Jump to content

Tnctr 5 Yaşında!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

VAY BEE!! Bir Günde TAM BİR GÜNDE 21 Tane programın TR Yamasını yapmıştım... Offf bee ne günlerdi o günler....

bende unutamam serv-U yaması istemiştim ertesi güne hazırdı nice senelere hep beraber

TNC-TR'nin 4. yaşını en içten dileklerimle kutluyor, daha nice dört yıllar yaşamasını temenni ediyorum.........

Aslında bu dileğim, yönetim içindir ve yönetim olmadan hiç bir site kendi kendine oluşmaz! Bebeğe bakarsanız büyür, bakmazsanız yaşayabileceği gün kadar yaşar ve hayatı sona erer. İnşallah bu 4 yaşındaki bebek dahada büyür ve Üniversite'lere gider.. :rolleyes:

Tekrar nice yıllara TNC-TR......

ilk açıldığında küçük bir topluluk....sonra büyüdü mahalle oldu ....sonra buyudu köy oldu.....büyüdü...kasaba oldu.....büyüdü ilçe oldu........ve artık yaklaşık bir şehir gibi oldu...

İYİKİ VARSIN TNCTR

Ah acildigi gunleri hatirliyorum. :D Bir arkadasim demisti, direkt gelmistim. O gun gelmis olmama ragmen 51. uyeligi aldim siteden. 4 yil cabuk gecmis yahu. O gun bugundur ara sira ugradigim tek forum sitesidir. Nice 4 senelere! :)

Duzeltme: 53. degil 51. uyelikmis. :D

Edited by MeKTuP

Allah devamını daim eylesin,nice senelere diyelim artık.Yanlız forum açılışındaki ağırlık olmasa daha iyi olur sanırım.Bazen acılmada güçlükler cekiyoruz.Saygılarımla.

Not:Forum gereğinden faazla ağırlaştığından aşağıdaki faazla postların silinmesini rica ediyorum.Saygılarımla.

Edited by mucit41

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...