Jump to content

Olur Ya Bazen...

asmazh
 Share

Recommended Posts

bu sana yeterde artarda güzel kardeşim
[color="#FF0000"]Aslında boyu uzun bir insanım (1.75) kilosu yerinde bir insanım (70) lakin dudaklarım kalın burnum hafif şişkin kaşlarım kalın [/color]
herkes bu özelliğe sahip değildir ne mutlu sana
ayrıca yazını komple okudum üşenmeden lise mezunusun ne güzel ilk okulu okumayan var aramızda artık gerisini sen düşün.. :)
tiksinecek bir durum yok bence en azından öyle görüyorum sıkıntı yapma canım kardeşim.

Edited by MeHMeTBeN

Bende aynı durumdayım ben lise 3 teyim 1 kızla çıktım(aynı senin gibi 1 veya 2 hafta sürmüştü) çevremdeki herkes yakışıklı olduğumu söylerler ama ben öyle düşünmüyorum bende senin gibiyim ama doğru kişiyi bulamadım elbet karşına bir tane çıkar bu arada dalga geçenler olacaktır onları kafana bile takma...

[quote name='H4X0R' date='09 December 2011 - 17:33 ' timestamp='1323444822' post='1126179']
[size="3"][b]Evden çık bi kebap ye kendine gelirsin.[/b][/size]
[/quote]
:dribble:
Denerim :D

[quote name='MeHMeTBeN' date='09 December 2011 - 17:31 ' timestamp='1323444699' post='1126177']
bu sana yeterde artarda güzel kardeşim
[color="#FF0000"]Aslında boyu uzun bir insanım (1.75) kilosu yerinde bir insanım (70) lakin dudaklarım kalın burnum hafif şişkin kaşlarım kalın [/color]
herkes bu özelliğe sahip değildir ne mutlu sana
ayrıca yazını komple okudum üşenmeden lise mezunusun ne güzel ilk okulu okumayan var aramızda artık gerisini sen düşün.. :)
tiksinecek bir durum yok bence en azından öyle görüyorum sıkıntı yapma canım kardeşim.
[/quote]

Pek kafaya takmasam da insanlık hali bazen oluyor; istemesen de.

Düşüncelerine hakim olmayı öğren. Sonuçta onlar senin beyninde oluşuyor. Senden bağımsız olmasın. Sana hakim olmasın düşünceler. Sen düşüncelerine hakim ol. Ne düşündüğünü sorgula. Kendine değer ver.

( Nacizane deneyimlerim sonucu söylediğim şeyler öğüt vermek amaçlı değil yanlış anlama lütfen )

[quote name='HighDamage' date='09 December 2011 - 17:34 ' timestamp='1323444842' post='1126180']
Bende aynı durumdayım ben lise 3 teyim 1 kızla çıktım(aynı senin gibi 1 veya 2 hafta sürmüştü) çevremdeki herkes yakışıklı olduğumu söylerler ama ben öyle düşünmüyorum bende senin gibiyim ama doğru kişiyi bulamadım elbet karşına bir tane çıkar bu arada dalga geçenler olacaktır onları kafana bile takma...
[/quote]
Kim dalga geçecekmiş kardeşimle alnını karışlarım önemli olan 10 tane kızla çıkmak değildir önemli olan doğru insanla çıkmaktır..

[quote name='MeHMeTBeN' date='09 December 2011 - 17:43 ' timestamp='1323445418' post='1126189']
Kim dalga geçecekmiş kardeşimle alnını karışlarım önemli olan 10 tane kızla çıkmak değildir önemli olan doğru insanla çıkmaktır..
[/quote]

bence önemli olan birisiyle illa ki çıkmak değildir hayat para kadınlar ve zevkten ibaret değildir henüz küçük yaşta aşk aramak doğru değil

insanın iç güzelliği dışına mutlaka yansır bunu unutma siz ergenlik dönemindesiniz daha hele bir askerliğinizi bitirin bir beş yıl sonra bu günleri gülümseyerek hatırlayacaksınız ne görünümde olan insanlar var kaldıki teröristlerin katillerin tecavüzcülerin de tipsiz olmadığını bilmek lazım bu biraz genetik bir durum ama bence emin olun ergenlikte insanlar daha tam fiziken gelişmemişlerdir önemli olan ruh güzelliğidir zaten ruhu güzel olanın fiziğide güzel olacaktır siz düşüncelerinizi hep iyilikten güzellikten yana tutun

