Jump to content

İphone Vs Nokia!

uurclkky

Recommended Posts

dostum egerkı paran yeterse kesınlıkle samsung i8900 omnia hd öneririm iphone'dan daha özellikli işe yarar hd ekranlı bir telefon 8 mp kamera amoled ekran hassas dokunmatık hersey var bu telefonda.nokıa x6 kullanan arkadaslarım var dokunmatıgıne alısamamıslar yınede sen bılırsın verdıgın sartların dısına cıktım ama nokıa mı ıphone mu dersen ıphone ama ıphone mu samsung mu dersen kesınlıkle samsung..

Ben Nokia N8 Tavsiye Edebilirim. ama nokialarında işletim sistemi hoşuma gitmiyor. Karar Senin Aynı ikilemi bende yaşadım ama. İkisinden de Vazgeçtim. N8 3ü birarada. Telefon, Mobil Bilgisayar, Professional Fotoğraf Makinası. :)) The choice is yours.

Kesinlikle iphone derim iphone 4 al pişman olmazsın off biz alabilsek maddiyat kurtarmıyo :D bende iphonenun çin malı war wentto f003 o bile baya iş görüyo ama orj iphone gibi deil orj iphone 4 alsan kesinlikle pişman olmazsın benden sölemesi nokia samsung fln hikaye iphone 4 orj al derim ben yinede karar senin..

Her şey uygulama ile bitmiyor ama.

3.2'lik dandik bir kamera flashı bile yok...

Neredeyse cebe zor sığıyor zaten.

Alt tarafından tutunca çekmiyor.

Fazla ısınıyor.

Iphone 3gs'mi, telefon mu???

4 serisi derseniz kesinlikle harika özellik olarak doyurulmuş.

Ama 3 serisi berbat.X6'da o kadar iyi bir telefon değil ben söyleyeyim.

Ben de seçeneklerin dışına çıkacağım ama Samsung Wave (s8500 diye de bilinir) gerçekten güzel bir telefon.

Iphone 4 ile aynı özelliklere sahip.Tek dezavantajı işletim sistemi henüz çok yeni (Bada).

Ama kötü olacağını sanmıyorum.X6'yı ben önermiyorum illa Nokia dersen şu C6 serisine bak derim(00/01/02 vs.)

Özellikle şu :

Please register to see this content.

Samsung modellerinden bir telefon al eke58 'e katılıyorum önerdiği telefonuda s8500 wave kesinlikle tavsiye ederim mükemmel bir telefon bence bir eksiği yok.Ayrıca samsungda uygulama bakımından oldukça fazla her ihtiyacınıza göre bir uygulama var.Ama bana nedense empatimidir nedir :D İphone daha iyi geliyor kullanışlık bakımından ve tasarımı sadeliği çok hoşuma gidiyor ilerde bütçem elverirse iphone4 almayı düşünüyorum bakıcaz artık ......

Her şey uygulama ile bitmiyor ama.

3.2'lik dandik bir kamera flashı bile yok...

Neredeyse cebe zor sığıyor zaten.

Alt tarafından tutunca çekmiyor.

Fazla ısınıyor.

Iphone 3gs'mi, telefon mu???

4 serisi derseniz kesinlikle harika özellik olarak doyurulmuş.

Ama 3 serisi berbat.X6'da o kadar iyi bir telefon değil ben söyleyeyim.

Ben de seçeneklerin dışına çıkacağım ama Samsung Wave (s8500 diye de bilinir) gerçekten güzel bir telefon.

Iphone 4 ile aynı özelliklere sahip.Tek dezavantajı işletim sistemi henüz çok yeni (Bada).

Ama kötü olacağını sanmıyorum.X6'yı ben önermiyorum illa Nokia dersen şu C6 serisine bak derim(00/01/02 vs.)

Özellikle şu :

Please register to see this content.

her telefonun oldugu gibi iphoneninde kusurlari olcak elbette fakat nokia ile iphone karşılastirmak imkansiz iphone ucmus nokia arkasinda süzülür su an iki telefonuda kullaniyorum iphonemden şaşmam hele ki öyle uygulamalari varki nokia birak andirmak iphoneyi göremez bile bu konuda sonuna kadar iphone 3GS .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...