Jump to content

Ttnet Sözleşmem Bitiyor [ Tavsiye ]

buferhn
 Share

Recommended Posts

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='JAMAL' date='13 June 2012 - 23:12 ' timestamp='1339629128' post='1211859']
[b]Wirelles Adaptörü soran arakdaşlara duyurulur..!!
[size="6"]
SM-X998 3800mW 68DBI 3KM OUTDOOR AP+Wireless Adaptör[/size] (ister Acces Point oalrak kullan istersen Wirelles Adaptör olarak kullan)bulamayan arkadaşlara ürünün tedariğini sağlayabililirim :) TTnet'miş yok vdsl vs vs .alayı fason,Backtrack veya Beini_Linux ile wep veya wpa2 olan tüm mac adreslemesi bulunarak çalışıp şifreleri kırın ve modemlere dalın [/b]:) :dribble: :whistle:
[/quote]
Ben evime internet almayan biriyim nedeni o aylık hiç kullanmasanda telefon abonmanını ödemek istemediğimden ve saçma sapan nedenlerden dolayı ( yok 1mb düştü , yok kotanızı aştınız vs. ) müşteri hizmetlerini aramak istemediğimden dolayı(boşu boşuna sinirlerimi bozuyorum zaten sinir hastasıyım tansiyon 15 lere vuruyor ) bağlatmadım internet...hepsi aynı b.k ttnet de smile de doping de uydunet de vs hepsi sömürücü ve siz paranızla rezil oluyorsunuz..birtek türkcell süperonline fiber güzel kullanıcaktım oda kaldığım yerde fiber hat yok o yüzden onu da kullanamiyorum...

JAMAL arkadaşımızın da dediği gibi adaptörü alın ekipmanları indirin kırın şifreleri dalın internete... nasıl kullanılacağı hakkında birsürü döküman var bilgisayardan anlamayan insan bile "beini" ile çok rahat çözer WEP şifrelerini... Wpa Wpa2 için de kesin çözüm Backtrack dır biraz prof. çünki komut bilmeniz gerekmektedir biraz uğraştırır zordur yani Wpa WPa2 şifrelerini kırmak ama kırarsınız 1 2 günde...

Ben Etraftaki 5 bağlantıyı kırdım ( 5 ide Wpa2 idi ve 2 günümü aldı) 2 si şirket 3 ü ev biri kapansa diğerine geçiyorum :) şifreyi değiştirselerde yine kırıyorum sorun yok :) jamal in vermiş olduğu adaptör modeli biraz pahalıdır araştırırsanız daha uygununu bulabilirsiniz...