Jump to content

Yıllık Msdn Üyeliği 85 $ -Stokla Sınırlı

istanbul82
 Share

Recommended Posts

[b][quote]http://msdn.microsoft.com/tr-tr/subscriptions/buy(en-us).aspx
[/quote]

normalde yıllık 699$ satılan msdn üyeliği kısa bi süreliğine yakın arkdaşımın zor durumda olması nedeniyle ücreti 70$ dolardır...

MSDN Üyeliğinin avantajı nedir?
[quote]https://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/cc137115/downloads[/quote]

microsoft yazılımları ile ilgli aklınıza ne geliyosa edinebilceksiniz keyiyle 2 adet key veriliyo her ürün için..
keyler retail bazdadır...!!
keyler abartmamak şartıyla bir kaç pc de kullanılabilir...!!
keylerin süresi ömür boyu..!!!
keyleri nete sızdırırsanız hesabınız ve key bloke olur(oem mantığıyla karıştırmayın)!!!
home server os larda 10 adet key veriyo!!
BizSpark üyeliği kapsamındadır oem parner şirketinin üyesi gibi görünceksiniz...
not : nete keyiniz düştüğü anda kısa bi sürede hesabınız banlanır çocuk işi değil dikkatli olun lütfen msdn hesabı olan zaten keyleri paylaşmaz satmaz..! bi kaç pc de kullanılabilirden kastım masaüstün olur tabletin olur laptobun olur kur yada kardeşinin pc sine onu kastedettim..

beni bilen forumda bilir kimseyi kazıklıycak halim yok tanıtım amaçlı bi kişiye forumda satılmıştır istiyosa yorum yapabilir..
live id hesabıyla giriş yapılır.[/b]
müracat : PM Edited by istanbul82

[quote name='croteam' date='23 September 2011 - 17:02 ' timestamp='1316797370' post='1084457']
Zu, Mu, Hahaha.. Microsoft Asıl İflasa Düşeceğinde Malını Mülkünü (Yazılımlarını, Programlarını, Ürün Anahtarlarını vs..) İnternete yani Biz Kullanıcılara vs.. Verecektir.. Siz Bunu Unutmayın.. :DDD

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
[/quote]

vista zamanından beri net ortamında çalışan bi tane çalışan retail key gosterirmisin hepsi şahsa ozeldir sızdırdığın an banlanır ortada dolaşan crackler oemdir slic sertifika(loader crack v.s) veya kms dir tek keyle hiç bi mic warezi yoktur ortalıkta..onuda battığında bakarız artık :yahoo:

[quote name='istanbul82' date='23 September 2011 - 17:08 ' timestamp='1316797702' post='1084463']
vista zamanından beri net ortamında çalışan bi tane çalışan retail key gosterirmisin hepsi şahsa ozeldir sızdırdığın an banlanır ortada dolaşan crackler oemdir slic sertifika(loader crack v.s) veya kms dir tek keyle hiç bi mic warezi yoktur ortalıkta..onuda battığında bakarız artık :yahoo:
[/quote]

'istanbul82' Kardeşim Benim Demek İstediğim.. Bu Konuyla İlgili Serial Paylaşım Konusu vs.. Değil.. Benim Demek İstediğim Eğer Microsoft un Pili Biterse (Ki Bu Çok Uzun Zaman Sonra ve Hiç İstemem ve veya Başka Bir Şirket Olur ise Hiç Bitmeyecek vs.. Aklına Ne Gelirse) O Zaman Bu Programları Parasız Kullanabiliriz. (Not: Bu Hiç Bir Zaman Olmuyacak Diye Bir Şart Koşmamak Gerek) Yani Benim Söylemek İstediğim Buydu Kusura Bakma Kardeşim.. Asla Bende Olan Crack, Serial Paylaşmam Kullanır veya Satarım Aga.. :DDD

!!!Beni Sakın Yanlış Anlama Kardeşim.!!!

