Jump to content

Antivirüs Programları Anketi

Sirius
 Share

Hangi Antivirüs Daha İyi?  

359 members have voted

1. 1. Arkadaşlar Hangi Antivirüs Daha İyi Sizce?

• Kaspersky /İnternet Security/ Antivirüs/ Pure
    • Norton/ Antivirüs/ İnternet Security/ 360 v4.0
    • Microsoft Security Essentials
    • Nod32/ Eset Smart Security
    • Avira Antiviir
    • Mcafee /Antivirus/ Total protection/ İnternet Security
    • Avast Antivirus
    • Bit-Defender
    • Avg Antivirüs/İnternet Security
    • Panda Antivirüs/ İnternet Security
    • F-secure Antivirüs
      0
    • Diğer Antivirüsler
    • GDATA Antivirus

Recommended Posts

Eset Nod 32 yi kullanmamızın teciği benim bildiğim kadarıyla her bilgisayarı actığımda yada acık tutğum da yani kendini süerekli güncelliyor zaten uzmanlar tarafındanda söleniyor

eğer antivirüs programı kullanıyosanız tercihiniz sğrekli kendini güncelliyen antivirüs parogramları kullanın diyor esetin engüzel yani sürekli kendini güncellemesidir arkadaşlar

sık güncelleme sık korunmadır unutmayın illada diyosan benim pc birşey olmasın ozaman orjinalini kullanıcaksın orjinalde sıkı korunma var arkadaşlar crak li olanlar % 80 kadar koruyosa

orjinalde % 95 % 100 arası kurunma sağlıyor tabiki terciğim Eset Nod 32..............

• Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

en iyi virüs programı öncelikli kullanıcının kendisidir öncelikli olarak önemli dsyalarınızı winrar ile sıkıştırın.şu an kullanddıgım nod32 nin 6332 sürümü
sistem win7 32 bit ayriyetten lazım olur diye craklı EAV.V4.2.71.2.TR.(07.FEB.2011)-X32 on demand-portable ESET NOD32 Smart Security Bunises Edition v4.2.71.2 x86 23 Temmuz 2011 arşivimde saklıyorum :D hepside çalışır vaziyette

• 5 ay sonra...

[b]öncelikle yöneticilere burdan duyurulur : yanlış yere konu actıysam lütfen tasınmasını rica ediyorum .

[/b]Evet arkadaşlar pc nizde hanqi antivirüsü kullanıyorsunuz? menmunmusunuz ve neden o antivirüsü kullanıyorsunuz.?

Kullandıgınız antivirüsle sorununuz yada sikayetiniz varsa yada hangi antivirüsü kullancagımı bilmiyorum kararsızım diye bi sorununuz varsa onuda
paylaşabilirsiniz.

Edited by seyfi53

MSE kullanıyorum. Kullanmamın sebebi format attığımda sistem ile birlikte gelmesi ve kaldırmamam. Memnunmuyum, evet ama yinede avast!'ı tavsiye ederim. MSE'nin ram kullanımı yüksek çünki.Şu an avast! kullanıpta şikayetçi olanı görmedim (kullanmayanlar şikayetçi olabiliyor)

Edited by pcusta_99

2005 2007 yılları arasında en iyi antivürüsüydü. Her ne kadar yeni sürümleri cıkmıs olsada günümüzdeki antivirüslere göre kendini cokta geliştiremedi.kısacasıkesinlikle tavsiye etmiyorum.yanlıs alarım ve saldırı engelleyemiyor vasat vasat bir antivirüsbilinen tehtitlere karsı iyi ama bilinmeyenlere karsı bilşey yapamıyor sezgisel tarama cok kötü

[quote name='seyfi53' date='28 January 2012 - 13:28 ' timestamp='1327750124' post='1147085']
2005 2007 yılları arasında en iyi antivürüsüydü. Her ne kadar yeni sürümleri cıkmıs olsada günümüzdeki antivirüslere göre kendini cokta geliştiremedi.kısacasıkesinlikle tavsiye etmiyorum.yanlıs alarım ve saldırı engelleyemiyor vasat vasat bir antivirüsbilinen tehtitlere karsı iyi ama bilinmeyenlere karsı bilşey yapamıyor sezgisel tarama cok kötü
[/quote]

