Jump to content

Jevcizone Tv/radio Keyfi

jevci
 Share

Recommended Posts

• Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='temmuz' date='13 May 2012 - 22:11 ' timestamp='1336947060' post='1200761']
Sinema, dizi ve televizyon konularında 'Müzik Dinle'de olduğu gibi birer arama motoru olsaydı, istediğimiz sinema filmlerine, dizilere, televizyon kanallarına kolaylıkla ulaşabilseydik (Bunlara radyo istasyonu aramada eklenebilir) daha güzel olabilirdi. Ayrıca televizyon kanalları tematik, ulusal, yerel, yabancı gibi guruplandırılabilirdi.
Jevcizone Tv/radio gayet güzel bir çalışma. Medya ile ilgili,müzik, sinema, kültürel vs çok çeşitli ihtiyaçları hepsi bir arada karşılıyor. Önerilerim dahada güzel ve kolay kullanışlı olabilmesi içindir.
Bunları yazarken aklıma geldi, tivibu televizyon kanallarında olduğu gibi 'geri al'da yapılabilirmi acaba? Ama sanırım bunun için özel ve güçlü bir server gerekir herhalde.
[/quote]

Önerilerin için teşekürler...
belirttiğiniz şekilde ve daha farlı bi çalışmam olacak üzerinde çalışıyorum. Gerekli gruplandırmayı ve düzenlemeler için arayış içindeyim şuanda. En kısa zamanda gerekli güncellemeler yapılacaktır.

İkinci konu geri al izle için de bi yerden beklenti içindeyim şayet olursa onu da gerçekleştireceğim fakat olmazsa dediğiniz gibi güçlü bir server ihtiyacımız olacak

dizi yazan yere tıkladığımda diziler açılmıyo flash playerle ilgili bi yazı çıkıyo devamında açılmıyo bende flash playerlerin en yeni sürümü yüklü zaten sorun nerde acaba birde programın iletişim kısmından şifre ile ilgili mj attım....

[quote name='safranos' date='14 May 2012 - 13:01 ' timestamp='1337000508' post='1200935']
dizi yazan yere tıkladığımda diziler açılmıyo flash playerle ilgili bi yazı çıkıyo devamında açılmıyo bende flash playerlerin en yeni sürümü yüklü zaten sorun nerde acaba birde programın iletişim kısmından şifre ile ilgili mj attım....
[/quote]
herhangi bir sorun yok sorunsuz açılıyorlar
tekrar deneyebilir misin?
Ayrıca şifre email adresine yollanmıştır

[quote name='scorpi__@' date='14 May 2012 - 18:11 ' timestamp='1337019103' post='1201039']
bende hata verdi kurulmuyor...yinede şifree alabilirmiyim
[/quote]

hata veren ne anlamadım programın kurulumu yok ki
toplam 228 kb lik ufak bi tıkla çalıştır uygulaması tıkladığın gibi çalışıyor

[quote name='jevci' date='14 May 2012 - 19:53 ' timestamp='1337025222' post='1201090']
hata veren ne anlamadım programın kurulumu yok ki
toplam 228 kb lik ufak bi tıkla çalıştır uygulaması tıkladığın gibi çalışıyor
[/quote]
arkadaşlar kurmak değilde program tvleri ve filmleri açmıyor yardımcı proğram kurmak gerekiyormu

[quote name='namkol01' date='14 May 2012 - 20:20 ' timestamp='1337026805' post='1201100']
arkadaşlar kurmak değilde program tvleri ve filmleri açmıyor yardımcı proğram kurmak gerekiyormu
[/quote]
flash player yüklü ise filmleri sorunsuz izleyebilirsin, HD tvleri de aynı şekilde izleyebilirsin
fakat normal tvleri normalde sorunsuz açması lazım bazen sunucu yoğunluğundan açmayabilir.
sunucu yoğunluğu harici bi sorun ise ya media player üzgün yüklenmemiş ya da codek eksikliği vardır

