Jump to content

Yanıt Beklerken Başka Bir Şey Oldu

Asil_KG

Recommended Posts

Merhabalar

Yöneticilerin dikkatine.

Bana bu uyarıyı hangi yetkili verdi ise, mesajlarımdaki yazılarımı birazcık derinden düşünerek ne demek istediğimi anlayabilirlerdi!

Yönetici olmak hiçte kolay olmayan bir şeydir! Kılı kırka yararak, her bir parçasından mana çıkartmak gerektiğini bilmenizi beklerdim. Ama nerde o kişi, onu bulmak gerek!!

Herkes doğruyu bilemeyebilir. diyorsunuz.

Doğruyu bilmiyorsa mesaj yazmasın kardeşim. Ona illaki buraya mesaj yazman gerekir diye zorlayan mı var? Veya baskı altında mı bu kişi? Bunu bilelim de öyle mesaj veya bilgi yazalım..

Bilmediği konu hakkında mesaj yazan ve yanlış yönlendiren kişilerden doğrusu iğreniyorum! İnsanların kafasını allak bullak edip yanlış yönlendirerek, kişinin durumunu dahada kötüye ******ürerek zorlaştırıyorlar..

Kişi karın ağrısından dolayı Doktora gider, Doktor apantistin var der ameliyata yatırır ama sonrasında durum değişmez ve karın ağrısı devam eder. Başka bir Doktora gider kişi, kendisindeki olan bu ağrı meğer mide ağrısı imiş.. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az denir... Doğruyu yazana can kurban. Ama yanlış yazana ve hakaret içeren yazıyada tepkimi istediğim gibi koyarım..

Her neyse; Benim bu siteden RUMUZUMUN ve mesajlarımın silinmesini veya haksız yere aldığım uyarının kaldırılmasını rica ediyorum..

Saygılar..

Yukarıdaki bu mesajı yazdıktan sonra, yöneticilerin bana bir bilgi vereceğini beklerken, konu ÇÖP SEPETİNE taşınmış. :)

Ne diyeyim kardeşim, kişi önce yöneticiliği öğrenmesi ve üyelerinin isteklerine mümkünce cevap vermesi gerekir değil mi?

Beni ve bana ait mesajlarımı SİLİN kardeşim...

Yada aldığım uyarıyı kaldırın!!! Bunu yapmazsanız, hakkımı helal etmediğim gibi, bir daha siteye uğramayacağımı hatırlatırım!

Değilse başka türlü davranmak durumunda kalacağım!!!!!!!!!!

Konu bilgisayar donanımı ile ilgili bilinçsizce veya yanlış bilgi veren bir kişi bana LEN demesi ile başladı bende ona LAN ile cevap verdiğim için uyarı aldım LalaMustafa.

Aldığım uyarı beni oldukça rahatsız ettiği için mesaj yazmıştım cevap verilmedi. Sonrasında ilgili sayfaya yukarıdaki alıntı mesajımı yazdım, konu çöpe taşındı.

Yöneticiler, ki yöneticilikten bir haberler! Benim de sitem var ve bende yöneticiyim ama böylesi değil inan.. Böyle yöneticiler düşman başına kardeş..

• Editor

raporlasan daha iyi olmazmıydı, evet hitap tarzı sinirlenecek kadar varmış ama sen onun seviyesine inmesen ki belki de yaş olarak küçük veya bulunduğu ortamalardan kaynaklanan kısıtlı kelime dağarcığ(cümle kuramama yetisi) etkisiyle ağzından çıkmış olamaz mı? sana katılıyorum ama işte...

Raporladım ama bende uyarı aldım her nedense? Uyarı almamın nedeni LEN kelimesine LAN ile cevap vermek oldu sanırım.

Kişi her durumda karşısındaki kişinin ne veya kim olduğunu bilmeden(yaşlı veya genç farketmeksizin), ona hakarette bulunamaz kanısındayım. Saygısızlık eden, saygın olmadığı gibi, başarısında da çok ileri gideceğini zannetmiyorum.

Kendi sitem dışında, ve birçok site üyesi olduğum yerlerde böyle bir şey olmadığından, daha doğrusu hiç alışık olmadım UYARI, beni oldukça rahatsız etmektedir LalaMustafa kardeş..

Keşke o kişiye, o sayfada yardımda bulunmasaydım!

Saygılar kardeş..

Yani cevap verilmiyor diye boyuna atıp tutmak serbest oluyor öyle mi? Hiç kendini sorgulamadan bir dünya laf yapıyorsun birde bizim yöneticiliğimiz sorguluyorsun. Bir kere konun çöpte falan değil halen yerinde. Ayrıca verdiğin cevap sadece lan dan oluşmuyor geri kalanını ben düzenledim. Karşıdaki kişi sana öyle yazdıysa onun cezasını yönetim keser ki zaten onada uyarı verdim! Şimdi onu uyarıp seni tebrik mi etseydim?

