Jump to content

Ttnet Sözleşmem Bitiyor [ Tavsiye ]

buferhn
 Share

Recommended Posts

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 ay sonra...

arkadaşlar hepinize tavsiyem D-smart + internet e geçmeniz

4 gb ==> 33tl
6 gb ==> 36tl
12 gb ==> 43tl
limitsiz ==> 63tl

tüm internet paketlerinin yanında D smart bedava 120ye yakın kanal var discovery channel animal planet eurosport gibi bir çok kanal var. ayrıca kablosuz modem hediyesi var

ad soy ad ve cep telefonu yollayın özelden paketinizi hemen geçireyim. uğraşmayın hiç

[b]Kafanızı ne yoruyorsunuz arkadaşlar :) Benim gibi sizde yurtdışından Taiwandan birkereliğe mahsus alacağınız 1 adet 68 DBA lık 3500 mw değeri olan wifi adaptör getirtin rahatınıza bakın derim :) ne uğraşacan superonlineymiş yok bilmem fibermiş,ttnetmiş alayı fason :) 10 metrede cat 6 cablo ayarlayıp,uzatın balkona ve wifi adaptör ile birlikte gelen beini Linux tabanlı CD ile şifreleri kırın,kırdığınız modemlerin arayüz şifresi yoksa siz verin bir şifre ve daima siz kontrol edin :) diyelimki 50 gb adil kotamı bitti,geç diğerine,odamı bitti,bir diğerine dal :) al sana çözüm,hep biz sömürüldük birazda biz sömürelim :) neden olsa fatura sahibi sabit ücret verir :) sende kullansan dünyanın sonumu gelecek yani :) [/b]

[quote name='JAMAL' date='12 June 2012 - 02:43 ' timestamp='1339461831' post='1211212']
[b]Kafanızı ne yoruyorsunuz arkadaşlar :) Benim gibi sizde yurtdışından ...[/b]
[/quote]

Köyde internet baglantım olmadıgı için öle yapıyorum backtrack ile :D

Edited by gozyası

[quote name='JAMAL' date='12 June 2012 - 02:43 ' timestamp='1339461831' post='1211212']
[b]Kafanızı ne yoruyorsunuz arkadaşlar :) Benim gibi sizde yurtdışından Taiwandan birkereliğe mahsus alacağınız 1 adet 68 DBA lık 3500 mw değeri olan wifi adaptör getirtin rahatınıza bakın derim :) ne uğraşacan superonlineymiş yok bilmem fibermiş,ttnetmiş alayı fason :) 10 metrede cat 6 cablo ayarlayıp,uzatın balkona ve wifi adaptör ile birlikte gelen beini Linux tabanlı CD ile şifreleri kırın,kırdığınız modemlerin arayüz şifresi yoksa siz verin bir şifre ve daima siz kontrol edin :) diyelimki 50 gb adil kotamı bitti,geç diğerine,odamı bitti,bir diğerine dal :) al sana çözüm,hep biz sömürüldük birazda biz sömürelim :) neden olsa fatura sahibi sabit ücret verir :) sende kullansan dünyanın sonumu gelecek yani :) [/b]
[/quote]

dostum adaptorun tam adını marka modelını belırtırmısın

ttnet i hemen terket benim tafsiyem :D hem bak kurtulmuşsun sözleşmende bitmiş :D haziranın birinde adli kota sınırım kalkacaktı sözde :D mayıs son haftasından haziran 4 üne kadar şehir dışındaydım :D geldim birde ne göreyim hız sınırım hala 1mb (modem vs herşey kapalı idi bu süre zarfında) hemen ttnet müşteri hizmetlerini aradım.. birde ne duyayım.. kapalı olan modemimden 88 gb lık dosya çekilmiş :D kısacası.. hiç ama hiç durma hemen başka firmaya geç

[quote name='bulkane' date='30 March 2012 - 21:56 ' timestamp='1333137401' post='1177888']
[b]Benim de taahütüm yaklaşık 3 ay sonra bitecek. Doping adsl2+ abonesiyim. 2mbit sınırsız kullanıyorum.
2 yıllık idi. İlk senesinde ayda 45TL idi, sonrasında 64TL yani normal fiyatına döndü.
Gayet memnunum.Ufak tefek 1-2 kesintı (kısa süreli) dışında hiçbir sorun & sıkıntı olmadı.İyi hizmet veriyorlar.
Öncelikli olarak bunu bir göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim.

