Jump to content

St Box 2012 (Auto Installer) V2 Güncellendi

kingeser
 Share

Recommended Posts

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='.TekdaL.' date='04 April 2012 - 15:44 ' timestamp='1333554262' post='1181094']
Merhaba
Programınız çok güzel fakat bir seçenek eksik onu göremedim (Tümünü sec/hepsini kaldır?)
[/quote]
programlar üzerinde sağ tuşa tıklarsan ordaki menüde görebilirsin arkadaşım

[quote name='kingeser' date='03 April 2012 - 14:57 ' timestamp='1333465057' post='1180469']
ST BOX 2012 v2 sürümüne güncellenmiştir :)
[/quote]

Ustad ellerıne saglık yenı farkettım ve ındırdım sana sorum olacak ustam bu program a katılımsız yani direk internet ten ındırdıgımız örnek msn veya coklu msn-yada wınamp kendımız guncellesek her hangı bır problem olurmu bıde webcam drıver hp yazıcı exe dosyası yada baska programlar eklesek kuruluma gec dedıgımız zaman problem olurmu cünkü programlar sureklı yenılenıyor)(güncellenıyor)= bu program sayesınde tek tek yukleme derdınden kurtarıyor bıde arka plan muzıgı ıstegımız muzıgı ekleyebılırmıyız 2 tane kasa var bende p4 şimdiden sana tşkler

Edited by nextadam

[quote name='nextadam' date='04 April 2012 - 20:15 ' timestamp='1333570532' post='1181325']
Ustad ellerıne saglık yenı farkettım ve ındırdım sana sorum olacak ustam bu program a katılımsız yani direk internet ten ındırdıgımız örnek msn veya coklu msn-yada wınamp kendımız guncellesek her hangı bır problem olurmu bıde webcam drıver hp yazıcı exe dosyası yada baska programlar eklesek kuruluma gec dedıgımız zaman problem olurmu cünkü programlar sureklı yenılenıyor)(güncellenıyor)= bu program sayesınde tek tek yukleme derdınden kurtarıyor bıde arka plan muzıgı ıstegımız muzıgı ekleyebılırmıyız 2 tane kasa var bende p4 şimdiden sana tşkler
[/quote]
tabiki istediğin katılımsız programları içine atabilirsin ve tek tıklama ile kurdurabilirsin.Normal setup olarak attığın programları manuel olarak kurman gerekir tabiki bunları da STBOX 'un içine atıp kullanabilirsin...ARka plan müziğine gelince onu değiştirme imkanı yok ama bunun için bişiler ayarlıcam :)

[quote name='Kral__' date='05 April 2012 - 18:09 ' timestamp='1333638546' post='1181739']
öyle bir özelliği eklememiş arkadaş eklemek isterse pm atması yeterli
[/quote]
Var olan müzik dosyasıyla değiştirmek istiyor ?

[quote name='nuri6633' date='05 April 2012 - 14:18 ' timestamp='1333635502' post='1181727']
bu müzigi degiştirmek istiorum müzlüm gürsesten koyacam ama programın içinde bulamadım neresinde acaba
[/quote]
malesef şu an bunu yapamazsın...Bununla ilgilenicem

[quote name='sedbond' date='05 April 2012 - 15:15 ' timestamp='1333638950' post='1181741']
Açıklama kısımlarını düzenleyebilirsek daha iyi olurdu.
[/quote]
bunu için köklü bir değişiklik yapmak gerekiyor..Şu an malesef bunu yapamıcam

[quote name='erkano52' date='05 April 2012 - 18:12 ' timestamp='1333649568' post='1181854']
Dvd ye atıp kurulum yapabiliyormuyuz ?
[/quote]
dvd ve cd üzerinde program çalışır fakat Program ekleyemezsin! Gerekli olan tüm yazılımlarını içine attıkan sonra sonra cd veya dvd ye cekip kullanabilirsin.Tabiki netframe work 2.0 istiyor bunu da unutmamak lazım...