[quote name='Secret.One' date='09 December 2011 - 17:46 ' timestamp='1323445564' post='1126191']
Sosyal Aktifelere Katıl Bende Böyleydim Düzeldim.
[/quote]
Bana uygun olanlara katılırım eksiltmem :)

[quote name='erpol' date='09 December 2011 - 17:47 ' timestamp='1323445660' post='1126193']
insanın iç güzelliği dışına mutlaka yansır bunu unutma siz ergenlik dönemindesiniz daha hele bir askerliğinizi bitirin bir beş yıl sonra bu günleri gülümseyerek hatırlayacaksınız ne görünümde olan insanlar var kaldıki teröristlerin katillerin tecavüzcülerin de tipsiz olmadığını bilmek lazım bu biraz genetik bir durum ama bence emin olun ergenlikte insanlar daha tam fiziken gelişmemişlerdir önemli olan ruh güzelliğidir zaten ruhu güzel olanın fiziğide güzel olacaktır siz düşüncelerinizi hep iyilikten güzellikten yana tutun
[/quote]
Hocam ne kadar güzel yorumladınız teşekkür ederim.

Kardeşim, her zaman dediğim gibi, rahat ol ve sıkıntı yapma, [img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/whistle.gif[/img] sorunlarını ve sıkıntılarını, kafana takma [img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/mellow.gif[/img] [img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/sad.gif[/img] sorun ve sıkıntı dediğin.. sorun ve sıkıntı bile değil canım kardeşim, [img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/sleep.gif[/img][img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img][img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img] insanın içi güzel ise, dışına da yansır elbet, tabi ki sana da dürüst bir kısmetin çıkacaktır elbette. [img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif[/img]

Edited by croteam

Aynen beni açıklamışsın ,bende böyleyim.(lise 3 -boy=1.79 kilo=64) :) herkesin sevgilisi var bi yandan kıskanıyorum bi yandanda diyorumdaki zaten seneye üni. sınavı var kafamı yormayayım.sevgilisi olan arkadaşlar dersten kaçıyor buluşmaya gidiyor.Ben böyle olmamalıyım diyorum.Olcaksa sevgilim ilk ve son olsun istiyorum..Bazende diyorumki sevdiğime onu sevdiğimi söyleyeyim ama kendi kendime düşünmekle kalıyor.Söyleyemiyorum bazı şeyleri içime atıyorum.Genelde derslerim iyi olduğundan , kızlar diyodurki (BENCE) bunn aşkla meşkle işi olmaz. gibi geliyor..Offf offffffffff.

Böyle şeyleri kafana takma derin aynı şeyleri yaşamış biri olarak :) Bak sen benden öndesin benim şu ana kadar hiç kız arkadaşım olmadı :) Saçlarımın yarısı dökük ve daha 19 yaşındayım.Sorarsın umrunda mı?Hiç değil, önceden umrunda mıydı?Kesinlikle evet.Fakat sonradan hayattaki amacımın kızlar olmadığı (veya onlarla çevrili bi dünya) anladım.Hayat güzel görünmek de değil.Hayat ne dersen bana göre iyi bir şeyler yapmaktır.İnsanların yararına amacın bu olsun.Diğer olaylar zaten kendiliğinde gerçekleşir.Ha unutmadan klasik olacak ama zaten senin dış görünüşüne bakarak aldanan kıza yüz verme çünkü o sevgi gerçek değildir, sen seni anlayan seninle birlikte olduğunda mutlu olan (seninde olduğun tabi :) ) birisiyle ol ;)

Not:Bu bi öğüt değil olamaz da zaten :)