[quote name='jevci' date='14 May 2012 - 20:25 ' timestamp='1337027146' post='1201105']
flash player yüklü ise filmleri sorunsuz izleyebilirsin, HD tvleri de aynı şekilde izleyebilirsin
fakat normal tvleri normalde sorunsuz açması lazım bazen sunucu yoğunluğundan açmayabilir.
sunucu yoğunluğu harici bi sorun ise ya media player üzgün yüklenmemiş ya da codek eksikliği vardır
[/quote]
arkadaşım ses var görüntü yok reklam var

[quote name='namkol01' date='14 May 2012 - 20:29 ' timestamp='1337027349' post='1201107']
arkadaşım ses var görüntü yok reklam var
[/quote]
ses varsa sorun da yoktur
normalde reklam 5 saniye gözüküyor sonra gidiyor.
programı bi kapatım yeniden dener misin?
şayet yine aynı sorunu veriyor ve sadece ses varsa demekki codek eksikliği vardır

[quote name='jevci' date='14 May 2012 - 21:17 ' timestamp='1337030268' post='1201115']
ses varsa sorun da yoktur
normalde reklam 5 saniye gözüküyor sonra gidiyor.
programı bi kapatım yeniden dener misin?
şayet yine aynı sorunu veriyor ve sadece ses varsa demekki codek eksikliği vardır
[/quote]
codek olarak ne öneriyorsun söylermisin

[quote name='namkol01' date='14 May 2012 - 22:10 ' timestamp='1337033407' post='1201135']
codek olarak ne öneriyorsun söylermisin
[/quote]

K-Lite Codec Pack
ana sayfası: http://www.codecguide.com/index.html

[quote name='jevci' date='15 May 2012 - 07:51 ' timestamp='1337068300' post='1201186']
K-Lite Codec Pack
ana sayfası: http://www.codecguide.com/index.html
[/quote]
arkadas 5 tane tv proğramı daha var hiç sorun çıkartmadılar ama bu 6. olanı bir türlü acamadım sorun nerde anlayamadım yinede saol tesekkürler

[quote name='namkol01' date='15 May 2012 - 11:45 ' timestamp='1337071550' post='1201197']
arkadas 5 tane tv proğramı daha var hiç sorun çıkartmadılar ama bu 6. olanı bir türlü acamadım sorun nerde anlayamadım yinede saol tesekkürler
[/quote]
Programcığı çalıştıramadıysan yada çalışmadıysa (bozulmuş yada bozuk download olmuş olabilir) internet tarayıcının adres satırına alttaki adresi gir:
[code]http://jevcizone.net.tc/[/code]
Bu sekmeden programcığa gerek duymadan, yani web üzerinden jevzicone'yi kullanabilirsin.

[quote name='temmuz' date='15 May 2012 - 08:53 ' timestamp='1337072037' post='1201198']
Programcığı çalıştıramadıysan yada çalışmadıysa (bozulmuş yada bozuk download olmuş olabilir) internet tarayıcının adres satırına alttaki adresi gir:
[code]http://jevcizone.net.tc/[/code]
Bu sekmeden programcığa gerek duymadan, yani web üzerinden jevzicone'yi kullanabilirsin.
[/quote]
evet gayet güzel çalışıyor tarayıcıda

[quote name='namkol01' date='15 May 2012 - 09:07 ' timestamp='1337072848' post='1201201']
evet gayet güzel çalışıyor tarayıcıda
[/quote]
dikkatimi çekti son dakika haberleride akmıyor indirdiğim proğramda birde şifreyi değiştirebiliyormuyuz bu şifreyi aklımda tutamam

[quote name='namkol01' date='15 May 2012 - 12:12 ' timestamp='1337073143' post='1201203']
..bu şifreyi aklımda tutamam
[/quote]
Klavyende şifreyi yazarken biraz dikkat edersen imkanı yok unutmazsın. Zaten unutsan bile klavyenin başına geçtiğinde bakar bakmaz yine hatırlar ve şifreyi kolaylıkla girebilirsin. Dikkat etki 7-8 yaşındaki çocuklar bile şifreyi (ve şifre yazımındaki bu basit özelliği) farkederlerse, onlar dahi sittin sene bunu unutmazlar/unutamazlar.
Bu kadar tiyo yeterli herhalde.
Bana hak vereceksin..