Jump to content

St Box 2012 (Auto Installer) V2 Güncellendi

kingeser
 Share

Recommended Posts

[center][size="5"][color="#000000"]ST BOX 2012 Auto Installer (v2 Sürümüne Güncellendi)[/color][/size][/center]
[center][img]http://g1204.hizliresim.com/w/4/439wh.gif[/img][/center]
[b][size="5"][center]Program Özellikleri[/center][/size][/b]
[center][list]
[*]Programlarınızı STBox'a Ekleyip Tek Tıklama İle Kolayca Kurabilirsiniz
[*]Sürükle Bırak Yöntemi İle,P.Ekle Butonuna Tıklayak ve 'Programlar' Klasörüne Dosyalarınızı Kopyalayarak STBOX' a Ekleyebilirsiniz.
[*]Kategoriler Oluşturabilir ve Programlarınızı Kategorilendirebilirsiniz.
[*]Programları Toplu Olarak Seçip Silebilirsiniz.
[*]Program Eklemede Sınır Yoktur.İstediğiniz Kadar Program Ekleyebilirsiniz...
[*]Programlarınızı Toplu Olarak Seçip Kategorilendirebilirisiz.
[/list][/center]
[center][b][size="5"]ST BOX 2012 v2 Deki Yenilikler[/size][/b][/center]
[center][color="#FF0000"]Sağ Tuş Menüsüne 'Programın Adını Değiştirme' Eklendi
Portable Programlar ve Dosyalar İçin Araçlar Bölümü Eklendi
STBOX Ayarlarının Bi Sonraki Açılışta Tekrar Hatırması Sağlandı
[b]Klavye Kısa Yol Tuşları Atandı:[/b]
ESC=Programı Kapat/SPACE=Ayarlar Penceresi/INSTERT=Program Ekle/DELETE=Sil/ENTER=Kurulumu Başlat
[/color][/center]

[center][b][size="5"]Tanıtım Videosu (2 Dakika)[/size][/b][/center]
[center][media]http://www.youtube.com/watch?v=2L75jHVPGXQ[/media][/center]
[center][size="5"][b]Download Linkleri (12.62 MB)[/b][/size]
[center][img]http://img411.yukle.tc/images/13469774_shatelarab-com.png[/img][/center]
[code]http://www.mediafire.com/?w9swf4lng8fxdda[/code][/center]
[center][img]http://img411.yukle.tc/images/4104rapidshare.png[/img][/center]
[center][code]https://rapidshare.com/files/2487140527/STBOXv2.rar[/code][/center]
[center][img]http://img411.yukle.tc/images/3352Hotfile.png[/img][/center]
[center][code]https://hotfile.com/dl/151965040/96d172c/STBOXv2.rar.html[/code][/center]
[center][b][size="5"]Rar Şifresi[/size][/b][/center]
[center][codebox]STBOX[/codebox][/center]
Edit:Altarnatif Linkler Eklendi! Edited by kingeser

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bordo.klavyeliler.06' date='01 April 2012 - 14:56 ' timestamp='1333292192' post='1179217']
tebrikler güzel bir çalışma , sana bir sorum olacak, tanıtım videosundaki ; yazıları , ok işaretlerini vs. hangi programla yaptın ?
[/quote]
Camtasia Studio 7 İle Dostum...

ilk izlenimlerim:
1-kategori oluşturmada, programlar içine atılan klasörleri kategori olarak algılaması daha pratik olabilir, gözüken kategoriler içinde kaç program olduğuda yanında belirtilebilinir örn. grafik(8.) gibi...
2-açıklama bölümünede kendimiz bilgi girersek daha kullanışlı olur
3- portable programlar için bir buton yada bölüm olabilir

tşk. çok güzel bir çalışma ...

Edited by 34ero

[quote name='34ero' date='01 April 2012 - 15:44 ' timestamp='1333295059' post='1179237']
ilk izlenimlerim:
1-kategori oluşturmada, programlar içine atılan klasörleri kategori olarak algılaması daha pratik olabilir, gözüken kategoriler içinde kaç program olduğuda yanında belirtilebilinir örn. grafik(8.) gibi...
2-açıklama bölümünede kendimiz bilgi girersek daha kullanışlı olur
3- portable programlar için bir buton yada bölüm olabilir

tşk. çok güzel bir çalışma ...
[/quote]
teşekkürler..Önerilerini değerlendireceğim...

ustad ellerine saglık cok güzel olmuş sana bir sorum olacak örnek mesele be n ofis 2007 yi eklemek istıyorum klasordenmı yoksa rar olarakmı bıde crak larını nasıl eklıyecegim yani kayıt edecem yada seri numaralarını hic olmasa tek tek yukleyecegımıze bu programla toplu yuklerız tşkler

Edited by nextadam

[quote name='sedbond' date='01 April 2012 - 19:31 ' timestamp='1333308697' post='1179365']
Çok güzel bir çalışma görsel olarakta iyi olmuş daha geliştirmeyi düşünüyor musunuz
[/quote]
tabiki fırsat buldukça öneriler dahilinde program gelişecektir...

