Jump to content

Assassins Creed Revelations Hakknda Bilgsi Olanlar

PColik
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar yakın zamanda assassins creed revelations oyununu indirdim. ve donma, sorun vs. gibi hiçbir takıntım yok. fakat şöyle bir yerde takıldım;

galata kulesinin önünde bir adam mavi yanıyor. ve sol tarafta hook and run yazıyor.
ben bunu bir türlü yapamadım.

hangi tuşlarla oluyor, bilen var mı? Edited by PColik

[quote name='PColik' date='08 December 2011 - 19:10 ' timestamp='1323367841' post='1125745']
arkadaşlar yakın zamanda assassins creed revelations oyununu indirdim. ve donma, sorun vs. gibi hiçbir takıntım yok. fakat şöyle bir yerde takıldım;

galata kulesinin önünde bir adam mavi yanıyor. ve sol tarafta hook and run yazıyor.
ben bunu bir türlü yapamadım.

hangi tuşlarla oluyor, bilen var mı?
[/quote]

Mouse Sağ tuş basılı tut + space + shift ve arkadaşlarının üzerine doğru koş

[quote name='abdullahTR' date='08 December 2011 - 19:37 ' timestamp='1323369479' post='1125761']
yeniçerileri nasıl kolay öldürebilirim ölmüyor adamlar
[/quote]

Bombalar ile kolaylıkla öldürebilirsin yada crossbow, posion dart, pistol kullanarakta belki crossbow işe yaramayabilir zırh varsa sekebiliyor bazen ok

Edited by winvistafiko

Beyler benim şu windows çalışmayı durdurdu sorununu çözmeme yardım edin yatıp kalkıp dua edeyim. 10 yerden indirdim 20 defa kurdum sonuc aynı. Windows çalışmayı durdurdu. Utancımdan konu açamadım ama hp pavilion dv6 laptop 1gb paylaşımlı 2 gb ekran kartım var vista 32 bit intel core duo 2.53ghz işlemci var sorun pc ile mi alakalı?

[quote name='Ot7oMaN' date='08 December 2011 - 20:15 ' timestamp='1323371751' post='1125776']
Beyler benim şu windows çalışmayı durdurdu sorununu çözmeme yardım edin yatıp kalkıp dua edeyim. 10 yerden indirdim 20 defa kurdum sonuc aynı. Windows çalışmayı durdurdu. Utancımdan konu açamadım ama hp pavilion dv6 laptop 1gb paylaşımlı 2 gb ekran kartım var vista 32 bit intel core duo 2.53ghz işlemci var sorun pc ile mi alakalı?
[/quote]

Crack işleminden kaynaklı yüksek ihtimalle cracki yapıştırma işleminde orbit klasörünüde exenin yanına yapıştırmanız gerek beraberinde yani, buna dikkat ediyor musunuz?

Edited by winvistafiko

[quote name='Ot7oMaN' date='08 December 2011 - 20:50 ' timestamp='1323373820' post='1125809']
Orbit klasorunu oyunun kurulduğu dizine klasör şekline atıyorum, exe dosyalarını da tek tek kopyalıyorum.
[/quote]

DirectX kuruldu mu ?
Microsoft C++ Redist 2005,2008, 2010 kuruldu mu?
Ekran Kartı sürücüsü güncel mi?
Bunlarıda uygulamanıza rağmen olmuyorsa format paklayabilir sisteminizi

[quote name='Ot7oMaN' date='08 December 2011 - 21:03 ' timestamp='1323374632' post='1125824']
Format gözümü korkutmuyo valla, bilsem çalışacak iki dakka düşünmem. Bu arada dediklerinin hepsi tamam. Battlefield 3 , CoD MW3 oynuyorum ama AC Revelations açılmıyo.
[/quote]

Ben SKIDROW sürümüyle bitirdim update yapmada, siz hangisini kurmuştunuz?

