara önerdim girenler sırf portal ve dizyn için kayıt oldu resmen

Yeni Görünüm Süper Ama Portalı Olması Tnc ye Fark Katıyordu . Buna Alışmak Biraz Güc Olacak Bence Ben Eskı Tnc Taraftarıyım:(:(

şu ilk sayfa görünümü eskisinde daha güzel ve anlaşılabilirdi ya....vala....ne diyim....hani bazı sitelerde oluyoya eski düzenle görünytülemeye devam et diye öle bi secenek olabilseydi)).....ilk sayfayı özlicem...

Görünüm çok hoş olmuş bence.Renk uyumunu beğendim :) Ayrıca hız konusuna katılıyorum.Sayfalar daha hızlı açılıyor.Güncelleme için teşekkür ediyorum.Ancak;

1280*800 çözünürlükte şu anki sayfa yatayda sığmıyor.

FASAK arkadaşıma bu konuda ben de katılıyorum.Bu ve aşağıda verdiğim konunun ilk sayfaları sığmıyor.Ama inanıyorum ki bunlar en kısa zamanda düzeltilecektir.

Ekleme:Bilmeyenler için bir hatırlatma ; Dil sorununu forum ayarlarından Türkçe'yi seçerek halledebilirsiniz.

Arkadaşların dedikleri sorunları bende farkettim ama bunlar bir anda düzelmez.Zamanla hepsi düzelecektir.Hemen düzelecek diye bekleyen arkadaşlar var ama yeni yükseltme yapılmış.1 hafta içinde hepsini sk8er_boi düzeltir diye düşünüyorum :)

admin abi forum güzel olmuş ama ben kendimce bi sorun tespit ettim

teşekkür etme butonunda bi bozukluk var

kullanıcıya teşekkür ettikten sonra sayfayı yenileyince teşekkür butonunun pasif olup altta falanca kullanıcı teşekkür etti demesinin yerine teşekkür butonu yeniden aktif hale geliyor

saygılarımla...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...