[quote name='can3767' date='01 April 2012 - 21:33 ' timestamp='1333316031' post='1179440']
Favori program seçme özelliği, drpsu butonu :) olsaymış güzel olurdu emeğine sağlık
[/quote]
neden olmasın değerlendiricem :)

[quote name='cyber01' date='02 April 2012 - 08:47 ' timestamp='1333356452' post='1179554']
Çok Teşekkür Ederim.Eline Sağlık.Güzel Çalışma..Selametle
[/quote]
güle güle kullan kardeşim...

[quote name='nextadam' date='02 April 2012 - 09:21 ' timestamp='1333358499' post='1179576']
ustad ellerine saglık cok güzel olmuş sana bir sorum olacak örnek mesele be n ofis 2007 yi eklemek istıyorum klasordenmı yoksa rar olarakmı bıde crak larını nasıl eklıyecegim yani kayıt edecem yada seri numaralarını hic olmasa tek tek yukleyecegımıze bu programla toplu yuklerız tşkler
[/quote]
Dostum katılımsız olarak atman gerek programlarını...Normal exe olarak atarsan da olur fakat manuel olarak kurulum yapman gerekir

@kingeser

Az önce baktım ve gerçekten görsellik olarak güzel bir çalışma olmuş :good: Ayrıca pencere boyutunu fazla büyük tutmaman da hoş.
Sorunlara gelirsek;

Net framework 2.0 veyahut üst versiyonunu istiyor. Aksi taktirde program açılıp, hemen kapanıyor. Heralde kullandığın bir plugin buna neden olmuştur. Neyse çokta öenmli bir sorun sayılmaz.

Ayarlar penceresinden yapılan aryarlar, sanraki açılışta algılanmıyor.
Kurulum tamamnlandaığında programın kapanması içinde bir seçenek olursa fena olmaz.

vs. vs.

Çalışmalarında başarılar dilerim, kolay gelsin...

[quote name='blue_life' date='02 April 2012 - 12:54 ' timestamp='1333360450' post='1179599']
@kingeser

Az önce baktım ve gerçekten görsellik olarak güzel bir çalışma olmuş :good: Ayrıca pencere boyutunu fazla büyük tutmaman da hoş.
Sorunlara gelirsek;

Net framework 2.0 veyahut üst versiyonunu istiyor. Aksi taktirde program açılıp, hemen kapanıyor. Heralde kullandığın bir plugin buna neden olmuştur. Neyse çokta öenmli bir sorun sayılmaz.

Kurulum tamamnlandaığında programın kapanması içinde bir seçenek olursa fena olmaz.

vs. vs.

[/quote]

Evet abi DragDrop plugini varsa o istiyor NET Framework u

Bu arada mükemmel bir çalışma olmuş ellerine sağlık...

Edited by nightmare3519

[quote name='blue_life' date='02 April 2012 - 09:54 ' timestamp='1333360450' post='1179599']
@kingeser

Sorunlara gelirsek;

vs. vs.

[/quote]
Bende yeni farkettim Net framework 2.0 istiyor..Ayarlar dediğin gibi açılışta algılanmıyor bunun için bi düzenleme yapıcam yorumun için teşekkürler...

güzel Bi çalışma elinie sağlık arkadaşım.Senden bi ricam olabilirmi.apz dosyasını verebilmen mümkünmü acaba.Yanlış anlama Kötü amaçlı değil sadece kendi kullanımım içim şahsi düzenlemeler yapmayı düşünüyorumda yardımcı olursan çok sevinirim sağol.

[quote name='ReaLyMaN' date='02 April 2012 - 16:36 ' timestamp='1333384563' post='1179810']
Ben daha noktayı koymadım.
[/quote]
seninkide güzelde misal programları kuruyorum kurarken program adı kısmını zor okuyorum. Koyu renkte program adı gözüküyor. Ama arkadaşın STBOX programında böyle bir sorun yok. :good:

[quote name='murathassoy' date='02 April 2012 - 19:37 ' timestamp='1333388231' post='1179878']
[b]Videosunu çektim bakaßilirsiniz...

http://www.mediafire.com/?fkx4klcrlapy545[/b]
[/quote]

[b]ben kendi sitesinden indirdim simge resimi sendeki gibi değil bir dene istersen eset not 32 nin sitesinden indirmeyi[/b]

[quote name='sere' date='02 April 2012 - 21:00 ' timestamp='1333389603' post='1179902']
seninkide güzelde misal programları kuruyorum kurarken program adı kısmını zor okuyorum. Koyu renkte program adı gözüküyor. Ama arkadaşın STBOX programında böyle bir sorun yok. :good:
[/quote]
Onu demedim yenisi geliyor.Pc arıza var giderince ufak rutujları kaldı tamamlayıp yayınlıcağım.Onu demiştim :)