Jump to content

Zamunda Üye Alımı Açıktır.

C-4
 Share

Recommended Posts

[b][color="#1900d1"]Bildiğim kadarı ile Bulgar sitesi. Hiçbir zaman rationuzu düzeltin yok banlarız yok rezil ederiz gibi saçma mesajlar atmazlar. Tam hızda indirmeniz için 2 kişinin seed yapması yeterlidir. Hatta çoğu zamanda tek kişi bile yeterli oluyor. Hiç kaçırmayın...

[/color][color="#1900d1"]An itibari ile ratio durumum
.[/color][color="#1900d1"]Rating: [color="#ff0000"]0.071[/color][/color] [color="#509f00"]Uploaded:[/color] [color="#000000"]53.42 GB[/color] [color="#ce0000"]Downloaded:[/color] [color="#000000"]754.71 GB[/color] (updated once a day) [/b]

[quote name='Nash' date='31 Ocak 2011 - 16:19 ' timestamp='1296491387' post='954959']
İndirmek istediğiniz torrentin sayfasını açın ya .torrent ile biten yazıya yada yanındaki kırmızı linke tıklayın indirme başlayacaktır.
[/quote]

tamam yazıya tıklıyorum ama...indirme bağlantısı acılmıyo indir dediğimde kağıt gibi acılıyo....içinde bi sürü acayip yazı şeklind..
benmi beceremiyorum nedir..

süper bi site küfür etmediğiniz sürece banlanmazsınız bide çektiğiniz torrenti tutupda yayarsanız banlanırısnız zaten upload siteleriyle işim olmaz..
onun rus daha geniş verisyonuda.
http://rutracker.org/
dur.hıphızlı

Edited by istanbul82

[quote name='samokantur' date='31 Ocak 2011 - 17:27 ' timestamp='1296491835' post='954969']
tamam yazıya tıklıyorum ama...indirme bağlantısı acılmıyo indir dediğimde kağıt gibi acılıyo....içinde bi sürü acayip yazı şeklind..
benmi beceremiyorum nedir..
[/quote]
[IMG]http://i.imgur.com/m9FV6.jpg[/IMG]

[quote name='arslantay' date='31 Ocak 2011 - 16:39 ' timestamp='1296492586' post='954977']
istanbul82 dediğin sitenin üyeliği açıkmı bari :)
[/quote]
genel olarak bazı saatlerde açık rusçayı googleden tenslate ederek üye olabilirsin açık olacağı zamanı yazar..
mesala windows yada oyun isoları la ilgili şeyler oraya hemen gelir rus warezi çünkü bazen ordan direk sızarlar bulgarlara geç yansıyo bayya zamundayı genelde film amaçlı kullanıyom..

Edited by istanbul82