Jump to content

Windows Orjinallik Sorununu Çözün.

sk8er_boi

Recommended Posts

indirdiğimWindows_XP_Licence_by_One_Kedisi_TNCTR.com\Windows_XP_Licence_by_One_Kedisi_TNCTR.com

Lisans yazıyor kısayolda indirme tarihi 23.10.2008 de 1.97 mb lik bir dosya başka bir bilgi bulamadım ayrıca içinden

Bonus DuvarKağıtları klasörü çıkdı

kardeşim arama yapdırdım sağol okadarını biliyorum ama bende bir şey çıkmadı ( XP_Licence_by_One_Kedisi ) diye ama

birşey çıkmıyor.Yazımda gördüğün gibi sağaltköşede işareti çıkıyordiye yazmışım yani kurmuşum.

normalde diğerlerinde herhangi bir simge çıkmazkensende çıkıyor ayrıca çıkış seçeneği bulunuyor ben bunu sormuşdum.

Paylaşımın için tşk.ler ama şu aramayıda bir ara öğretirsen editinden önceki yazım şekline göre söylüyorum,çok makbule geçer. :warning:

• Replies 184
  • Created
  • Last Reply
indirdiğimWindows_XP_Licence_by_One_Kedisi_TNCTR.com\Windows_XP_Licence_by_One_Kedisi_TNCTR.com

Lisans yazıyor kısayolda indirme tarihi 23.10.2008 de 1.97 mb lik bir dosya başka bir bilgi bulamadım ayrıca içinden

Bonus DuvarKağıtları klasörü çıkdı

Aferin sana, forumda arama yaptırmayı öğrenmişsin ama 2 defa paste yapmışsın, heyecandan olsa gerek. :warning:

Bir de programı denesen beni çok mutlu edeceksin :)

Skate Boi bu uyarıyı bana özel mi yaptın bilmiyorum ama bahsettiğim forumda son mesaj bir önceki mesaja otomatik olarak ekleniyor. Düzenleme Buttonu gönderdiğin bir mesajı veya konu içeriğini değiştirmek amacıyla kullanılıyor. Bundan sonra dikkat ederim uyardığın için teşekkürler :)

• Administrator
Aferin sana, forumda arama yaptırmayı öğrenmişsin ama 2 defa paste yapmışsın, heyecandan olsa gerek. :warning:

Bir de programı denesen beni çok mutlu edeceksin :)

Skate Boi bu uyarıyı bana özel mi yaptın bilmiyorum ama bahsettiğim forumda son mesaj bir önceki mesaja otomatik olarak ekleniyor. Düzenleme Buttonu gönderdiğin bir mesajı veya konu içeriğini değiştirmek amacıyla kullanılıyor. Bundan sonra dikkat ederim uyardığın için teşekkürler :)

Bahsettiğin forum değil burası. Kuralları var.

kardeşim arama yapdırdım sağol okadarını biliyorum ama bende bir şey çıkmadı ( XP_Licence_by_One_Kedisi ) diye ama

birşey çıkmıyor.Yazımda gördüğün gibi sağaltköşede işareti çıkıyordiye yazmışım yani kurmuşum.

normalde diğerlerinde herhangi bir simge çıkmazkensende çıkıyor ayrıca çıkış seçeneği bulunuyor ben bunu sormuşdum.

Paylaşımın için tşk.ler ama şu aramayıda bir ara öğretirsen editinden önceki yazım şekline göre söylüyorum,çok makbule geçer. :warning:

Bahsettiğin forum değil burası. Kuralları var.

Kurallara saygı duyarım. Güzel forum sitesi yapmışsın tebrik ederim. Benim seninle bir sorunum yok Skate Boi ama konularım sürekli siliniyor. Şuanda nette bulabileceğiniz en etkili yöntem benimki. Google'dan aratıp buluyorlar benim konularımı, teşekkür üstüne teşekkür ediyorlar. Burada açtım aynı konuyu önce silindi, tekrar açtım konu tekrar silindi, bir daha açtım 2 yorum gelmiş yorumlarda teşekkür eden bile olmamış. Bu muamele yanlış. Onu demek istiyorum.