Edited by winvistafiko

[quote name='abdullahTR' date='08 December 2011 - 18:37 ' timestamp='1323369479' post='1125761']
yeniçerileri nasıl kolay öldürebilirim ölmüyor adamlar[/quote]
Arkadaş crossbow, bomba vs demiş ama oyunun başında bu teçhizatlarınız yok. Space tuşu ile tekme atıp, yeniçerinin gardını düşürüp kılıç sallayın. 1-2 kez yapınca ölüyor zaten. Oyun ilerledikçe yanınıza yaklaşamadan indiriyorsunuz zaten yere.

[quote name='muselmansuffe' date='09 December 2011 - 16:01 ' timestamp='1323439313' post='1126131']
Arkadaş crossbow, bomba vs demiş ama oyunun başında bu teçhizatlarınız yok. Space tuşu ile tekme atıp, yeniçerinin gardını düşürüp kılıç sallayın. 1-2 kez yapınca ölüyor zaten. Oyun ilerledikçe yanınıza yaklaşamadan indiriyorsunuz zaten yere.
[/quote]

güzel giyimli adamlar var saz felan caldıgımız bölüm abi ya ordaki yeni çerileri öldüremiyorum tekme atıyorum kılıc sallıyom bişey fayda etmiyor

Edited by abdullahTR

Ya Ezio'nun saz çaldığı bölümde zaten siz öldürmüyorsunuz. V butonu ile Eagle Vision'u açıp casusu belirliyorsunuz, arkadaşlarınız öldürüyor. Oyunun başlarındaysanız, görev tamamlandıktan sonra gücünüz yetmiyorsa dövüşmeye kaçın, saklanın. Bu da bir yöntem. :)

[quote name='Sirius' date='12 December 2011 - 01:33 ' timestamp='1323642816' post='1127547']
Evet aranılan konu olmuş :) Bir bölümde adamın biri hadi ulen yarışalım ben de iyiyim diyor. Adama yetişemiyorum bir türlü. Race lost diyor habire. Bu bölümü nasıl geçeceğim ben ya :(
[/quote]

1-2 kaybetme ile güzergahı öğrenirsin ve mecburen tek yol olarak yenersin dostum tek geçişi odur o görevin :D

bu aralar assassinlerimi master düzeye getirmeye uğraşıyorum mentor olarak,salıyorum 8 kişinin arasına 2 assassin,izliyorum kenardan,bakıyorum ölmeye yakınlar,iki bomba sallayıp kurtarıyorum kerataları :D

[quote name='abdullahTR' date='12 December 2011 - 00:20 ' timestamp='1323642056' post='1127539']
ben bitiremiyorum oyun ilerledikce yeniçerileri öldüremiyorum :(
[/quote]

Onlarla karşılaştığında sürekli guard pozisyonunda ol yani mouse sağ tuşunda basılı kalsın tam onlar saldıracakken cross attack yani mouse sol tuşuna bas adamı direk olduruyor. Onu öldürdüğü sırada başka bi yeniçeriye bakıp mouse sol tuşa basmaya devam edersen hepsini sırayla tek hamlede öldürürsün.

[quote name='Ot7oMaN' date='12 December 2011 - 01:44 ' timestamp='1323643492' post='1127556']
Onlarla karşılaştığında sürekli guard pozisyonunda ol yani mouse sağ tuşunda basılı kalsın tam onlar saldıracakken cross attack yani mouse sol tuşuna bas adamı direk olduruyor. Onu öldürdüğü sırada başka bi yeniçeriye bakıp mouse sol tuşa basmaya devam edersen hepsini sırayla tek hamlede öldürürsün.
[/quote]

yeniçeriyi tek hamlede indiriyorum,nasıl mı? arrow attak ile :D

şaka bi yana air assassin uzmanı oldum iyice,damdan indiğim yok :Q

[quote name='Legion' date='12 December 2011 - 01:37 ' timestamp='1323643021' post='1127549']
1-2 kaybetme ile güzergahı öğrenirsin ve mecburen tek yol olarak yenersin dostum tek geçişi odur o görevin :D

bu aralar assassinlerimi master düzeye getirmeye uğraşıyorum mentor olarak,salıyorum 8 kişinin arasına 2 assassin,izliyorum kenardan,bakıyorum ölmeye yakınlar,iki bomba sallayıp kurtarıyorum kerataları :D
[/quote]
Bir türlü geçemedim adamı yav gene denedim olmadı :(