Jump to content

1 Nisan 2012 Ttnet İnternet Tarifelerine Zam

mucit41
 Share

Recommended Posts

Selam arkadaşlar bende ttnet kullanıyorum netlimitsiz paketi adil kullanım var bide 25 gb 50 gb çıkmış ve zam yapmışlar yapsınlar iyi hoş ama hızımız çok düşük yorumlarda bakıyorum arkadaşlar resimli olarak paylaşmış tam rezillik valla böyle hız olmaz ya 50 gb çıkmış neyimize bizim hızlı olmadıktan sonraevde iki pc var ikisini açtığımız zaman nete giremiyoruz çok düşüyor hız kafayı yicek duruma geliyorum diger internet servislerine geçeyim diyorum ama onlarda ttnetten alıp müşterilerine satıyor 700 mb lik bir filmi 1 günde indiriyorum yabancı bir arkadaşım var ona anlattım durumu bana link yolla dedi pc me gir dedi ben girdim pc sine linke tıkladı indirmeye başladı bende izliyorum 700 mb lik filmi 5 dakkada indirdi sok oldum böyle hız olmaz dedim oluyormuş ve bu neti fiyatı ne kadar dedim türkiye parasınla 30 la 35 tl arası dedi resme enayiz biz dedim arkadaşıma <_< :|

bugün bşey düşündüm sizede danışayım Bulgaristan köylerine yakın bi yerde bi ev tutsam sınırın öteki tarafındada başka bi ev ordan kablo çeksem Tr deki eve başka

çare bırakmıyolar bize :devil: Malesef böyle düşünür durumlara getirdi beni bu ttnet tam piskolojik savaş dedikleri bu olsa gerek TTNET tam bunu yapıyo herhalde kullanıcılarına

yada en iyisi Ülkeyi değiştiriyim ben bu gidişle net gelmiiyicek adam gibi belli artık....

Dediği gibi uydu net çok hızlı ve çok uygun ama malesefki bende Ttnet kullanıyorum :( Rakip firma çıkması zor olanlarda onun alt yapısını kullanıyor ! Ama yeter benzinin internetin herşeyin sömürdüğü ülke Türkiye ... !!! Güzel ülkemi ne hale getirdiler aferim yani. Recep Tayyip Erdoğan gitsin lüks arabalarda gezsin. Başlarım böyle medeniyete !