Sağ altta ikon çıkıyor diyen arkadaşa gelince, arkadaşım o çıkan ikon crackleri otomatikleştiren programcığın ikonu. Şimdi windows doğrulama sayfasına gir, windows xp professional 32 bit kullanıyorsan işletim sisteminin orijinal olduğunu göreceksin. Restart'a bile gerek yok aslında ama restart'tan sonra crack'ler devreye girecek.

• Administrator
Kurallara saygı duyarım. Güzel forum sitesi yapmışsın tebrik ederim. Benim seninle bir sorunum yok Skate Boi ama konularım sürekli siliniyor. Şuanda nette bulabileceğiniz en etkili yöntem benimki. Google'dan aratıp buluyorlar benim konularımı, teşekkür üstüne teşekkür ediyorlar. Burada açtım aynı konuyu önce silindi, tekrar açtım konu tekrar silindi, bir daha açtım 2 yorum gelmiş yorumlarda teşekkür eden bile olmamış. Bu muamele yanlış. Onu demek istiyorum.

Sağ altta ikon çıkıyor diyen arkadaşa gelince, arkadaşım o çıkan ikon crackleri otomatikleştiren programcığın ikonu. Şimdi windows doğrulama sayfasına gir, windows xp professional 32 bit kullanıyorsan işletim sisteminin orijinal olduğunu göreceksin. Restart'a bile gerek yok aslında ama restart'tan sonra crack'ler devreye girecek.

Narşizmin doruklarındasın. Kabul etmesi zordur.

boşverin siz bunları eğer orjinallik sorunu olursa sizde system 32 içinde wgatray adlı dosya var o dosyayı silin sorun çözülür ama silmeden önce görev yöneticisinden işlemler ve burda wgatray adlı dosyanın işlemini sonlandırın sonra silin ama hızlı olmanız lazım çünki bu işlem i sonlandırdığınız dan ssonra 3 sn sonra gene açılıyor silemiyorsunuz 3 sn içinde silin

arkadaşlar

xp ve sp3 ü yükledim (eng pro)

tüm güncellemeleri de yükledim (Windows Genuine Advantage Validation Tool (KB892130) u yüklemedim)

ve bir daha hatırlatma tikinden sonra bir daha hatırlatmadı.

ie7 ve ardından ie 8 ß2 yi de yükledim

benim hala orjinalleştirmeye çalışmama gerek var mı. güncellemeleri yapabiliyorum ve win mp yide kullanmıyorum

birde wgatray dosyasından bahsedilmiş yukarıda bendeki system32 klasöründe ve processes de öyle bir

exe dosyası yok: Windows Genuine Advantage Validation Tool (KB892130) u yüklemediğim için olabilir mi?)

ek: everestle kontrol edince aktivasyon gerektirmiyor mesajı görüyorum

Arkadaşlar bundan bir hafta evvel format atmıştım.Windows orjinal değildi.Ki ne yaptıysam wga sınamasından geçememiştim.Taki aşağıdaki programı kullanana dek.Bu programı kullanmadan microsoft un wga sınamasına girdim.ve bana geçemediğimi bildirip 149dolara satın almamı istedi(yanlış hatırlamıyorsam.)sonra bu programı çalıştırdım ve validation a bastım.bir registry kaydı girdi.ve validation check basıpta microsoft un sitesine girip wga sınaması yaptırdım.Bir activex nesenesi yüklendi ve sonra Microsoft dogrulamayı tamamladı dedi ve teşekkür etti.Sizde de sorun olursa buyrun bunu indirin.Güle güle kullanın.Saygılarımla

Nasıl yaparım:

1.Win_XP_AIO çift tıklayıp açın

2.Validation butonuna basın.ve registry kaydını girmeyi kabul edin.

3.Validation Check e basıp İE ile Microsoft a bağlanın.

4.Sağ üst köşedeki Windows doğrulama ya basın

5.Bir dosya inecek buna izin verin.ve sonra gelen ekrana yükle deyin.

6.Sisteminizden bir bilgi gidecek buna da izin verin.

7.İşlemler doğru yaptıysanız size windows doğrulamayı tamamladı yazısı çıkacaktır.Hepsi bu kadar

Rarlı dosya boyutu:14.2 mb tır.

