Jump to content

Driver Isteklerinizi Yazın

bartucomputer
 Share

Recommended Posts

önemli değil arkadaşım işin görülsün bilirim driversizliğin yokluğnu :D

yaaa peki bana yardım edebilecek kimse yok mu ???

mrblar bana s3 trio64v2 ekran kartı sürücüsü lazım xp için s3 ün kendi sitesinde yok chip eski olduğu için win 2000 e kadar sürücü yapmışlar pc çok eski ama perfect xp yi kaldırıyor pent. II eski sürücüleri var ama xp ye uymuyor

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hocam bende toshiba satellite a200 1 cr var.

Ben bunu xp ye çevirdim ama kendi sitesinin verdiği driverlar var elimde.

Bunlarda tam manasıyla çalıştırmıyo

Mesela üstündeki bazı tuşlar kullanılmıyor.

Teknik servise sordum 80 tl çekiyolar.Para sorun değil ama sürücüleri vermiyolar

Orjinal sürücüleri bulabilirsen sevinirim.

Not:Makina normal bi şekilde çalışıo ama ben o orjinal sürücüleri istiyom

arkadaşım link 3 defa indirmeye çalıştım 20-30 mb iniyo sonra sonucu kesiliyo ve o 20 mb de 10kb ile iniyo

bi zahmet sen indirip rapide upload etsende bana ordan link versen LÜTFEN

pc meraklısı arkadaşım haklıymışsın yaa o ne öyle bide ftp olacak kusura bakma ama nasıl upload edeyim onu indirmesi bi dert başka arayalım varsa bakalım...

Hocam bende toshiba satellite a200 1 cr var.

Ben bunu xp ye çevirdim ama kendi sitesinin verdiği driverlar var elimde.

Bunlarda tam manasıyla çalıştırmıyo

Mesela üstündeki bazı tuşlar kullanılmıyor.

Teknik servise sordum 80 tl çekiyolar.Para sorun değil ama sürücüleri vermiyolar

Orjinal sürücüleri bulabilirsen sevinirim.

Not:Makina normal bi şekilde çalışıo ama ben o orjinal sürücüleri istiyom

arkadaşım varsa tam model lazım a200 serisinin 5 farklı modeli var :)

pc meraklısı arkadaşım bu dosyaları göster kurar 3 mblık sürücü için 94 mb çektim :)

buda 98 mb dosyanın tümü

Please register to see this content.

sonuçları yazarsanız sevinirim arkadaşlar...

Edited by exi23

pc meraklısı arkadaşım haklıymışsın yaa o ne öyle bide ftp olacak kusura bakma ama nasıl upload edeyim onu indirmesi bi dert başka arayalım varsa bakalım...

arkadaşım varsa tam model lazım a200 serisinin 5 farklı modeli var :)

Model name: Satellite A-200-1CR

Model no: PSAE0E-02G01STE

Toshibanın kendi sitesindekilersen bende onlar var şu an onla çalışıorum

Bana teknik servisinde kullanılanından lazım

Model name: Satellite A-200-1CR

Model no: PSAE0E-02G01STE

Toshibanın kendi sitesindekilersen bende onlar var şu an onla çalışıorum

Bana teknik servisinde kullanılanından lazım

Please register to see this content.

buraya baktım diyorsun yani öyleyse başka bulamıyorum kusura bakma arkadaşım

arkadaşım öncelikle seni kutlarım böyle güzel ve yardımsever bi işe el atın icin. benim istekten ziyade bi sorum olacıktı acaba xp cdsine laptop driver package paketi var mı acaba ben internette araştırdım ama bulamadım eğer öyle bi şey varsa beni bilgilendirirmisin ben o paketi direkt olarak xp cdsine gömmek istiyorum yani laptopa format attıktan sonra internette deli gibi driver aramayalım diye. şimdiden teşşekürler.

saygılarımla....

http://www.barancomputer.com/download/Forte%20Media%20Ses%20Kart%FD%205.1.rar[/CODE]

arkadaşım bunu bi denermisin...

sağol exi23 ama bu üretici firmanın sitesindeki driver hata veriyor. Onlarda mail attım ama henüz cevap gelmedi elinde olan varsa onlar düzeltene kadar benim işimi görürdü.

sağol exi23 ama bu üretici firmanın sitesindeki driver hata veriyor. Onlarda mail attım ama henüz cevap gelmedi elinde olan varsa onlar düzeltene kadar benim işimi görürdü.

arkadaşım benimki sadece tavsiye eski sürücü falana varsa kaldır öyle bi dene tabi ki hata olabilir ama denemekte fayda var bence başkada bulamadım ama :)

arkadaşım öncelikle seni kutlarım böyle güzel ve yardımsever bi işe el atın icin. benim istekten ziyade bi sorum olacıktı acaba xp cdsine laptop driver package paketi var mı acaba ben internette araştırdım ama bulamadım eğer öyle bi şey varsa beni bilgilendirirmisin ben o paketi direkt olarak xp cdsine gömmek istiyorum yani laptopa format attıktan sonra internette deli gibi driver aramayalım diye. şimdiden teşşekürler.

saygılarımla...

teşekkür ederim arkadaşım elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyorum ama senin sorunla ilgili pek bilgim yok üzgünüm ama sorunu katılımsız kurulum destek yada modifiye işletim sistemleri bölümünde açarsan eminim yardımcı olabilecek biri çıkacaktır üzgünüm...

mrblar bana s3 trio64v2 ekran kartı sürücüsü lazım xp için s3 ün kendi sitesinde yok chip eski olduğu için win 2000 e kadar sürücü yapmışlar pc çok eski ama perfect xp yi kaldırıyor pent. II eski sürücüleri var ama xp ye uymuyor

bana yardım edebilecek bi arkadaşım yokmudur...

Edited by exi23

teşekkür ederim arkadaşım elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyorum ama senin sorunla ilgili pek bilgim yok üzgünüm ama sorunu katılımsız kurulum destek yada modifiye işletim sistemleri bölümünde açarsan eminim yardımcı olabilecek biri çıkacaktır üzgünüm...

eywalla dostum cok teşekkür tekrardan kolay gelsin ve başarılar dilerim

saygılarımla....