Aldığın ceza tamamen yerindedir. Kesinlikle bu konuda üsteleme. Ha ben ceza istemiyorum, cezamı silmezseniz giderim diyorsan çıkış butonuna basan hocam. Bu kadar basit. Sitemizde hiç bir şekilde üye silinmesi yada konuların silinmesi gibi bir uygulama yoktur. Öyle birşey olmayacakta!

Fazla şeyler yazıp gerilmek istemiyorum. Durum bundan ibaret seçimi siz yapın. Ya 1 ay beklersiniz indirim talebinde bulunursunuz yada çıkış butonuna basarsınız!

Merhaba TugruL bey..

Ha karşıdaki hakaret etsin, biz elimizi kolumuzu tutalım ona cevap yazmayalım. Bu sizce doğru mu?

Bende hakkettiği doğrultuda gerken cevabı yazmak durumunda kaldım. Pasif durmak/kalmak bir er kişiye yakışmadığı gibi, benden gerekli cevabı alır!

Neyse lafı dolandırmadan, beni ve mesajlarımı silin kardeşim.. Be siteden benim hiç bir beklentim ve isteğim yok bunun dışında. Tabii sıkıyorsa silersin! Yoksa amirlerin sana gerekli UYARIYI vereceklerdir kanısındayım..

Saygılar..

Benim anlamadığım forumdaki düzenden rahatsız olan rkadaşların hepsinin kendi siteleri var ama tncden ayrılamıyorlar bir türlü. Sana len diyen uyarı almış sende cevap verdin sende aldın uzatma. Ayrıca ne paylaştın sen bu kadar öenmli mi silinmesini istiyorsun, çözülmez sorulardan birini falan mı çözdün?

Sen bu konuyu aç diye kilitledim o konuyu. Malum şimdi herkes dadanacak oraya, adamın açtığı konu güme gidecek. Nasıl iyi düşündüm demi? :D

Arkadaşım cevabım her zaman 6 nolu iletide ki gibi olacaktır. Onun için bir sonraki iletinde seni biraz daha mantıklı düşünmeye davet ediyorum. Ne hakaret karşısındaki erkeklik gururunuz nede bizim yöneticiler arasındaki problemlerimiz bu olayın seyrini değiştirmeyecektir. Aşağıda benden üst seviyede iki üye var sence neden karışmıyorlar buraya?

Gelin bu işi daha fazla uzatmayın. Mesaim bitmek üzere şurada 2-3 klasörü adam edip çıkacam. Aklım bu konuda kalmasın :D

Konuyu açtığına sevinmedim diyemeyeceğim bu hususta teşekkür ederim.

Ammaaaaaaa konu yeniden açılması meselesi değil... Sanırım konuya tam vakıf değilsiniz veya olamıyorsunuz. Bunu bilemem?

Madem ki o kadar yetkiniz var veya üstadlarınızdan yetki alarak benim UYARI durumunu da kaldırın. Değilse çok başınız ağrıyacak bu konuda..

Saygılar..

Asil_KG ,

Eğiri otur doğru konuş, ve mantıklı düşün...

Bu ülkede her suç işleyenin cezasını toplum verseydi nasıl olurdu ?

Sen ise bana karşı suç işleyene kendim cezasını vereyim ama bana ceza verilmesin mantığı ile tamamiyle bencil bir düşünce içerisine girmiş ve Bunun savunmasını da şuursuzca yapmaya devam ediyorsun.

benim çeşitli nedenlerle uyarı seviyem yüzde seksen oldu....dünyanın sonumu 4 ay içinde sıfırlanıyor ve benimki sıfırlandı ....ama tartışmanın olduğu yerde tartışmayı bilmeli .....birazda düşünmeli

Asil_KG ,

Eğiri otur doğru konuş, ve mantıklı düşün...

Bu ülkede her suç işleyenin cezasını toplum verseydi nasıl olurdu ?

Sen ise bana karşı suç işleyene kendim cezasını vereyim ama bana ceza verilmesin mantığı ile tamamiyle bencil bir düşünce içerisine girmiş ve Bunun savunmasını da şuursuzca yapmaya devam ediyorsun.

Bu sizin düşünceniz! Ama ben öyle düşünmüyorum, çünkü hakaret edene bende cevap vermek durumundaydım ve bana uyarı verildi! Tek istediğim UYARININ kaldırılmasıdır. Veya RUMUZUM ve MESAJLARIMIN tamamen silinmesi yödedir kardeş. Başka bir beklentim yok zaten.

Şuur meselesine gelince; Haksızlığa uğradığım zaman şuurumu kaybetmek hiçten oluyor! Hak istemek lütfekmektir ama hak almak, zorbalık, cahillik veya olumsuz yönde neye sayarsanız sayın.

Ben hakkımı lütfettim ama yönetimdeki kişiler başka yöndeler.

Ya bu UYARI konulduğu gibi kalkacak, yada baş ağrıtmaya devam edeceğim. Bunda kararlıyım kardeş.

Saygılar..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...