Jump to content

Boot Hakkında

blackman12

Recommended Posts

arkadaşlar ben kendime herşeyimi tek bi dvd de karşıalayacak bi dvd hazırlıyorum ama şimdi dvd de bayaa bi yer var şimdiye kadar xp 98 2000 gibi işletim sistemlerinin yanında true image hiren boot mini xp gibi programlarda koydum acil durumlar için ama bunlar dışında konulabilecek seçenekleri söylermisiniz bana daha çok yer var

• 1 ay sonra...

merhaba, bende sizin gibi bi sey yapmak istiyorum.. bu konu ile bi başlık açılmış ama ben sadece Türkçe olarak Xp işletim sistemini bulabildim, eyer update olanağınız varsa yardım edebilirmisin?? (minnettar kalırım)

ve DVD ile bu işi nasıl yapabilrceğim konusunda yardım edebilirmisin.?

• 5 ay sonra...

forumda 3-4 kere anlattım son kez anlatıyorum hirens boot cdsini takıoruz cdroma isobuster programını açıyoruz bootable disck bölümündeki img dosyasını bi yere kaydediyoruz sonra hirens boot cd si içinde bulunan klasörü ezbootun yanına kopyalıyoruz img dosyasını da ezboot içine kopyalıyoruz sonra easy boot programından img dosyasını çağırtıyoruz bu kadar

forumda 3-4 kere anlattım son kez anlatıyorum hirens boot cdsini takıoruz cdroma isobuster programını açıyoruz bootable disck bölümündeki img dosyasını bi yere kaydediyoruz sonra hirens boot cd si içinde bulunan klasörü ezbootun yanına kopyalıyoruz img dosyasını da ezboot içine kopyalıyoruz sonra easy boot programından img dosyasını çağırtıyoruz bu kadar

saol arkadaşım forumda inanki çok aradım sonra dün gece dediğin yolu denedim çözümü buldum :blink: çok teşekkürler

hirens.ima mı img mi ?! bir ikincisi easyboot klasörünün adını keşke ezboot olarak bıraksaydın 3.sü hirensi easy boottan ayrladığın menüdeki aylarının capsini alabilirmiyim 4. ise hatanın resmide önemli sanal makineyle alabilirsin

hirens.ima mı img mi ?! bir ikincisi easyboot klasörünün adını keşke ezboot olarak bıraksaydın 3.sü hirensi easy boottan ayrladığın menüdeki aylarının capsini alabilirmiyim 4. ise hatanın resmide önemli sanal makineyle alabilirsin

Hirens.ima dosyası bir img içinde ana ayarlar filan var..

ikincisini anlamadım :blink:

3.sü komut olarak o kısma tıklanılınca run hiren.ima komutunu çalıştırıyorum..

4. soru

Please register to see this content.

ima ve img dosyaları ayrı şeylerdir eğer ima dan çalıştırıorsan o klasörün hiç bir değeri yoktur zaten bu yüzden hiren.ima dosyasını silip aşağıda linkte verdiğim image dosyasını koyar ve easy boottan menü ayarını run hiren.img olarak ayarlarsan çalışacaktır

hiren.img:

ima ve img dosyaları ayrı şeylerdir eğer ima dan çalıştırıorsan o klasörün hiç bir değeri yoktur zaten bu yüzden hiren.ima dosyasını silip aşağıda linkte verdiğim image dosyasını koyar ve easy boottan menü ayarını run hiren.img olarak ayarlarsan çalışacaktır

hiren.img:

yine aynı sorunu verdi ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...