Fiber olayı ise, eğer bulunduğun yerde fiberoptik kablo altyapısı varsa ve santrale çok uzak değilsen, bulunduğun yere göre hizmet alabilirsin.Yalnız şartlar uygunsa bile çok tuzlu olacaktır fiyatı.Şu anki tarifeleri hiç bilmiyorum, bir araştır derim.[/b]

[b]Son bir tavsiye : TTnet ve türevi firmalardan uzak dur. (ttnet, smile ..vb)[/b]
[/quote]

fiberde santrale uzaklık önemli değil her türlü çeker ttnette fiber miber yok vdsl2 yi fiber diye dayıyorlar fiber sadece turkcell de var geçecekseniz ona geçin ya da hiç değiştirmeyin uydunet ve superonline dışında hepsi türk telekomun alt yapısını kullanıyor çünkü hepsi aynı

[quote name='buferhn' date='12 June 2012 - 10:20 ' timestamp='1339489208' post='1211259']
Uydunet'te geçtiğin gb karşılığı 3 tl var
[/quote]

senin dediğin kullandığın kadar öde tarifesi,sınırsız tarifede öyle birşey yok

http://www.uydunetuyelik.com/sayfa/uydunet-tarifeleri linkten bakabilirsin

3 yıldır Smile kulanıcısıyom son 4 aydır hızım sürekli 1 e iniyo sözleşmemin bitmesine 35 gün kaldı adil kotası olmayan fiyat olarak 70 tl gecmeyen hız en az 5mbit olna net önerebilirmisiniz acaba bulundugm noktada süperonline-uydunet-doping gibi hepsi wwar sizce hangisi

[quote name='bta279' date='12 June 2012 - 10:39 ' timestamp='1339490362' post='1211266']
3 yıldır Smile kulanıcısıyom son 4 aydır hızım sürekli 1 e iniyo sözleşmemin bitmesine 35 gün kaldı adil kotası olmayan fiyat olarak 70 tl gecmeyen hız en az 5mbit olna net önerebilirmisiniz acaba bulundugm noktada süperonline-uydunet-doping gibi hepsi wwar sizce hangisi
[/quote]

kesinlikle uydunet 5mbit sınırsız tarife adil kullanım kotası olmayan(hız ne kadar download etsende düşmüyor) telefon zorunluluğu yok 69 TL

http://www.uydunetuyelik.com/sayfa/uydunet-tarifeleri

Edited by rev6

[quote name='bta279' date='12 June 2012 - 12:22 ' timestamp='1339496547' post='1211291']
uydunettede baglantısının çok aşırı koptugunu söylüyolar ??? dogrumu
[/quote]

aşırı kopma felan olmuyor ama ayda yılda 1 veya 2 defa olmuştur

[quote name='bta279' date='12 June 2012 - 12:22 ' timestamp='1339496547' post='1211291']
uydunettede baglantısının çok aşırı koptugunu söylüyolar ??? dogrumu
[/quote]

uyduneti 1 sene boyunca kullandım kopma 2 veya 3 defa oldu toplasan 2 saattir. 1 mbit sınırsız 29 TL paketi kullanıyordum. şimdi taşındık burada uydunet destegi yokmus. baska bir firmaya gecmek zorundayım. eger uydunet burayı destekleseydi kesinlikle degistirmezdim.

[b]Wirelles Adaptörü soran arakdaşlara duyurulur..!!
[size="6"]
SM-X998 3800mW 68DBI 3KM OUTDOOR AP+Wireless Adaptör[/size] (ister Acces Point oalrak kullan istersen Wirelles Adaptör olarak kullan)bulamayan arkadaşlara ürünün tedariğini sağlayabililirim :) TTnet'miş yok vdsl vs vs .alayı fason,Backtrack veya Beini_Linux ile wep veya wpa2 olan tüm mac adreslemesi bulunarak çalışıp şifreleri kırın ve modemlere dalın [/b]:) :dribble: :whistle:

arkadaslar siz siz olun smile yeni adıyla dsmart.net e gecmeyin tam bir fiyasko diyebilirim adamların mezhebi geniş kufur etsen yarabbi şükür diyorlar verdikleri modem dandik ayda 3 tl alıyorlar 8 mgbit net limitsiz kullanıyorum tam bir fiyasko hele 1 mgbite düstümü ay basını beklicen internete felan girilmiyor ay basına kadar sövüyorum 6sene ttnet kullandım 8 mgbit net limitsiz yeminle 1400 klbytla indiriyordum buda 13 mgbit yapıyor bir kere bile 1 mgbite düşürmedi 150 200 gbyt dosya cektim cokta bonkorluk yaptılar 1 ay para almadılar 1 ay 30 tl fatura gonderdıler neyse birde uyduneti denim dedim benim arkadas 1 mgbit uydunet kullanıyordu gayet hızlı ben 5 mgbit kullanıcaktım ttneti kapattım uyduneti aradım adamlar gelip bağlıcaklardı araya bu smıle adsl denen karaktersızler aradı bizim internetimiz cok hızlı dsmart maxı pakette ıcınde deıler sinema kanalları yetişkin kanalları çanagınız yoksa canakta bağlıyoruz dedıler çanagım var dedım ayarlanıcak dedım tamam dedıler dsmartı getırdıler canak felan ayarlamadılar para ıstedıler 30 tl yetıskın kanalları hıc acılmadı sinema kanallarınıda kapattılar aradım verdiğiniz sözleri tutmadınız dedım ben kapatıcam dedım 300 tl para istediler bende kapatmadım 3 ay oldu sove sove 21 ay daha kullanıcam durum boyle sakın dsmart almayın bos vaatlere kanmayın baınızı agrıttıysam kusura bakmayın hakkınızı helal edin saygılar.....