Jump to content

Prejemin Görevini Sonlandıramasınlar?

PaRaDoXPoYRaZ
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar prejemin hiç bir şekilde kapatılmamasını sağlayabilirmiyim?

arka plandaki prjemin görev yöneticisinden kapatılmamasını sağlayabilirmiyim? otomatik arka plandakileri kapatan bi proramın prejemide kapatıyor. bunu kapatmasını nasıl engelleyebilirim? İnternet cafem varda. Cafe yönetim sistemi prejemide kapatıyor. bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı? prjemei theme olarak kullanıyorum.

hocam deepfreeze var görev yöneticisinide devre dışı bıraktım ancak sorunum şuki;

müşteri kalktıktan sonra hesap kesiminde cafe yönetim sistemi makinayı kullanıma kapatıp arka planda açık kalan oyun facebook vs ne varsa kapatıyor.

Örnek: eset 3 antivirüsüde kapatıyor ama eset 4 ü kapatamıyor. eset 4 görev yöneticisinden dahi el ile kapatılamıyor. onun gibi bişey istiyorum mümkünmüdür acaba? :((

olmuyor arkadaşlar denedim :((

cafe yönetim sisteminde 1 tane seçenek var
hesap kesiminde uygulamaları sonlandır. yanında kutucuk var onu işaretlersem herşeyi kapatıyor işaretlemessem herşey açık kalıyor.

cafe yönetim sistemi kendisi hariç herşeyi kapatıyor. eger kapatmassa çok büyük sıkıntı çıkar herkes birbirinin facebookuna messenger ına girer savaş çıkar cafede :D

bu exe yi kapatmaya karşı koruyabilirmiyiz acaba yada windows sistem dosyası gibi gösterebilirmiyiz?

ufak bir programcığı sevis olarak çalıştırın ve bu programcık sizin ana programın çalışıp çalışmadığını kontrol etsin. eğer kapalı görürse yeniden çalıştırsın. teoride olur gibi duruyor ama pratikte nasil olur bilmem.

kullandığın kafe programında kapatılmayacak programlar kısmı gibi bir yer varsa oraya ekleyebilirsin.Genelde akınsoft kullanılıyor.Bu tür özellik var mıdır bilemem. ayrıca kintaro'nun fikri yapılabilir. Benim bildiğim iki yol var.

1.si exe dosyalarını servise çeviren program var --> http://exe-to-service.en.softonic.com/

2.si Programlama dili ile sıfırdan windows servisi yazmak.internette basit örnekler var.

Edited by 600

[quote name='600' date='23 February 2012 - 18:45 ' timestamp='1330022738' post='1159698']
kullandığın kafe programında kapatılmayacak programlar kısmı gibi bir yer varsa oraya ekleyebilirsin.Genelde akınsoft kullanılıyor.Bu tür özellik var mıdır bilemem. ayrıca kintaro'nun fikri yapılabilir. Benim bildiğim iki yol var.

1.si exe dosyalarını servise çeviren program var --> http://exe-to-service.en.softonic.com/

2.si Programlama dili ile sıfırdan windows servisi yazmak.internette basit örnekler var.
[/quote]

beceremedim neyse ya olmicak bu iş benim kafa basmadı hazırladıgım kadarı ile kullanabiliyorum az çok :))

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar

[quote name='PaRaDoXPoYRaZ' date='23 February 2012 - 19:25 ' timestamp='1330017949' post='1159656']
o ufak programcığı nasıl servis olarak çalıştırıcaz ? sorun ordan başlıyo zaten hocam:=)))
[/quote]

üzgünüm size balık veremem, balık tutmayı öğretebilirim anca :)