Jump to content

En Iyi Fizik Yayını Sizce Hangisi ?

atakan21
 Share

Recommended Posts

Güvenderin yayınları güzeldir çözmesi zevklidir.Heee ben biraz daha zor severim dersen Cemil Ayan 'ın kitabını tavsiye ederim.

Öncelikle 7 yıl önce ÖSS'ye girmiştim..
Fem, Birey yayınlarını dışardan kaynak olarak almıştım -öneririm.. Soru sayısı limitimi yükseltmek içinde Güvende almıştım, soruları fazla basit olduğundan soru çözme pratiğindi geliştirmekte kullanıyordum..

[color="#0000FF"][b]Bilmiyorum arkadaşlar güvender demiş ama bence güvendere güvenme :) fem ve güvender hemen hemen aynı yerden.. fem dersanelerinde hazrlanmiştım öss hazırlık iken.. ama bi final dergisi dersanesnin fizik kitabi ile fem yada güvender aynı degil.. eğer konulara hakim isen az çok ; final yayınlarını al ve eğer final yayınlarını halledip yüzde hesabı olarak çalışmalarının karşılığını yüzde 50 bile arttırırsan emin ol bu final yayınlarının kalitesini gösterecektir.. inşallah faydasını alacagın yayından alırsın ve sende kazanıp yerleşirsin bir programa...[/b][/color]

Hepimizin Yorumlarını özenle okudum

Fizik olarak Birey , Final , Pianalitik , Fem var Ama sorun şu ki çoğu Ygs-Lys ve Bizim hocalar 1 konu Sınavda 1 tane bile çıkmazken Sınavda 5-6 Tane soruyorlar ve Yapamıyoruz Genel olarak

Güvende Fizik var güzel Dinamik içinde yok O yüzden Fem ödünç aldım Arkadaştan bakacam

Eğer Okuyanlar varsa Seviye Öğreten Matematik var 9,10,11 felan onlar basit ve güzel almış , Karekök yayını Köşetaşı metodu ile anlatıyor ama garip sorularıda mevcut ama güzel bir yayın. Final ara sınıf yayınlarda baştan savma geldi bana

Google'den araştırmalarımda Palme yayını diyorlardı bizim ilçeyede yeni gelmiş bilen yada duyan varmı ?

Bu arada 10.sınıfım Şimdiden başlamam gerektiğine inanıyorum o yüzden benden büyük ve deneyimli abilerime danışıyım dedim . Şimdiden Teşekkür ederim

Not: İlla Kitap olacakta demiyorum , Site olsun , Video olsun , Makale olsun . Her türlü bilgiye açığım