Jump to content

Boy Uzamasının Teknikleri Varmı?

CaNCaN
 Share

Recommended Posts

Boy 1.75 1.85 olsa iyi olurdu bunun için barfisk önerildi eller asılı durarak hiç bişey yapmadan 20 dk hergün uygulanırsa uzamada yararı olduğu söyleniyor bilgi almak istedim acaba doğrumu?

uzamax die bi bitkisel ilaç var fiyatı 15,20 lira bi araştır deneyebilirsin aktarlara bi sor var öyle ilaçlar ama şunu bilki yaş ilerledikçe boy uzama hızı geriliyor hata duruyor yani şuan kulanman 25 yaşında kulanmandan daha iyi bi araştır bi dene inş işe yarar

Boy uzaması genetik ve hormonal dengeye bağlıdır.Hele 20 yaqşını geçmise hiç bir ilaç buna etki etmez,çünkü insan biyolojik gelişmesi o anda işlevlerini tamamlamış ve iskelet yapısı son şeklini almış duruma gelir ondan sonra pek göze çarpan büyüme oluşmaz.Aile geçmişinize bakın uzun boylu bireyler varmı gerek anne ve gerekse baba tarafında.Biyolojik gen çaprazlamaları ile birey son şekle sahip olur ki buda göz rengi ve boy o çaprazlamanın kuralı işlenmişse onu aşamazsınız.

uzamax 20 yaşındaki bireyler içinde geçerli ama boy uzaması daha az etki ediyor yani 2,3 cm gibi birşey markanın reklamı gibi oldu :)
siz bi aktarlara ugrayın bitkidir zaten pek zararı olmaz yinede güvendiginiz adamlardan alın asla asla interneten bir şey şiparış etmeyin gidip bi konuşun sohbet edin malara bakın öyle alın bizimde aktar yerimiz var ordan biliyorum ben bu ilacı

[quote name='mucit41' date='29 February 2012 - 12:50 ' timestamp='1330519835' post='1162743']
Boy uzaması genetik ve hormonal dengeye bağlıdır.Hele 20 yaqşını geçmise hiç bir ilaç buna etki etmez,çünkü insan biyolojik gelişmesi o anda işlevlerini tamamlamış ve iskelet yapısı son şeklini almış duruma gelir ondan sonra pek göze çarpan büyüme oluşmaz.Aile geçmişinize bakın uzun boylu bireyler varmı gerek anne ve gerekse baba tarafında.Biyolojik gen çaprazlamaları ile birey son şekle sahip olur ki buda göz rengi ve boy o çaprazlamanın kuralı işlenmişse onu aşamazsınız.
[/quote]
aynen böyledir..

bak cancanx kardeş eskiden bi hocamız vardı basketbol bize bi teknik öğretmişti ama nekadar işe yarar bilmiyorum.anlatmaya calışayım dokuz on santimetre yükseklikte bi kaldırım kenarına ayak parmaklarını ayak topugun boşlukta olmak koşuluyla yani burda hani tramplenden atylayan yüzücüleri düşün o tahta kenarında durdukları gibi aynısı işte.dengeni bozmadan yukarı dogru defalarca zıplayarak ama parmakların kaldırımdan ayrılmıcak yani yukarı aşağı dengeni bozmamaya calışarak.boy uzattıgısölenirdi biz fazla yapmadık ben futbolcuyfdum ama o zamanlar cok modaydı :clapping: bi fikir ister dene ister deneme tabi bir iki günde olcak bişi değil.

erkeklerde boyun 25 yaşına kadar uzadığını duymuştum. hatta arkadaşım biraz uzamıştı. ekstra birşey yapmadığı halde. siz genede dengeli beslenerek, spor yaparak birazda olsa uzama ihtimaliniz var. günlük almanız gereken calsiumu da unutmayın. sigara ve içkiden de uzak durun; bence.

Edited by HiBO

Vallahi ben 16 yasıma giricem bu aralar ama suanda 1.80boyundayım heralde boy attıgımda 6. sınıfta idim 1.70 falan oldum ama senin yerinde olsaydım vicudumu direncli tutar hergün spor yapardım basketbol futbol voleybolda oynabilirsin öyle herkesin verdiği ilaclara kanma bi kardeş tavsiyesi :)

bende terlik duymuştum evdeyken terlikle yürüyünce boyu uzatıyormuş
bence barfixte kolarından asılmak öyle bekleyebileceğin kadar beklemek
ve bunu hergün yapmak sanırım 3 yada 5 santim uzatır boyu

Edited by yawuz58

Kardeşim Sen beni Tek Dinle İstersen Bende Senle Aynı Yaştayım Ben Genellikle Elimi Yukarı Kaldırım umrukluyorum yukarı Tarafa Ama Görcen Boyun Uzan....

bnm yasim 17 ve boy 1,85 boy uzamasi genetiktir hormanaldir annede yada babada boy uzaması varsa yada akrabada o kişininde boy uzaması %80 olr . ve boy uzatmanı tavsiye etmm boy 1,85 olunca dik durmada zorlama ve egilmede flan üstelik vücüt böylesiyle bacak aynı seviyede olmaz buda snn için birz zor olur .bnce snn boy iyi . boy uzatmanada gerek yok kardeşim