Edited by MostWanted

[quote name='MostWanted' date='10 December 2011 - 01:52 ' timestamp='1323474762' post='1126398']
Böyle şeyleri kafana takma derin aynı şeyleri yaşamış biri olarak :) Bak sen benden öndesin benim şu ana kadar hiç kız arkadaşım olmadı :) Saçlarımın yarısı dökük ve daha 19 yaşındayım.Sorarsın umrunda mı?Hiç değil, önceden umrunda mıydı?Kesinlikle evet.Fakat sonradan hayattaki amacımın kızlar olmadığı (veya onlarla çevrili bi dünya) anladım.Hayat güzel görünmek de değil.Hayat ne dersen bana göre iyi bir şeyler yapmaktır.İnsanların yararına amacın bu olsun.Diğer olaylar zaten kendiliğinde gerçekleşir.Ha unutmadan klasik olacak ama zaten senin dış görünüşüne bakarak aldanan kıza yüz verme çünkü o sevgi gerçek değildir, sen seni anlayan seninle birlikte olduğunda mutlu olan (seninde olduğun tabi :) ) birisiyle ol ;)

Not:Bu bi öğüt değil olamaz da zaten :)
[/quote]
Bende de saç kalmadı yavaş yavaş gidiyor, bunun da sebebi dersler olmalı genetik değilmiş tabip dedi. :wacko:

[quote name='Legion' date='10 December 2011 - 02:20 ' timestamp='1323476416' post='1126402']
[b]Böyle başlık görünce neler yazasım geliyorda,yine kendimi içimde tutmaya devam ediyorum her zaman yaptığım gibi.Saçlarımda bundan ufak ufak beyazlar çıkmaya başladı heralde :)

Başlığı açan online olduğunda ileti yazıcam uzun uzadıya :)[/b]
[/quote]
:rolleyes:

Edited by asmazh

Bunlar ne yav ne saçmalarsınız siz.Şükredin biraz.
Benim kalkıp aynaya bakmaya bile dizlerimde güç yok.
(Çok argo yazacaktım ama foruma kurallarına uymaz.)
Yıllardır internet içindeyim ve bu okuduğum en saçma sapan konudur.

[quote name='STAN' date='10 December 2011 - 16:42 ' timestamp='1323528166' post='1126606']
[/quote]
biraz da anlamaya çalışırsan iyi olur bence adam yinelemiş sürekli yine de halime şükrediyorum diye

bu arada konuyu açan abim benim boyum 1.70 kilom 85 :D kafama takıyo muyum hayır şimdiden saç dipleri beyazladı :)

Edited by mustafa_2171

[quote name='STAN' date='10 December 2011 - 16:42 ' timestamp='1323528166' post='1126606']
[/quote]
[b]Konuyu açan arkadaşın yazısını üşenmeden okudum,iyiki de okumuşum. Sende oku ve yazdığın birkaç şeyi bir daha düşün. Sadece başlığı görüp yorum yazmakla bitmiyor. Her defasında yineliyor şükrettiğini...
İnternet ortamının en saçma konusu diyorsun ya bana göre de en samimi konusu ve senin yorumunda bu konunun en saçma yorumu ;)[/b]

[quote name='CizreliÖzgür' date='10 December 2011 - 20:34 ' timestamp='1323542074' post='1126656']
[b]Konuyu açan arkadaşın yazısını üşenmeden okudum,iyiki de okumuşum. Sende oku ve yazdığın birkaç şeyi bir daha düşün. Sadece başlığı görüp yorum yazmakla bitmiyor. Her defasında yineliyor şükrettiğini...
İnternet ortamının en saçma konusu diyorsun ya bana göre de en samimi konusu ve senin yorumunda bu konunun en saçma yorumu ;)[/b]
[/quote]

Konuyu sonuna kadar mı okudun,sana bi madalya takarız artık.
Neyse ben uzatmayacağım bilen bilir ne demek istediğimi bilmeyenlerde aynen sen gibi düşünür.