Jump to content

Ttnet Hızım Düşük Ne Yapmalıyım?

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

[quote name='Asabidj45' date='26 December 2011 - 20:20 ' timestamp='1324930803' post='1132510']
Arkadaşlar bende aynı sorundan muzdaribim bilen bilir. Ancak bu seferki sorun ise şu. Aboneliğim kampanyalı 2 ay bedava sonra 6 ay 34-35 küsur lira en son 55 tl olacaktı sanırım. Ancak daha 3 ay olalı bağlatalı 49 tl gelmiş neden olabilir?
[/quote]

444 0 375 i aç anlat sor.

beni aramadı lar hala sorununuz haloldumu diye. ama bazan geç arıyorlar. aramazlarsada ben yine arıcam ve siz 1-8mb hız vaad ediyorsunuz ama yaptığım testlerde hala 0.88 mb i geçmiyor dicem. eğer sözleşmeye uymazsanız aboneliğimi bitircem veya şikayet etcem dicem.

Blader Halinize Şükredin bencE 7 Senedir TTnet Üyesiyim Ben İnt cafe işletiyorum Ttnet yuzunden ıkı hat almak zorunda Kaldım ben Hattım 8 MbBana gELen 2048\512 Mb Ve Bir katta 14 Pc Bir Katta 9 Pc vaR İnt Muzık BıLe dınLıyemıosun FaturALarımda 2 Hattın topLam 300 Gecıyor...

şimdi yine aradım 0.78 mb çıkarsa testte o zaman sözleşmenin altı hızda olur dedi. normal dedi :) yakın yerlerden dowload yapıyorum 500 kb/sn oluyor dedim o fiziki şartlara sahip olmayabilirsiniz ondan sizinki daha yavaş olabilir dedi. ne diyim abi başka :)sövmedim bayan vardı tersine sesim kısıldı :)

[quote name='6489426' date='27 December 2011 - 18:01 ' timestamp='1325008870' post='1132762']
söversen mahkemeye verebilirler. kayıta alıyorlar konuşmaları. haberin olsun da..
[/quote]

tamam işte iyiki sövmemişim. adet yerini bulsun siz dediniz diye söveyim dedim yapamadım :D

yok be sövmek benim eski tarzım sövmek değilde bağırmak artık bıraktım :)

[quote name='yunusberkan' date='27 December 2011 - 18:22 ' timestamp='1325010132' post='1132769']
Sana tavsiyem ilk önce santralla arandaki mesafeyi bilmen lazım eğer 5 kmden fazla ise hız düşüklüğü yaşabilirsin yapacak birşeyin yok. Sen yine bir sorun kaydı yaptır ama zannımca yinede sorunun büyük bir ihtimalle çözülmez yani o reklamlarda denilenlere inanmayın.
[/quote]

kayıt yine oluşturttu işte demin. yalnız bu ayar sistemden yapıldığından fiziki veya geri dönüş olmayacak size, hızını yine test ederek anlayabilirsiniz dedi. demin test ettim hala aynı 2 saat olmuştur kaydı yaptıralı.

bu arada santral dediğiniz şu kutularmı? o 200 m ilerde. eğer oysa. hatların dağılımının olduğu kutular işte. onlarmı?

Edited by abdülhey