Jump to content

Kaspersky & Pure 2011 Tr Full Yeni Patch

rupi
 Share

Recommended Posts

size bir önerim ben kurdum kaspersky pure'yi bu virüs programını en iyi şekilde kullanmanın yolu güncellememek ben güncellemedim çünkü belki güncelese crack silinir.:D

[img]http://i52.tinypic.com/wbezpi.jpg[/img]

Edited by FeLSeFeCi

[quote name='FeLSeFeCi' date='06 Mart 2011 - 20:32 ' timestamp='1299440548' post='975429']
size bir önerim ben kurdum kaspersky pure'yi bu virüs programını en iyi şekilde kullanmanın yolu güncellememek ben güncellemedim çünkü belki güncelese crack silinir.:D

[img]http://i52.tinypic.com/wbezpi.jpg[/img]
[/quote]güncelleme olmazsa nasıl güvenlik olacak....

[quote name='Kanun-i' date='08 Mart 2011 - 00:31 ' timestamp='1299541283' post='976234']
Evet arkadaşlar.. Ne oldu? Patladı değil mi? Bugün hiç sesiniz çıkmıyor..
[/quote]

Zaten bi tane arkadaşta çalışıyor nasıl oluyorsa artık, çok becerikliymiş kendisi belki ondan olabilir. :whistle: :D
Bence nasıl çalıştığı da eklediği resimlerde göründüğü gibi her gün lisans yeniliyor sonra da fotograf koyuyor.

[quote name='Kanun-i' date='07 Mart 2011 - 23:31 ' timestamp='1299541283' post='976234']
Evet arkadaşlar.. Ne oldu? Patladı değil mi? Bugün hiç sesiniz çıkmıyor..
[/quote]

Kardeşim neden çıksın sesimiz? Buraya her Allah'ın günü ekran görüntüsü mü koyayım? Ha onu yap de; onu da yapayım; buyur:

[img]http://i53.tinypic.com/2d8mcfr.png[/img]

[quote name='okan_42' date='07 Mart 2011 - 23:53 ' timestamp='1299542598' post='976238']
Zaten bi tane arkadaşta çalışıyor nasıl oluyorsa artık, çok becerikliymiş kendisi belki ondan olabilir. :whistle: :D
Bence nasıl çalıştığı da eklediği resimlerde göründüğü gibi her gün lisans yeniliyor sonra da fotograf koyuyor.
[/quote]

Benim becerimle falan alakası yok; sadece denildiği şekilde yaptım. Senin gibi yalan senaryo yazma becerim de yok; emin ol sen benden daha beceriklisin... Bildiğim kadarıyla her gün lisansı yenilesen kalan kullanım süresi resimlerdeki gibi düşmemesi lazım; sadece etkinleştirme tarihi değişip duruyor her geçen gün kendi kendine. Paylaşım bana da ait değil; çalışmasa savunacak değilim; rupi de babamın oğlu değil. Ama çalışıyor işte; çalışmıyor mu diyeyim? Her gün lisans yeniliyormuşum; kusura bakma, sadece buraya cevap yazmak için o sahtekarlığı düşünmeye ne zamanım var; ne de kafam senin gibi sahtekarlık düşünmeye, öküz altında buzağı aramaya basar. Ayıptır ya utanmadan insana yalancı muamelesi yapıyorsunuz! :angry2: Amcam 3 bilgisayarlık BitDefender lisansı almış; sırf böylesine mesajlar yazacağınızı bildiğim için lisanslı programı kuramıyorum! Bu konuya daha fazla mesaj yazmayacağım; madem öyle rahat edecek içiniz patladı varsayın; oldu mu? Rahat ettin mi şimdi?

Edited by helehoyni

arkadaşlar istersenix kaspersky pure'nin bu sürüme ait en güvenlisi 5000 crakli o çok sağlam sadece türkçe değil artık burdaki tr yama ile onu türkçe yaparsınız yeni konu açıp konuyu inceliyin.ayrıca crack patlaması sorunuda olmuyor.

buyrun link inidirin tr yamasını artık siz yaparsınız

bende anlamadım şimdi indirelim mi indirmeyelimmi))...patladımı patlamadımı))...bu pure sürümü cd bi arkadasımda var 60 ytl mi verdi aldı....ben ondan cd yi alsam bende kullanabilirmiyim acaba...aynı keyleriyle...sorun olurmuki..yoksa bende burdakini indirmek zorunda kalacağım))