[quote name='ReaLyMaN' date='05 April 2012 - 17:17 ' timestamp='1333639044' post='1181742']
Var olan müzik dosyasıyla değiştirmek istiyor ?
[/quote]
listbox ile yapılabilir listi gözükmesini istemezse oda yapılabilir player çalışmalarımda uygulamıştım incelerse böyle bir özellik ekleyebilir

[quote name='Kral__' date='06 April 2012 - 09:35 ' timestamp='1333704951' post='1182127']
listbox ile yapılabilir listi gözükmesini istemezse oda yapılabilir player çalışmalarımda uygulamıştım incelerse böyle bir özellik ekleyebilir
[/quote]
bunu yapmak basit dostum ama şu an ilgilenemiyorum en kısa sürede yapıcam :)

[quote name='korasoglu' date='13 April 2012 - 01:57 ' timestamp='1334282259' post='1185781']
Arkadaşım eline sağlık güzel olmuş. Kullandığın temada sıkıntı var. Genel bir sıkıntı bu zaten herkes bir şeyler yapıyor fakat görsellik zayıf oluyor. Senin bu çalışma işlevselmi evet işlevsel olmuş.
[/quote]
temadaki sıkıntı nedir...paylaşırmısın bizimle???

[quote][color=#445563][font=verdana, tahoma, sans-serif]Kitaro nun çalışmasına rakip bir çalışma hemde + özellikleriy le[/font][/color] [/quote]

Bu nedemek ya adam fıstık gibi yapmış ilk bakışta insana acaba ikiside aynı yerdenmi almış demek geliyor fakat kintaro belli yılların kurdu. Bence benzetmeye çalışmaya gerek yok arkadaşımız güzel bir çalışma ortaya çıkarmış

[quote] [color=#445563][font=verdana, tahoma, sans-serif]temadaki sıkıntı nedir...paylaşırmısın bizimle??? [/font][/color] [/quote]

Hemen kızma canım ben senden iyi yaparım demiyorum çok güzel olmuş hazır tema kullanmışınız halbuki Ams insanı o kadar özgür bırakıyorki yumurtadan tema yapabilirsin ben onu demek istedim.
Bu tip çalışma yapanlar diğer örnekleri incememesi lazım ister istemez etkilenir ozamande filan kokuyor diyorlar.

Kintaro hep yenilikler yapıyor arkasından gelenler ona benzer oluyor maalesef. Sen ona benzemişin diye eleştiri değil dolu tarafına bakalım denecek bir şey varmı var Eline sağlık.

Emeğine sağlık çok güzel olmuş.
Benim bir sorum olacak kullandığın plugins ListBoxEx yoksa TreeList bu ikisinden hangisi ve sağ tık eklentisi bide çok soru olmaz ise
sürükle bırak seçeneğinde çıkan Progress nasıl bende yapabilirim. Kodları paylaşabilir misin ben yapamıyorum paylaşmasanda yinede sağol

Programın için tebrik ederim. İlk izlenimlerin şöyle: Görsellik harika. Müzik değiştirilebilir olsa süper olur yani dışarıdan aynı program eklermiş gibi mp3 ekleyebilsek.. Netframework istemese daha iyi olur yani diyelimki xp kurulumu hazırladık bu programıda T12 de devreye soktuk öncesinde net kurmadı isek hata vericek malesef. Sürükle bırak yöntemi ile program eklemeye kalkınca ilkinde hiç ekleyemedi program penceresi kapanıp açıldı. 2.sinde ekledi ancak program yine sanki kendini resetlermiş gibi kapanıp açıldı böyle değilde direk eklense daha hoş olabilir. Birde gördüğüm hakkındaya tıkladığımızda müzik devredışı kalıyor. Bunlara göz atarsan mükemmele doğru süper bişey olacak gibi..

[quote name='alcanzar122' date='26 April 2012 - 19:49 ' timestamp='1335469757' post='1192903']
Programın için tebrik ederim. İlk izlenimlerin şöyle: Görsellik harika. Müzik değiştirilebilir olsa süper olur yani dışarıdan aynı program eklermiş gibi mp3 ekleyebilsek.. Netframework istemese daha iyi olur yani diyelimki xp kurulumu hazırladık bu programıda T12 de devreye soktuk öncesinde net kurmadı isek hata vericek malesef. Sürükle bırak yöntemi ile program eklemeye kalkınca ilkinde hiç ekleyemedi program penceresi kapanıp açıldı. 2.sinde ekledi ancak program yine sanki kendini resetlermiş gibi kapanıp açıldı böyle değilde direk eklense daha hoş olabilir. Birde gördüğüm hakkındaya tıkladığımızda müzik devredışı kalıyor. Bunlara göz atarsan mükemmele doğru süper bişey olacak gibi..
[/quote]
yorumun için teşekkürler arkadaşım..Hakkında kısmını açtığında onu bilerek o şekilde yaptım pencereyi kapattığında müzik devam ediyor...

• 3 ay sonra...