İndirme adresi:http://rapidshare.com/files/79971099/AGW.rar

ÖNEMLİ UYARI:Bu dosyayı indirenlerden bazıları NOD32 VE Avast ın dosyada trojan olduğunu söylüyor.Ancak Kaspersky son güncellemesi olduğu halde böyle bir uyarı vermedi.Bilgilerinize

kardesım sana helal olsun o kadar program baktım ama en kalıtelısı senınkı ıdı onceden legal xp ıse yarıyordu ama sımdı yaramıyor tek ıs goren senınkı cıktı bol bol tskler kardesım emegıne saglık

• 2 hafta sonra ...
Change Etmeye Kalkınca Sürekli Hata Veriyor.Bir Kaç Pc'de Denedim Hepsinde Aynı Malesef. :D

Sağolasın bilader ama ben indirdim keyfinder.exe'yi çalıştır dedim ama change key pasif görünüyo. Vista Home Basic 32 bit kurdum ve ürün anahtarını değiştirmem gerekiyo bu konuda bir yardımcı olur musunuz arakadaşlar?

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
arkadaşım ben xp home editions kullanıyorum bunu nasıl orjinal nasıl yapabiliriz ban bi cevap yazarsan sevinirim 3 günüm kladı bana yardımcı olursan sevinirim .şimdidden tesekkürler

Please register to see this content.

bu adreste son orjinallik yaması var. Dosyayı çekin. installer.bat'ı çalışıtırın. Sonra bilgisayarı kapatıp açın.

Arkadaşlar bundan bir hafta evvel format atmıştım.Windows orjinal değildi.Ki ne yaptıysam wga sınamasından geçememiştim.Taki aşağıdaki programı kullanana dek.Bu programı kullanmadan microsoft un wga sınamasına girdim.ve bana geçemediğimi bildirip 149dolara satın almamı istedi(yanlış hatırlamıyorsam.)sonra bu programı çalıştırdım ve validation a bastım.bir registry kaydı girdi.ve validation check basıpta microsoft un sitesine girip wga sınaması yaptırdım.Bir activex nesenesi yüklendi ve sonra Microsoft dogrulamayı tamamladı dedi ve teşekkür etti.Sizde de sorun olursa buyrun bunu indirin.Güle güle kullanın.Saygılarımla

Nasıl yaparım:

1.Win_XP_AIO çift tıklayıp açın

2.Validation butonuna basın.ve registry kaydını girmeyi kabul edin.

3.Validation Check e basıp İE ile Microsoft a bağlanın.

4.Sağ üst köşedeki Windows doğrulama ya basın

5.Bir dosya inecek buna izin verin.ve sonra gelen ekrana yükle deyin.

6.Sisteminizden bir bilgi gidecek buna da izin verin.

7.İşlemler doğru yaptıysanız size windows doğrulamayı tamamladı yazısı çıkacaktır.Hepsi bu kadar

Rarlı dosya boyutu:14.2 mb tır.

İndirme adresi:http://rapidshare.com/files/79971099/AGW.rar

ÖNEMLİ UYARI:Bu dosyayı indirenlerden bazıları NOD32 VE Avast ın dosyada trojan olduğunu söylüyor.Ancak Kaspersky son güncellemesi olduğu halde böyle bir uyarı vermedi.Bilgilerinize

Abi varya sana ne kadar çok teşekkür etsem azdır :D çok teşekkür ederim paylaşımın için gerçekten virüs programı olarak NOD 32 kullanıyorum hiç bir virüs uyarısndada bulunmadı gerçekten çok teşekkür ederim sana :p

• 4 hafta sonra ...

arkadaslar bıde bunu deneyın

COK BASIT BI ARAYUZU VAR BASLAT MENUSUNE OTOMETIK OLARAK BI KISAYOL ATIYO

ONU CALISTIRINCA XP ORJINAL OLUYO CIKIYO

Please register to see this content.

MD5: 20C0954138EC07BC9AF5D76CB476DBF4

KOLAY GELSIN

:) 17

arkadaşlar vista kullanıcısıyım hemlisanlı vista (bunu laptopumda kullanıyorum) birde cracklı vistam var (bunuda masa üstümde kullanıyyorum)

benim şçyle bi ricam olucak ben vistada çalışan biosdan olmayan sistemi yavaşlatmayan crack arıyorum bana yardımcı olursaanız sevinirim..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...