Edited by croteam

[quote name='croteam' date='23 September 2011 - 17:24 ' timestamp='1316798668' post='1084474']
'istanbul82' Kardeşim Benim Demek İstediğim.. Bu Konuyla İlgili Serial Paylaşım Konusu vs.. Değil.. Benim Demek İstediğim Eğer Microsoft un Pili Biterse (Ki Bu Çok Uzun Zaman Sonra ve Hiç İstemem ve veya Başka Bir Şirket Olur ise Hiç Bitmeyecek vs.. Aklına Ne Gelirse) O Zaman Bu Programları Parasız Kullanabiliriz. (Not: Bu Hiç Bir Zaman Olmuyacak Diye Bir Şart Koşmamak Gerek) Yani Benim Söylemek İstediğim Buydu Kusura Bakma Kardeşim.. Asla Bende Olan Crack, Serial Paylaşmam Kullanır veya Satarım Aga.. :DDD

[/quote]

espiri yaptığını anladım sorun değil :lol: gelecekte bi gün free olcağına bende inanıyorum ama uzun bi süre sonra belki torunum görür -_-

Edited by istanbul82

[quote name='istanbul82' date='23 September 2011 - 17:28 ' timestamp='1316798925' post='1084476']
espiri yaptığını anladım sorun değil :lol: gelecekte bi gün free olcağına bende inanıyorum ama uzub bi süre sonra belki torunum -_-
[/quote]

Haydi Bakalım, Biz Göremedik ama Torunlarımız, Çocuklarımız (Geleceğimiz) Görsün Bari.. :DD

Yaptığım Tüm Arşivleri Torunlarımız, Çocuklarımız (Geleceğimiz) Saklıyorum. Asıl Amacım (Sırrım) Bu idi Kendimi Tutamadım Sır, Mır Bitti valla :DD :rofl:

Espriyi Araya Katıydım.. (Bir Önceki Mesajda) Nasıldı. :) Bir Espri Daha Patlatayalım mı? abi ;) :drinks: :rofl:

Bu Arada 7 Üye Konuya Dalmış :DD, Herkes MSDN Üyesi mi? Olacak :).. 70$ Boru Değil 70$ aman ha.. Nettede Çok Geziyor Microsoft Yazılımları CD leri vs.. Paranıza Yazık Valla, O Parayı Bulamayanlar Var. (Yanlış Anlama Kardeşim, İsteyen Paralı Üye Olur İstemeyen Paralı Üye Olmaz.. Ama Ben Söyleyeyim Dedim..) ;)

Edited by croteam

@croteam
msdn ve technettin genel olarak ne olduğunu bilen alsın zaten bilmeyen senin gibi saçmalma rekoru kıran zaten almasın (sende yalnış anlama kardeşim..) 70$ doların iyi para olduğunu bende biliyorum..ne olduğunu ne işe yaradığını bilen alsın!

Edited by istanbul82

Kardeşim Sende Beni Yanlış Anladın! Ben Saçmalamıyorum.. Sadece Dediğim O Parayı Bulamayan Çok Diyorum.. Sakın Beni Yanlış Anlama. Bu Hayat.. Sende Bunu Çok İyi Biliyorsun..

Hele ki Hayatın Zorluklarını Çok İyi Bilirim.. Meslek Lisesi Son Sınıf Öğrencisi (4) Metal İşleri, Metal (Biz Şöyle Deriz.. Geneli Teneke) Doğrama, Kaynak İşi Yapıyorum, Staj Görüyorum.. Adam Gibi İşimi Yapıyorum.. Hadi Hayırlısı İnşallah Biyere Varırım (Makina Yüksek Mühendisliğini Okumayı Planlıyor, Aynı Zamanda Bilgisayar Destekli Tasarım Programıyla Da Evime Ekmek Götürmeyi Planlıyorum) İlerimi - Hedefimi Düşünüyorum.. :glare: <_< :rolleyes2:

Şunu Hiç Unutmayın Arkadaşlar.. Hayat Zor, Hayat Adil Değil ve Hiç Birimiz Eşit Yaratılmadı.. ama Bunu Düzene Sağlamak Yine Bizlerin Elinde.. :nea: :rolleyes: :rolleyes2:

Edited by croteam

[quote name='Sirius' date='23 September 2011 - 19:17 ' timestamp='1316805470' post='1084513']
Zorda kalan arkadaşınızdan 1 tane alınmıştır :)
[/quote]

Hımm.. :unsure: Galiba Beni Kast Ettin, Tam Anlamadım da.. :wacko: Açıklarmısınız. ???

