Jump to content

Mert Programcılık V1

mert.0698
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar programın arayüzü gayet açık ve net indiriyosunuz ve istediğiniz 22 temuz 2011 güncel programları seçip yüklüyorsunuz tamamen kendi yapımımdır.

http://hotfile.com/dl/124751621/4767b7a/MERT_PROGRAMCILIK.iso.html

[img]http://b1107.hizliresim.com/11/7/22/4635.jpg[/img] Edited by mert.0698

[quote name='Windows3.5' date='24 July 2011 - 21:17 ' timestamp='1311535056' post='1051271']
[b]Kaç ay ugraştın? Emegine saglık geniş arşiv indirdim bile[/b]
[/quote]

Emege Saygı Lütfen 13 Yaşındaki bir kişiden egitim almadan birşeyler başarmasını desteklerken alaycı bir şekilde yazmanızı kınıyorum. :wacko:

[quote name='galetis' date='24 July 2011 - 22:06 ' timestamp='1311537989' post='1051300']
Güzel olmuş tebrikler. İlk olduğu için idare eder ama bi sonraki çalışmalarında özellikle tasarıma biraz daha önem ver ve çoktan seçmeli kuruluma geç.
[/quote]

2 sürümünü yaptım ama öncelikle teşekkür ederim çoktan seçmeli derken
wpı gibi mi???

[quote name='sardes' date='25 July 2011 - 22:37 ' timestamp='1311626255' post='1051779']
programının içindeki katılımsızları silip kendi isdediğim programları yükliyebilirmiyim acaba ?
[/quote]

programı kendi üstüne mi geçireceksin yoksa içindeki programları mı değiştireceksin tam anlayamadım??

[quote name='6489426' date='26 July 2011 - 15:33 ' timestamp='1311687215' post='1052093']
Emeğe saygı. ben olsam programla oynatmak için para falan isterdim :D
[/quote]

bununla isteyen oynasın yuapmasını bilmiyorsa benim suçum değil zaten yaptığım çok büyük bişi değil hem programların tümü üzerime patentli değil zaten bidahaki programda kilit koyacam :D

YoRuMcU bu gidişle uyarı alacan her mesajdan 2 tane gönderiyon yani konuştukça batıyon mesaj yazma

[quote name='YoRuMcU' date='26 July 2011 - 17:11 ' timestamp='1311689465' post='1052117']
mert kardeşim benim suçum deil kendiliğinden oluyor!!!! sanane uyarıyı alan benim sanane mesaj yazarım!!!
[/quote]
Çift ileti göndermek suçunuz değil ama çare bulmak elinizde. Öncelikle siteyi IE9 dışında bir tarayıcı ile kullanın, yok ben bunu kullancam diyorsanız bari çift giden iletilerini raporlayıverde boşuna konular kirlenmesin. Onuda yapmıyorsunuz üstüne birde afra tafra. Peki istediğiniz uyarıları verelim bari napalım :rolleyes:

• 2 hafta sonra ...

Paylaşım için teşekkürler.Bazı yerlerde renklerde uyum sıkıntısı olmuş.Mesela başlık.v2 de vpı deniyebilirsin.Bence programları güncel takip etmeye çalış.office 2007 veya üzeri olsun mesela.Butonla güzel dizilmiş.Basit ve gerçekten gerekli programlar koymuşsun bazıları eksik sadece (mesela mozillaya alternatif koyabilirdin hazır tek tek kur yapmışken yada winrar).Çalışmalarının devamında başarılar.

Edited by prolive

• 2 hafta sonra ...