Jump to content

Hepsiburada.com Bana Lokum Göndermiş :)

Sirius
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar iyi günler, malum hepsiburada sitesi ile ilgili şikayetleri okuyoruz. Bu güne kadar binlerce tl değerinde televizyonundan çamaşır makinasına laptopuna bir sürü alışverişim olmuştu hiç sorun yaşamamıştım, hatta sorun yaşayan arkadaşlara şaşırıyordum.

Geçenlerde "süper hızlı gönderi" diye belirtilen bir su sebili ve oto kılıfı aldım; 24 saat içinde kargolanması gereken ürünler 4 gün geçti kargoya çıkarılmadı. Bende kızdım siparişi iptal ettim ve başka siteden aldım. Durumuda şikayet vara bildirdim.

Aradılar özür falan dilediler uzatmadık meseleyi. Az önce kargo elemanı geldi hepsiburada.comdan bir paket, Hayırdır falan derken cevizli lokum çıktı içinden.

İçinede bir kart eklemişler;

Değerli Müşterimiz,
Sistemimizi yenilerken yaşanan aksaklıklar nedeniyle siparişinizi zamanında gönderemedeğimiz için özür dileriz.

Biriken siparişleri sahiplerine ulaştırmak için gece gündüz çalıştığımızı ve size istemeden yaşatmış olduğumuz bu gecikmenin geçici bir durum olduğunu bilmenizi isteriz.
Sizi hep aramızda görmek dileğiyle,
Hepsiburada.com Ekibi

Neyse bize de lokumları yemek kaldı :)

[IMG]http://i25.lulzimg.com/6a4a05.jpg[/IMG]

[quote name='nano68' date='24 August 2011 - 20:25 ' timestamp='1314206724' post='1069183']
lokum :) bana lokum değil ürünümü göndersinler yeter :)
[/quote]
Olsun yedik yine de :)

Birde şöyle bir saçmalık var? mesela bir ürün aldınız 300 tl 10 taksit ile her ay 30 tl ödeyeceksiniz. Siparişi iptal edince 10 ay her ay hesabınıza 30 tl yatırıyorlar paranızı direk vermiyorlar, aman dikkat.

[quote name='Nash' date='24 August 2011 - 17:28 ' timestamp='1314206937' post='1069189']
Olsun yedik yine de :)

Birde şöyle bir saçmalık var? mesela bir ürün aldınız 300 tl 10 taksit ile her ay 30 tl ödeyeceksiniz. Siparişi iptal edince 10 ay her ay hesabınıza 30 tl yatırıyorlar paranızı direk vermiyorlar, aman dikkat.
[/quote]
hocam en iyisi bankadan kredi çekin ve kapıda ödeme yapın :)

[quote name='Legion' date='24 August 2011 - 20:35 ' timestamp='1314207313' post='1069194']
[b]ceviz mi...ulen onunda ucuzuna kaçmışlar :Q[/b]
[/quote]
antep fıstıklı olacaktı dimi :H:
uzunlama ip gibi sarılıp paketlenen türü var makasla kesip yiyorsun ondan lazım :D

bende pazartesi akşam 4gb kingston usb disk sipariş verdim bugün ne gelse iyi 2 adet kingston 8 gb microsd hc hafıza kartı
ve şeker tabi şeker sipariş vermedim bayram hediyesi göndermişler sağolsunlar şimdi mesaj gönderdim başka ürün geldi diye
cevap bekliyorum 4senedir alışveriş yaparım ilk defa başka ürün gönderdiler benim sipariş 20 tl onlar göndermiş 72 tl lik ürün