Jump to content

Hangi Hattı Kulanıyorsunuz

nano68
 Share

Hangi Hat  

90 members have voted

1. 1. Hangi Hat

• Avea
      29
    • Turkcell
      47
    • Vodofone
      32
    • Türk Telekom
      7

Recommended Posts

Kampanyalar devam ettiği ve geçişlerime dur demedikleri sürece Türkcell →→ Vodafone →→ Avea →→Türkcell →→ Vodafone→→ Avea bu şekilde sonlu ama uzun bir döngüye girdim
çıkarıma uygun olduğu müddet geçişlere devam ama Avea'ya dönmek jkalite açısından biraz problem Vodafone ise fakir işi bişey en mükemmeli Türkcell

turkcell gold paket kullanıyorum ve memnunum. diger hat olarak vodafone ve aveada kullandım vodafon konuşmalarda kesiliyor ve tekrar aramak zorunda kalıyordum aveaya gelince şebeke sorunu yani heryerde çekmeme sorunu mevcut. bildigim kadarı ile avea turkcell vericilerini kullanıyor aralarında roaming anlaşması mevcut turkcell anlaşmayı bozdugu anda avealılar yolda kalır...

11 yıldır turkcell kullanıyorum şuan kamu 1200dk tarifesi kullanıyorum 45 TL ödüyorum çoook memnunum..diğer hatlarda kesilmeler çekmeme gibi sorunlar çok..geçen pazartesi vodafone kullanan arkadasımı aradım konuşurken hat defalarca kesildi..hala düzelmedi vodafone reklamlara aldanmayın.

arkadaşlar vadafone kullanmaktayım aylık 55tl vadofone sınırsız ev iş sınırsız türksel avea yönlerine 750 dakika eskiden 2 ay önce 444 lü numaraları alan kodu çevirerek bedava arıyorduk şimdi direk 444XXXX çevirip de arayoruz devlet alan kodu çevirmeyi kaldırdı telefon şirketleri iyi para kazan sın diye

avea kendini düşünüyor ağa ben aveadayken bana gelen hediye dklarla sadece turkcell avea vadofone türktelekom için kullanabiliyordum tttnet bi ara aradım baktım cepten kesiyor yani hediye dklardan değil ama vadofone de ise hediye dklardan kesiyor ondan vadofone:=)

[center][color="#000000"][b][font="Trebuchet MS"]Türkcell faturasız. Faturasız oldugu için pek yarar göremiyorum ayrıca ilginçtir çekmiyor.
Vodafon'a geçmemi planlıyorum.
Ayrıca Avea hattım var.[/font][/b][/color][/center]

[quote name='emrah48' date='05 April 2011 - 21:21 ' timestamp='1302034907' post='988265']
arkadaşlar vadafone kullanmaktayım aylık 55tl vadofone sınırsız ev iş sınırsız türksel avea yönlerine 750 dakika eskiden 2 ay önce 444 lü numaraları alan kodu çevirerek bedava arıyorduk şimdi direk 444XXXX çevirip de arayoruz devlet alan kodu çevirmeyi kaldırdı telefon şirketleri iyi para kazan sın diye
[/quote]

Arkadaşım size tavsiyem numara taşıma ile Fenercell 6-0 yada galatasaraylı iseniz eski açık tarifesine geçiniz. Ayda 49 tl ye bakın bu kadar konuşulabiliyor.

[IMG]http://lulzimg.com/i17/91cb50.jpg[/IMG],

Ayrıca 444 lü numaralar ne şekilde arasanız arayın ev ve iş telefonlarına olan dakikalardan düşüyor. Buyur fatura detayı:

[img]http://i.imgur.com/cUs1V.jpg[/img]

Bence arama yapıyorsanız,çok mesaj çekmiyorsanız bundan kral tarife oktur.

[b]Vodafone Kullanıcısıyım Memnunum Turkcell ' de Kullandım Ondanda Memnunum Ama Avea Kullanılcak Gibi Değil Çekmiyor Genel Anlamda TÜRKİYEYİ %100 Bütünlük Olarak Düşünürsek Avea Merkez Bölümlerinde Yani %40 Oranla Çekiyor. Vodafone Kapsama Kalitesi Gerçekten Süper. Turkcellinde Çekim Alanı Büyük Bazen Tek Tüklükler Olsada.

Hani Burda Avea Kazanmış Kaybetmiş Önemli Değil İcraata Bakacaksın. 30 Milyon Turkcelli Var 25 Milyona Yakında Vodafone Kullanıcısı Var Bu Pazar Payındada Avea'nın Payı 10,5 Milyonu Geçmiyor...[/b]

Edited by JustbeKinq

çekmeme konusunda kimse vodafone un eline su dökemez evim şehrin merkezinde ama çekim gücü sıfır:(18 aylık taahhut ile almıştım iptalde ettiremedim anlıycanız 18 ay 50 Tl her ay verdim,çok şükür bittide kurtuldum,vodafone alacaksanız bir kez daha düşünün

çekmeme konusunda kimse vodafone un eline su dökemez evim şehrin merkezinde ama çekim gücü sıfır:(18 aylık taahhut ile almıştım iptalde ettiremedim anlıycanız 18 ay 50 Tl her ay verdim,çok şükür bittide kurtuldum,vodafone alacaksanız bir kez daha düşünün