Jump to content

MSN karşıdakinin resmini meğer bilgisayarınıza kaydediyomuş

Recommended Posts

C:\Documents and Settings\ATHLON (Ben kafedeydim bilgisayarın ismi buymuş siz kendi bilgisayarınızın ismini yazın)\Local Settings\Temp\MessengerCache

Burada biçimli biçimsiz dosyalar var aslında bunları görüntülemek için ya uzantılarını jpeg diye değiştirin ya da çift tıkladıktan sonra karşımıza gelen programların olduğu kutucuktan windows resim ve fax görüntüleyicisini seçip açmak. Bitti :D:wub:

Alıntıdır

Ben de öyle bir dosya yok :s

Verilen anahtarda "ATHLON" yerine kendi bilgisayarınızın adını yazdınız mı?

For eg:

C:\Documents and Settings\hakans\Local Settings\Temp\MessengerCache

Ha bi de orda çıkan dosyaların uzantısı yok. Uzantısını jpg olarak ayarlarsanız resimleri görebilirsiniz.

Verilen anahtarda "ATHLON" yerine kendi bilgisayarınızın adını yazdınız mı?

For eg:

C:\Documents and Settings\hakans\Local Settings\Temp\MessengerCache

Ha bi de orda çıkan dosyaların uzantısı yok. Uzantısını jpg olarak ayarlarsanız resimleri görebilirsiniz.

aslında resimler değil sadece kaydettiği;

winks smile hareketli resim ses yada yazıyı daha kayıt edilir ama

logda naıl bir kripto izliyor bilemiyorum!

Mesela live da yeni kripto kullanıyorlar *.WindowsLiveContact uzantılı...

eskiden biraz daha basitti.. :D

C:\Documents and Settings\ATHLON (Ben kafedeydim bilgisayarın ismi buymuş siz kendi bilgisayarınızın ismini yazın)\Local Settings\Temp\MessengerCache

Burada biçimli biçimsiz dosyalar var aslında bunları görüntülemek için ya uzantılarını jpeg diye değiştirin ya da çift tıkladıktan sonra karşımıza gelen programların olduğu kutucuktan windows resim ve fax görüntüleyicisini seçip açmak. Bitti :D:D

Alıntıdır

ben anlamadı:D

ben anlamadı:D

adszon6.jpg

Örneğin resimdeki gibi seçili olan dosyanın adına .jpeg ekleip msninde o an online olanlardan birinin resmini almış oluyosun :D

edit: ama ordakini değiştirme.. başka bi yere kopyalayıp yap

Bunu direk C'yi açınca yapıştır. Ben kafede bulamadım sonra bilgisayarın ismini değiştirerek, kopyalayıp yapıştırdım çıktı. Yani tek tek c>Documents and Settings>... uğraşırsan çıkmayabiliyor ya da en azında ben bulamadım kafede.

Bunu direk C'yi açınca yapıştır. Ben kafede bulamadım sonra bilgisayarın ismini değiştirerek, kopyalayıp yapıştırdım çıktı. Yani tek tek c>Documents and Settings>... uğraşırsan çıkmayabiliyor ya da en azında ben bulamadım kafede.

Evet çünkü o dosya gizli.

Klasörü bulamayanlar:

Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Klasör seçenekleri > Görünüm > "Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle" seçeneğini pasif yapıp tekrar denesinler.

• 9 ay sonra...

hepsini aynı anda jpg yapamıyomuyuz:S

2000 kiş var birinin resmini arıyorum hepsni denemem lazım:S

hepsini seç. F2 ye bas

herkesin ismini ve uzantısını 1 kerede değiştir. ama tüm isimler aynı olur yanlarına

(1)

(2)

gibi sayılar gelir. anlamamışsan tekrar anlatırım.

• 2 hafta sonra ...

Burada biçimli biçimsiz dosyalar var aslında bunları görüntülemek için ya uzantılarını jpeg diye değiştirin ya da çift tıkladıktan sonra karşımıza gelen programların olduğu kutucuktan windows resim ve fax görüntüleyicisini seçip açmak. Bitti :D:D

Alıntıdır

Msn deki resimleri almanın daha kolayı var arkadaşlar.Msn plusu yükleyin kişinin üstüne sağ tıklayıp messenger plus özelliklerine tıklayıp kişi bilgisini tıklayın orda resmi kaydeti tıklayın istediğiniz yere alın resmi.Plus bi kere yükleyince artık işiniz daha kolaylaşıyo.

Alıntıdır

Yeni mi farkettin? :D ben her gün siliyom onları heheh. :D

benim pc de local settings yok messenger cache diye bir klasörde nasıl bulabilirim????verdiğiniz yoldan gidiyorum bilgisayr isminde sonra local settins yok bende?sebebi nedir

• 5 hafta sonra ...

Doru walla çıktı.hemde ne önemli bi resim çıktı :D Print Screen Yapınca Paint resmi bozuyodu.böylesi daha güzel oldu;)

Edit:özel ifadeleride kaydediyor.

aynen :) bende sırf bu sebebten minneetar olduğumu belirtiyorum smilyleri jpeg yapıp bi klasöre kaydettim format attıktan sonra ekleyip kullnacağım :) program vasıtasıyla şifre ıd istyen programlara güvenmeyen arkadaşlar ve ben için süper bi yöntem :pardon:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...