Allahaşkına Kasperskyi beğenmiyosun, MSE'yi beğenmiyosun, ESET'i beğenmiyosun, Kaspersky beğenmiyosun, hangi antivirüsü beğenmiyorsun çok merak ediyorum ? İlk önce avast! Internet Security 6 dene, lütfen sonra yorumunu yaz. Tahminimce bu antivirüslerin eski sürümlerini denedin ve yorumunu yazdın.

nod32 : tek kelimeyle özetlemek gerekirse .Dostum uzak dur gördügün yerde kac derim . nod 32 kadar yada diger eset antivirüsler kadar kötü bi antivirüs yoktur.gecilmesi en kolay antivirüs bna göre ve öylede ki herkezde eseti artık kolay kolay geciyor tavsiye etmiyorum ve taraması kötü buldugu virüsleride silemiyor .

[quote name='seyfi53' date='28 January 2012 - 13:44 ' timestamp='1327751087' post='1147091']
nod32 : tek kelimeyle özetlemek gerekirse .Dostum uzak dur gördügün yerde kac derim . nod 32 kadar yada diger eset antivirüsler kadar kötü bi antivirüs yoktur.gecilmesi en kolay antivirüs bna göre ve öylede ki herkezde eseti artık kolay kolay geciyor tavsiye etmiyorum ve taraması kötü buldugu virüsleride silemiyor .
[/quote]

ESET'i desteklemiyorum ama neden o zaman Türkiye'de birinci, Dünya'da ikinci ?

[quote name='seyfi53' date='28 January 2012 - 13:48 ' timestamp='1327751317' post='1147097']
en iyi antivirüs AVİRA PERSONEL ANTİVİRÜS: 1 senedir kullanıyorum nerde ne varsa hmn buluyor vede yanlış alarm vermiyor. Tavsiye edilir..
not:Kaspersky de gzl antivirüs ama kasıyor cok kasıyor kards
[/quote]

:facepalm: 1 Milyonu aşkın kullanıcı neden ESET kullanıyor ? Yada avast! kullananlar neden şikayetçi değil ? N360 kullananlardan da bir şikayet yok ? Sen şimdi dedin en iyi antivirüs AVIRA'dır. Bu kadar kişi yalan mı söylüyor ?

[quote name='seyfi53' date='28 January 2012 - 14:23 ' timestamp='1327753391' post='1147119']
peki bnde sana soruyom 1 milyonu aşkın kişi eset yada avast kullanıyor ve şikayet yok diyon peki sn nerden biliyon sikayetci olmadıklarını ?
[/quote]

Halen kullandılarını göre şikayetçi değiller demektir.

[quote name='johndeway-fx' date='28 January 2012 - 14:31 ' timestamp='1327753919' post='1147126']
En iyi antivirüs www.virustotal.com :D
[/quote]

VirusTotal.com antivirüs değil ki, sadece bütün antivirüsler ile sunucusunda tarıyor, ayrıca en fazla 20 MB dosya taratılabilmesi kötü bir yönü doğrusu. Gerçek zamanlı koruma sağlamıyor.

[quote name='seyfi53' date='28 January 2012 - 14:39 ' timestamp='1327754381' post='1147134']
nerden biliyon kullandıklarını bide onu soruyom :D 1 milyona yakın kişi belki şikayetci
[/quote]

:facepalm: Ben mi diyorum milyonlarca kişinin kullandığını. İstatistikler diyor. Hem beğenmediğin bir antivirüsü niye kullanasın ki değil mi ?, akıl var mantık var.

[quote name='pcusta_99' date='28 January 2012 - 12:39 ' timestamp='1327754356' post='1147133']
VirusTotal.com antivirüs değil ki, sadece bütün antivirüsler ile sunucusunda tarıyor, ayrıca en fazla 20 MB dosya taratılabilmesi kötü bir yönü doğrusu. Gerçek zamanlı koruma sağlamıyor.
[/quote]

Tabii ki antivirüs sitesi değil, ama indirdiğiniz dosyalar için bulunmaz bir nimet. Ayrıca 20mb'a kadar değil, 32 mb a kadar taratabilirsiniz...