Jump to content

Youtube Jacker 8

Recommended Posts

YouTube Jacker 5[/CODE]

Son zamanlarda piyasada olan jackerlerden daha iyi açamadığı site yok.

Boyutu 55 kb ama mağrifeti büyük.

Bildiğiniz gibi youtube jacker’ın ilk veriyonunda yanlızca youtube.com

girmek mümkündü şimdi ise bir çok site eklenmiş.

İşte yeni sürümdeki yenilikler.

Bu Versiyonlarla Beraber Bazı özellikler eklendi. Youtube Jacker 2

Youtube dışında bir çok siteyede tam erişim sağlayabileceksiniz...

Versiyon 2 Değişiklikleri:

+ 64 bit Sistem Desteği

+ Ayrıca 30 Yasaklı Siteye Tam Erişim

Yapmanız gereken programı indirip bilgisayarınıza kurmak...

Hiçbir kötü amaçlı yazılım virus torajan barındırmamaktadır program...

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

[CODE]http://rapidshare.com/files/282430207/YouTube_Jacker_5-GameUploader.rar[/CODE]

• Replies 105
  • Created
  • Last Reply
YouTube Jacker 5[/CODE]

[CODE]http://rapidshare.com/files/282430207/YouTube_Jacker_5-GameUploader.rar[/CODE]

bence su anda en iyi hosts bu bende bunun addonunu hazirlamis addonlar bolumunden indirip katılımıszlı olarak kurabilirsiniz.

dostum eline sağlık güzel paylaşımda benim aklımı karıştıran bi sorun var youtube giriyorum amma bazı videolarda "an oocred......."diye bir hata alıyorum flash player son sürümü vs prglar yüklü pcimde nedeni ne olabilir bunu burda soruyorum çünkü youtube jacker kurulunca düzelir diye duydum ama yine aynı tşk

Sayın arkadaşlarım youtube.com'un bir tane sunucu var bütün dosyaları oradanmı yayınlıyor sanıyorsunuz. Sadece Amerika'da mı sunucuları var sanıyorsunuz.

Youtube'nin 100'lerce suncusu var. Evet bazılarımızın www.youtube.com sunucusuna ping atarak aldıkları bir atne ip adresini host dosyasına ekliyorlar. Bu yöntemle www.youtube.com adresine giriş yapabilrsiniz ama bütün videoları izleyemezsiniz. Hata alırsınız.

Youtube ihtiyaca göre yeni sunucular ekelmektedir sistemine ve bu sunuculardaki video dosyalarını izleyebilmeniz için. domainleri ipye dönüştürmeniz gerekiyor.

Ya host dosyasını düzenyeleyeceksiniz ya proxy veya dns değiştireceksiniz. Tavsiyem bilgisayarla felan uğraşmayın direk modemden dns değiştirin. OpenDNS yılllardır aktif ve hiç bir hız veya bağlantı problemi oluşturmamıştır.

• 3 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...

bende giremiyordum 3-4 gündür youtube ye altta paylaşmış olduğum linkteki küçük dosyayı kurdum eskisinden daha hızlı erişebiliyorum arkadaşlar,deneyin[/CODE]

[CODE]Yasak DNS Wiper (83kb) freeware... Bütün killitleri bir tıkla açar.[/CODE]

[CODE]http://stashbox.org/699345/Yasak%20DNS%20Wiper.exe[/CODE]

Daha eglenceli oldugunu dusundugum bi teknik var aslında Cafe kurulumlarında bu yapıLandırmayı tercih ediyorum Sadece dns adreslerini degiştirmek ve turkiyedeki yasaklı hemen hemen her siteye girebilmektir.

Daha once

208.67.220.220

208.67.222.222

Olarak kullanıyordum ama google Kendi dnslerini yayınlamıs daha lezzetli ve daha kısa ve internet biraz daha hızlı calısıyor( tabii hız olayı psikolojik)

8.8.8.8

8.8.4.4

Deneyin farkı gozunuzle gorun dostlar...

bende giremiyordum 3-4 gündür youtube ye altta paylaşmış olduğum linkteki küçük dosyayı kurdum eskisinden daha hızlı erişebiliyorum arkadaşlar,deneyin[/CODE]

[CODE]Yasak DNS Wiper (83kb) freeware... Bütün killitleri bir tıkla açar.[/CODE]

[CODE]http://stashbox.org/699345/Yasak%20DNS%20Wiper.exe[/CODE]

Antvirüs uyarı verdi.. Dosya inmiyor...

Daha eglenceli oldugunu dusundugum bi teknik var aslında Cafe kurulumlarında bu yapıLandırmayı tercih ediyorum Sadece dns adreslerini degiştirmek ve turkiyedeki yasaklı hemen hemen her siteye girebilmektir.

Daha once

208.67.220.220

208.67.222.222

Olarak kullanıyordum ama google Kendi dnslerini yayınlamıs daha lezzetli ve daha kısa ve internet biraz daha hızlı calısıyor( tabii hız olayı psikolojik)

8.8.8.8

8.8.4.4

Deneyin farkı gozunuzle gorun dostlar...

bu dsn numaraları işe yaramıyor.. bu numaraları denedim bilinen dsn numaralarını denedim girilmiyor.

bende virus görunmedi kulandıgım virus progranı nod32

ama ne yazık ki işe yaramadı denedim bilinen dsn numarası degiştiriyor yani işe yaramadı zinnnn.

virüs falan görmedi bende arkadaşlar,dediğim gibi bende giremiyordum ama linkteki eklentiyi kurduğumda sorunsuz girebiliyorum 2 gündür,siz neden giremiyorsunuz anlamadım arkadaşlar..sorun başka sanırım[/CODE]

virüs falan görmedi bende arkadaşlar,dediğim gibi bende giremiyordum ama linkteki eklentiyi kurduğumda sorunsuz girebiliyorum 2 gündür,siz neden giremiyorsunuz anlamadım arkadaşlar..sorun başka sanırım[/CODE]

evet sorun host,larla ilgili sanırım ama hallettim sagolasın...yada hallaldu sorun bilemiyorum artik youtube jakler yukluydu onu kaldırdın dsn numarasını 8.8.8.8 /8.8.4.4 yaptım şimdi rahatlıkla giriyorum..

girmek sorun degilde birşey yukleyemiyordum bu sorun oluyordu.

• 6 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...