Beni Kast Etmediysen Kusuruma Bakmayınız..

Edited by croteam

[quote name='Sirius' date='23 September 2011 - 20:14 ' timestamp='1316808855' post='1084531']
yok istanbul82 nin arkadaşı başka forumdan ben bugün kendisi,nden aldım 1 yıllık msdn üyeliğpi onu diyorum.
[/quote]

Tamam 'Sirius' Kardeş.. Kusura Bakmazsan.

Bu Arada 'Sirius' Kardeş.. msdn Sürüm Format CD vs.. Yollarsın Artık Nete Dimi.. :) Yollamazsan da Darılmayız Merak Etme Kardeşim. ;)

Edited by croteam

[quote name='croteam' date='23 September 2011 - 20:36 ' timestamp='1316810164' post='1084547']
Tamam 'Sirius' Kardeş.. Kusura Bakmazsan.

Bu Arada 'Sirius' Kardeş.. MSDN Sürüm Format CD Yollarsın Artık Nete Dimi.. :) Yollamazsan da Darılmayız. ;)
[/quote]
8 i bile yollar tr sürümlerin sızması için gavurlara yalvarmaya ihtiyaç yok:) msdne konduğu anda çeker imajı gondermek kendi insiyatifine kalir tabi:) kişinin burda onemli olan keydir zaten crack derdi olmadan yazılımları ömür boyu kullanabilir reatil keyle a dan z ye kadar:)....48 saat içinde aktif olur hesabın belli bi prosodürü var karşıdan onay alınıyo filan yarın aktif olur bence...hayırlı olsun..

Edited by istanbul82

[quote name='istanbul82' date='23 September 2011 - 23:42 ' timestamp='1316810545' post='1084551']
8 i bile yollar tr sürümlerin sızması için gavurlara yalvarmaya ihtiyaç yok:) msdne konduğu anda çeker imajı gondermek kendi insiyatifine kalir tabi:) kişinin burda onemli olan keydir zaten crack derdi olmadan yazılımları ömür boyu kullanabilir reatil keyle a dan z ye kadar:)....48 saat içinde aktif olur hesabın belli bi prosodürü var karşıdan onay alınıyo filan yarın aktif olur bence...hayırlı olsun..
[/quote]
evet inşallah yarın aktif olacaktır, yardımlarınız için teşekkürler.

ömür boyu lisanlı diye bişey yok. internetten 15 telefonla 25 aktivasyon gibi bişey. zaten 2 anahtar falan veriyor. xp volume lisans gibi isolar indirilmiyor.

http://cybernetnews.com/bizspark-provides-a-3-year-msdn-subscription-for-small-businesses/

A few weeks ago a lot of sites were writing about a web developer program from Microsoft that provided web-related software at no upfront cost. When you end your membership you will, however, have to pay a $100 fee

burdada anlatıldıgı gibi 100 dolar verip bizpark üyesi olunca size bir administrator hesabı verilir. administrator hesabı burda satılan hesaptan farklıdır. administrator hesabı sahibi baska kullanıcıları hesabına ekleyip lisans dagıtabilir (yasal olmadan tabiki). yani 100 dolar verip 70 70 baskalarına satsanız köşeyi dönersiniz. hemde 3 yıllık.

Edited by liliacin

[quote name='liliacin' date='23 September 2011 - 23:56 ' timestamp='1316822211' post='1084629']
ömür boyu lisanlı diye bişey yok. internetten 15 telefonla 25 aktivasyon gibi bişey. zaten 2 anahtar falan veriyor. xp volume lisans gibi isolar indirilmiyor.

http://cybernetnews.com/bizspark-provides-a-3-year-msdn-subscription-for-small-businesses/

