Jump to content

Youtube Jacker 8

Recommended Posts

cobrakaan :( link verip anlatmana gerek yok saten burda link var kaldı ki adına yüklemişssin canm rapid de bir yukardaki post u oku :( zaten bunu yazan ve nete daatan benim :(

İyide ben konun daha önce açıldığını bilmiyordum buradan ayrı bir yere açmıştım aynı konu olduğu için konumu buraya taşımışlar aynı şey olsa bizde yazmazdık herhalde

• Replies 105
  • Created
  • Last Reply

1- virus cıkmıs :( ekran görüntüsü koyun bakalım cok merak ettim :( hangi anti vir bulmus

2- open dns ler proxy dir saten amac insanları bunlardan kurtarmak dns le ne dosya upload edebilirsiniz ne hesabınıze gireiblirnsiniz ne de hızlıdır

3- verilen ip lerle sadece cok az video izlenir o yöntemi denedim bilmiyor değilim denemesem 3000 youtube ip si bulup koymam host a o kadar iddalı olan arkadaş a 10 link versem ac diye 9 unu acamaz youtube den çünkü youtube de binlerce ip var o dosya yüklü olan

Please register to see this content.

buyur bunları aç dostum

ahh ahha azcık herseye atlamasak anlamadan bilmeden biraz da saygı duysak ... ama nerde... Kimseyi zorla kullandıran yok isteyen silsin su ülkede sunun kullanımı on bilnleri geçti o kadar da kaliteli sitelerde yayınlandı bir hafta da hiç kimse anlamadı bir sizler anladınız olmadı yok soyle yok boyle aylardır youtube die o dns bu proxy diye dolaştı bu millet ciddi kaliteli bir emek geldiin de de yok su va yok bu var ayıptır arkadaşlar ayıp cidden ayıp biraz bişiler öğrenip yorum yapalım ... herkes herseyi bilmek zorun da değildir ...

üzlüyorum ki bu kdar paylasım yaptım ama boyle komik bir yorum kitlei görmedim hiçbirseyden anlamadığınız gibi bir de biliyoermuş gibi itiraz ediyorsunuz hala opendns diyenler var cok cok komik ya cidden cok komik

bu kadar ...

OpenDNS=Proxy ha? Güldürmeyin....

DNS nedir proxy nedir iyi öğrenin gelin.

hayatımda aldıın en komik cvp hatta en cahil :friends: dns nedir nedir arkadaşım dns ya da proxy nedir :=) bak bilmiyorsan öğren telekom dns leri vardır bunlar banlıdır yani iki ip arası otobus dielim telekom kendi otobus tekerlerklerini patlattı :D gitmesin die siz de dns le başka firmaların otobusune binip gidiorsunuz yani bir nevi proxy dir bu çünkü size ait değil spoof dur bir de sheker marek etim yasın kac 15 fln mı oyle bir cocuk izlenimi veriyorsun da ?

• Administrator
hayatımda aldıın en komik cvp hatta en cahil :friends: dns nedir nedir arkadaşım dns ya da proxy nedir :=) bak bilmiyorsan öğren telekom dns leri vardır bunlar banlıdır yani iki ip arası otobus dielim telekom kendi otobus tekerlerklerini patlattı :D gitmesin die siz de dns le başka firmaların otobusune binip gidiorsunuz yani bir nevi proxy dir bu çünkü size ait değil spoof dur bir de sheker marek etim yasın kac 15 fln mı oyle bir cocuk izlenimi veriyorsun da ?

Bilmeyipte bildiğini sanmak en acısı.

DNS=Domain Name Server demektir. Yani bir adres defteri olarak düşünebiliriz. Internetteki her bilgisayarın bir ip adresi vardır. Bu ip adreslerini ezberlemek zordur. Bunun için domain adresleri var. Explorerden www.google.com'a girdiğimiz zaman, DNS'ye bir sorgu göndeririz. DNS ise bize google.com'un ip adresini gönderir.Yani Ali Veli adlı kişinin evinin adresini sormak gibi.

Burada telekomun yaptığı youtube.com yazdığımızda bize bu sayfa engellenmiştir yazan sitenin ip adresini göndermesi. Eğer biz başka bir adres defteri kullanırsak telekomun sonuçlarına mahkum olmayız.

Proxy ise vekil demektir. Yani bir başka bir bilgisayar üzerinden internete çıkıştır.

İkisi arasındaki farkı anlamış olmalısın. Sanırım.

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

uzun bi süredir bu konuyla ilgili tartışmalar ve arayışlar yaşanıo.ben 2 yıldır bir yntem kullanıorum hiçbier sorun cıkarmıo.

dns ayarlarına girip dns ayarlarını 4.2.2.1 ve alttakinide 4.2.2.2 yapıosunuz tamamdır.emin olun kesin çözüm :D

• 4 hafta sonra ...
1- virus cıkmıs :D ekran görüntüsü koyun bakalım cok merak ettim :p hangi anti vir bulmus

2- open dns ler proxy dir saten amac insanları bunlardan kurtarmak dns le ne dosya upload edebilirsiniz ne hesabınıze gireiblirnsiniz ne de hızlıdır

3- verilen ip lerle sadece cok az video izlenir o yöntemi denedim bilmiyor değilim denemesem 3000 youtube ip si bulup koymam host a o kadar iddalı olan arkadaş a 10 link versem ac diye 9 unu acamaz youtube den çünkü youtube de binlerce ip var o dosya yüklü olan

buyur bunları aç dostum

ahh ahha azcık herseye atlamasak anlamadan bilmeden biraz da saygı duysak ... ama nerde... Kimseyi zorla kullandıran yok isteyen silsin su ülkede sunun kullanımı on bilnleri geçti o kadar da kaliteli sitelerde yayınlandı bir hafta da hiç kimse anlamadı bir sizler anladınız olmadı yok soyle yok boyle aylardır youtube die o dns bu proxy diye dolaştı bu millet ciddi kaliteli bir emek geldiin de de yok su va yok bu var ayıptır arkadaşlar ayıp cidden ayıp biraz bişiler öğrenip yorum yapalım ... herkes herseyi bilmek zorun da değildir ...

üzlüyorum ki bu kdar paylasım yaptım ama boyle komik bir yorum kitlei görmedim hiçbirseyden anlamadığınız gibi bir de biliyoermuş gibi itiraz ediyorsunuz hala opendns diyenler var cok cok komik ya cidden cok komik

bu kadar ...

ya çocuk gibisin be........

çok bilmiş.....sen bir adam gibi pro ekle bakalım.....

emeğe saygın olsun....kardeş..........

• 1 ay sonra...

Youtube Jacker 2

Not :1.sürümü ile giremiyorsanız bunu deneyin.Bizzat tarafımca denendi.Ve bununla da youtubeye girebiliyorum.Tarafımca yapılmamıştır.Alıntıdır.

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu:4.9 mb tır.

İndirme adresi:

veya

veya

veya

veya

• 1 ay sonra...

Youtube Jacker 1 den sonra 2 de güncelledi bizlerde TNC - Team olarak buradaki arkadaşlarımıza katılımsız olarak paylaşıyoruzz.

http://www.upload.gen.tr/d.php/s4/w0extfl6/Youtube_Jacker.exe.html[/CODE]

Not. Program denenmiştir.[/b][/color]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...