[quote name='samokantur' date='08 Mart 2011 - 17:13 ' timestamp='1299597801' post='976478']
bende anlamadım şimdi indirelim mi indirmeyelimmi))...patladımı patlamadımı))...bu pure sürümü cd bi arkadasımda var 60 ytl mi verdi aldı....ben ondan cd yi alsam bende kullanabilirmiyim acaba...aynı keyleriyle...sorun olurmuki..yoksa bende burdakini indirmek zorunda kalacağım))
[/quote]

hayır olmaz onun keyi farklı sen o keyi yüklesen kaspersky sahipleri seni görürler şikayet ederler başkasının şeyini kullanıyorsun diye hatta belki seni tutuklar

[quote name='helehoyni' date='08 Mart 2011 - 11:03 ' timestamp='1299579181' post='976339']
Benim becerimle falan alakası yok; sadece denildiği şekilde yaptım. Senin gibi yalan senaryo yazma becerim de yok; emin ol sen benden daha beceriklisin... Bildiğim kadarıyla her gün lisansı yenilesen kalan kullanım süresi resimlerdeki gibi düşmemesi lazım; sadece etkinleştirme tarihi değişip duruyor her geçen gün kendi kendine. Paylaşım bana da ait değil; çalışmasa savunacak değilim; rupi de babamın oğlu değil. Ama çalışıyor işte; çalışmıyor mu diyeyim? Her gün lisans yeniliyormuşum; kusura bakma, sadece buraya cevap yazmak için o sahtekarlığı düşünmeye ne zamanım var; ne de kafam senin gibi sahtekarlık düşünmeye, öküz altında buzağı aramaya basar. Ayıptır ya utanmadan insana yalancı muamelesi yapıyorsunuz! :angry2: Amcam 3 bilgisayarlık BitDefender lisansı almış; sırf böylesine mesajlar yazacağınızı bildiğim için lisanslı programı kuramıyorum! Bu konuya daha fazla mesaj yazmayacağım; madem öyle rahat edecek içiniz patladı varsayın; oldu mu? Rahat ettin mi şimdi?
[/quote]

[quote]Bazı şeyleri beceremeyip (Beceremeyecek bir tarafı da yok ya neyse)[/quote]

Kardeş ilk başta bunu sen yazdın ve bende sana o cevabı verdim. Sende çalıştı diye becerikli oldun. Ben yalan senaryo falan çevirmiyorumda, kimsede çalışmıyan patch sadece sende çalışıyor dedim ok ;) Her gün lisans yenilesen senin eklediğin resimlerdeki gibi olur, dediğin gibi de olmaz ! Beni tanıyan bilir hakkımda istediğini konuşabilirsin takmam bile. Amcanın aldıgı lisansı kullansan banane yani kime ne bundan, kim ne diyecek sana ne ilgisi var konuyla ? :)
Bende seninle tartışmak meraklısı değilim uzatmayalım da, kurmak isteyen indirsin kursun beni de bağlamaz. Kolay gelsin herkese..

biri hotfile a yükleyebilirmi acaba rica etsem.linkler problem inmiyor...biri silinmiş diğeri limiti aşmışız diyor :-))eski crack halen işe yarıyor ama deep freeze kurulu makinada diğerlerinde patladı :-))

[quote name='hakarakurt' date='08 Mart 2011 - 16:57 ' timestamp='1299596830' post='976471']
Kaspersky ile ne uğraşıp duruyorsunuz.

Forumda bir sürü sınırsız Eset Nod32 var.
[/quote]

Nod32 mi? O da ne?

Bari kıyaslamasaydınız muhterem. Nod32 gelene geç diyen eli coplu bekçi gibi. Kaspersky asil, tam teçhizat donanımlı özel tim gibi. Yapmayın, etmeyin.

Nod 32 kurulu makinada onlarca virüsün cirit attığını çok gördüm, ama tersine Karspersky kurulu makinadan kaldırır Nod 32 kurarsanız hiç bir virüs bulamayacaktır..

Biri hayrına şu iletiyi çöpe taşısa nasıl olur? Ben patch'in çalıştığına inanmıyorum. Zaten indiremedim de..

Edited by Kanun-i

2. günün sonunda lisans patladı her yeni çıkan kaspersky crack lerinde patch lerinde aynı umutla yükleyipp uyguluyoruz fakat en geç 1 hafta sonra güüüüümmm...30 günlük denemeye devam ;)
nod32 ile kaspersky arasında ise asla tartışma bile yapılmaz kaspersky her zaman favorim....

Patlayacağını söyledik. Ama ısrarla kullandığını söyleyenler vardı. Ben indirememiştim. Zaten iyi ki de indirmemişim. Patlayacağını biliyordum. Az kalsın "bende çalışıyor" diyenlere inanacaktık.

Şu an en mantıklısı ucuz satan yerden almak veya her ay resetlemek. Bunlar da olmazsa muhtemelen [b]Microsoft Security Essentials[/b]'e döneceğim tekrar.