A few weeks ago a lot of sites were writing about a web developer program from Microsoft that provided web-related software at no upfront cost. When you end your membership you will, however, have to pay a $100 fee

burdada anlatıldıgı gibi 100 dolar verip bizpark üyesi olunca size bir administrator hesabı verilir. administrator hesabı burda satılan hesaptan farklıdır. administrator hesabı sahibi baska kullanıcıları hesabına ekleyip lisans dagıtabilir (yasal olmadan tabiki). yani 100 dolar verip 70 70 baskalarına satsanız köşeyi dönersiniz. hemde 3 yıllık.
[/quote]
benim yazımda hesap ömür boyu diye bişey çıktımı? retail keydir nasıl bi keye nasıl limit uygulayacaklar onu anlamadım 2007 de vista msdn keyi halen kullanıyorum 50 defa format atmışımdır belki key oem partnerden.. oem şirket yabancı zaten
http://www.microsoft.com/bizspark/
burdan 100 $ üye olunan biyeri goster şahsi bilidğim türk şirketinin başvursu bile kabul edilmedide her elini kolunu sallayan alamıyo..
vl adı üstünde büyük şirket kapsamına girer onu büyük partnerler indiriyo..
oyle bişey olsa msdn hesabı satan veledden ortalık geçilmez.

Edited by istanbul82

[quote name='istanbul82' date='23 September 2011 - 20:42 ' timestamp='1316810545' post='1084551']
[/quote]

'istanbul82' Kardeş..

Tabi ki Öyle Ama Malumunuz Adamlar Windows Vista ve Windows 7 Ürün Anahtarlarını Bulamayınca.. Mecburen Crack Baş Vuruyor Dimi.. :pardon:

Ama Benim Kafam Rahat.. Orjinal Serialler Elimde Mevcut Windows 7 SP1 Kadar Serial Elimde Mevcuttur. :dribble:

Edited by croteam

[quote name='Sirius' date='24 September 2011 - 12:10 ' timestamp='1316866226' post='1084798']
Arkadaşlar çok güzel fırsat gerçekten msdn bilgilerim az önce geldi. sadece office 2010 ve windows 7 ultimate lisanslarından birini alacağım diğer lisansları satacağım. teşekkürler tekrardan.
[/quote]
hayırlısı olsun! satarken adam nete taşırsa keyi sen uff olursun(ip aralıklarıda çok ayrı olmayacak)...baştan beri uyarmıştım bu konuda dikkate al.!!
nette keyin düştüğü anda kısa bi sürede hesabın banlanır çocuk işi değil dikkatli ol lütfen msdn hesabı olan zaten keyleri paylaşmaz satmaz..

Edited by istanbul82

[quote name='istanbul82' date='24 September 2011 - 15:19 ' timestamp='1316866740' post='1084804']
hayırlısı olsun! satarken adam nete taşırsa keyi sen uff olursun(ip aralıklarıda çok ayrı olmayacak)...baştan beri uyarmıştım bu konuda dikkate al.!!
nette keyin düştüğü anda kısa bi sürede hesabın banlanır çocuk işi değil dikkatli ol lütfen msdn hesabı olan zaten keyleri paylaşmaz satmaz..
[/quote]
tamam üstat o zaman sadece kendi arkadaşlarımıza veririz keyleri sağolasın tekrardan.

[quote name='Sirius' date='24 September 2011 - 12:26 ' timestamp='1316867215' post='1084809']
tamam üstat o zaman sadece kendi arkadaşlarımıza veririz keyleri sağolasın tekrardan.
[/quote]
çok yakın dostun olabilir güveniyosan oda arada 200km + mesafe olmasın bu ban işinde ipler mesafe bazlı ve ne kadar çok farklı yerden updete edilmiş veya aktifleştirlmiş tipinde banlanıyo benim [b]bi kaç pc de kullanılabilirden kastım masaüstün olur tabletin olur laptobun olur kur yada kardeşinin pc sine onu kastedetdim.. [/b]

Edited by istanbul82

[quote name='istanbul82' date='24 September 2011 - 15:32 ' timestamp='1316867542' post='1084816']
çok yakın dostun olabilir güveniyosan oda arada 200km + mesafe olmasın bu ban işinde ipler mesafe bazlı ve ne kadar çok farklı yerden updete edilmiş veya aktifleştirlmiş tipinde banlanıyo benim [b]bi kaç pc de kullanılabilirden kastım masaüstün olur tabletin olur laptobun olur kur yada kardeşinin pc sine onu kastedetdim.. [/b]
[/quote]
son sorumu sorayım o halde keyler bir yıllık diyor bazı forumlarda. keyler ömür boyu geçerli değil mi? kız arkadaşım ve kendime kullanacağım windows 7 kylerini o halde.