Jump to content

Modifiye Xp Lerde Svpack Klasöründen Prg Silmek?

amd_turkey

Recommended Posts

Arkadaşlar katılımsız modifiye xp lerde kurulumun 13. dakikasında kurulan programlar var. Yerden kazanmam lazım, w7 ile xp yi tek dvd de birleşitiriyorum.

o svpack klasöründen program silsem xp kurarken hata verir mi?

bak şimdi. svcpack klasöründen programları sil. daha sonra i386 klasöründen SVCPACK.IN_ yi bul. Bunu WinRAR'la aç. Sonra içinden çıkanı i386'ya kopyala. SVCPACK.IN_ yi sil. SVCPACK.INF'yi aç. İçinden programların isimlerini sil. Bu kadar :)

direk sildim arkadaşlar. hiçbir sorun vermedi. ExcXP nin prg ve bileşenlerini larını silip xp driverlarını ekliyorum. ve o şekilde bir cd boyutu xp ile birde kemal Akının Ekim Sürücülü W7 sini bir dvd de birleştiriyorum. Kalan 500MB kadar yere neocopy nin katılımsız kurulum motoru ile kurulan katılımsız program ekliyorum. Baya güzel bişey olacak :)

• 1 ay sonra...

SVCPACK'ten program silmek için:
1- [u]i386[/u] klasöründen [b]SVCPACK.IN_[/b] dosyasını bulun.
2- Bu dosyaya sağ tıklayın WinRAR veya 7-Zip ile açın.
3- O Dosyayı masaüstüne(veya başka bir yere)çıkartın.
4- Çıkarttığınız dosyayı açın ve silmek istediğiniz dosyanın adını bulun ve silin.
5- CTRL+S veya kaydet'e tıklayarak çıkın.
6- Başlat-Çalıştıra [b]cmd[/b] yazın ve enter'a basın.
7- O dosya neredeyse mesela masaüstündeyse gelen ekranda [b][u]cd desktop [/u][/b]yazın.
8- Yazdıktan sonra yine aynı ekranda [b]makecab svcpack.inf [/b]yazın dosyayı sıkıştıracaktır.[b]SVCPACK.IN_ [/b]şeklinde bir dosya oluşacak.Eğer varsa üzerine yazacaktır.
9- [b]SVCPACK.IN_[/b] dosyasını [u]i386 [/u]ya atın ve yine [b]i386/SVCPACK [/b]klasöründen silmek istediğiniz programı silin.

Silme olayı bu şekildedir arkadaşlar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...