Jump to content

Kaspersky Pure 9 Türkçe & 2038 Yılına Crackli

xekeru
 Share

Recommended Posts

2cs9v83.jpg

Pure, Kaspersky' ın Internet Security ve Antivirüs'ten sonra çıkardığı, bunlardan çok daha iyi koruma sağlayan sürümüdür.

20a52rp.jpg

2hn0zzq.jpg

Özellikleri :

Parola Yöneticisi: Giriş için şifre oluşturur ve özel güvenlik önlemleriyle korur.

İnternet sayfalarına girişlerinizde dilerseniz formları otomatik doldurur.

Güvenli Dosya Silme: Gizliliği önemli olan verileri kurtarılamayacak şekilde siler.

Veri Yedekleme ve Kurtarma: Hazırladığınız görev çizelgesine uygun olarak yedekleme yaparak verileri koruma altına alır. Gerektiğinde bozuk dosyaları onararak kurtarabilir.

Geliştirilmiş Veri Şifreleme: Maksimum seviyede güvenlik sağlamak için verileri parola girişli korumalı dosyalar haline getirebilir.

Ev Ağı İçin Tek noktadan Tüm Bilgisayarları Koruma: "My Control Center" görev, rapor ve güncellemeleri tek merkezden yönetmenizi sağlar.

:download1:

Not : Programı kurmadan önce mutlaka " Anlatım " bölümünü dikkatlice okuyun..Anlatım PDF formatlı olduğundan sisteminizde adobe acrobat reader yüklü olmalıdır..

Edited by xekeru

Super Bir Çalısma

Sorum Olacakdi? :shifty: Programin Dili Ne ?

Program Türkçe dilli, yazmayı unutmuşum kusura bakmayın..

bu yöntemle kaspersky pure kurdum. güncellemelerini yaptım. ama arada sırada program kendi kendine kapanıyor. bunu nasıl çözebiliriz.

Temiz sistemde kurmayı dene bence..kaspersky i 1 senedir kullanıyorum 1 kez bile kendi kendine kapanma olmadı..

dosya bir türlü inmiyor kardeş

Sisteminizde baska antivirus varsa onu deactive edin, yoksa içeriği yönünden indiremezsiniz..

Kav buna musade etmez yakında iptal olur

Hiçbirsey yapamaz..Yapacagı teksey update yayınlamamak olur..Oda imkansız..

anlatım ve yazılara gore okudugum kadarıyla adam akıllı kurarsan sorunsuz calısır ben bunu cafeye kurmayı dusunuyorum sız ne dersınız

cafe ye gideceğini sanmıyorum. denemediğimi de belirteyim. kav olsun kis olsun anahtar sıkıntısı çok durmadan yakalanıyor. yenisini bulman gerekiyor ayrıca ram kullanımı vs de işin içine girince cafeler için ideal olmuyor. cafelerde zaten deepfreeze vs de olunca en ideal eset, avira yada avg kullanılması uygun olur. tabii benişm fikrimdir kimseyi bağlamaz :)

cafe ye gideceğini sanmıyorum. denemediğimi de belirteyim. kav olsun kis olsun anahtar sıkıntısı çok durmadan yakalanıyor. yenisini bulman gerekiyor ayrıca ram kullanımı vs de işin içine girince cafeler için ideal olmuyor. cafelerde zaten deepfreeze vs de olunca en ideal eset, avira yada avg kullanılması uygun olur. tabii benişm fikrimdir kimseyi bağlamaz :)

Evet arkadaşım programı kurmadığın belli oluyor zaten..Konu adından da anlayacağın gibi 2038 yılına kadar crackli demek senin o zamana kadar key derdin yok.sömür sömürebildiğine demektir..Umarım bu acıklama daha acıklayıcı olmustur :pardon: ..Sonucta arkadas kafesine kurmak istiyormus..Sistemi kasma yönü bakımından esetten, avgden ve aviradan daha iyi oldugunu söyleyebilirim ki kafelerin deep freze kullandıgını varsayarsak diğerlerinden daha guzel koruma saglayan, lisans sorunu olmayan bir antivirus için kesinlikle tavsiye ederim..ama dediğiniz gibi isteyen istediğini kullanabilir..Ben pureyi kullanıyorum ve cokta memnun oldugumu dile getirmek istedim..Taktiri size ait..

kusura bakma kardeş ALINTIlardan nefret ediyorum

Neden kusura bakayım ki arkadaşım..Bu çalışma bana ait ve burası dahil toplam 2 sitede tarafımdan verilmiştir..Diğer verilenlerin hepsi alıntıdır ama kimse bunu belirtmiyor..

Program Türkçe dilli, yazmayı unutmuşum kusura bakmayın..

Temiz sistemde kurmayı dene bence..kaspersky i 1 senedir kullanıyorum 1 kez bile kendi kendine kapanma olmadı..

sen kasperskydan bahsediyosun bu ayrı bi sistem kasper pure adamlar buna mutlaka bi çare bulmuşlardır belki de bu yüzden arkadaşın kapğanma açılma sorunu vardır anti virüste.. çünkü bende aylarca kasper kullandım hiç böle bi sorunla karşılaşmadım. pure yeni sistem ve bi takım sorunlar çıkarıcaktır crack ,işlemleri yüzünden :) adamlar mutlaka bunu düşünmüş be buna önlem almışlardır :D