Jump to content

Debrid Kullanım Tecrübesi Olanlar Baksın, Lütfen..

SENTOR
 Share

Recommended Posts

debrid sitelerinden (alldebrid, realdebrid vb.) premium üyelik alanlar tecrübelerini paylaşırlar ise memnun olurum. Download da sorun yaşanıyor mu,sağlıklı çalışıyorlar mı,sundukları servis sayıları vs. Saygılar...

bende alldebrid'i 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum. bazen downloadda problem çıkartabiliyor, sağlam linkleri tanıyamayabiliyor ama çok sık olan birşey değil. genel olarak memnunum ve her ay aboneliğimi mutlaka yenilerim, tavsiye de ederim.

Debrid olayını 2 senedir kullanıyorum, şuanda en sağlılısı real-debrid, all debridde güzel ama kimi dosya barındırıcılarında link sorunu sureklı olusmaktadır bu dogrudur, fileserve revaçta iken aynı şey link çeviri olayı bu barındırıcı için de sorundu, ve şu anda ul.to gerçekten sorun oluşturmakta. turbobit ve depositefiles bunlar yarı yarıya çalışmaktadır. Ama mantıklı dusununce linkler netload turbobit ve extabit arasında dönüp duruyor, yanı 25 tl verip 3 aylık debrid almak daha mantıklı, 60 tan fazla dosya barındırıcının da ekli olduğunu düşünürsek debrid için vermiş olduğunuz paraya değiyor. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir debrid olan freedebrid.fr i kımı barındırıcılar ıcınde kullanabilirsiniz. Debridmax pek beğenmedim ve tavsiye etmiyorum. Şuanda real-debrid kullanıyorum ul.to dışında sorunum yok, (bunuda normal karşılıyorum artık..). REAL-DEBRİD.com tavsiye ediyorum şu anda. Sağlıcakla.

[quote name='beyantt' date='14 April 2012 - 11:44 ' timestamp='1334396661' post='1186397']
Debrid olayını 2 senedir kullanıyorum, şuanda en sağlılısı real-debrid, all debridde güzel ama kimi dosya barındırıcılarında link sorunu sureklı olusmaktadır bu dogrudur, fileserve revaçta iken aynı şey link çeviri olayı bu barındırıcı için de sorundu, ve şu anda ul.to gerçekten sorun oluşturmakta. turbobit ve depositefiles bunlar yarı yarıya çalışmaktadır. Ama mantıklı dusununce linkler netload turbobit ve extabit arasında dönüp duruyor, yanı 25 tl verip 3 aylık debrid almak daha mantıklı, 60 tan fazla dosya barındırıcının da ekli olduğunu düşünürsek debrid için vermiş olduğunuz paraya değiyor. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir debrid olan freedebrid.fr i kımı barındırıcılar ıcınde kullanabilirsiniz. Debridmax pek beğenmedim ve tavsiye etmiyorum. Şuanda real-debrid kullanıyorum ul.to dışında sorunum yok, (bunuda normal karşılıyorum artık..). REAL-DEBRİD.com tavsiye ediyorum şu anda. Sağlıcakla.
[/quote]

Benim download edeceğim dosyalar ağırlıkta; turbobit, netload, extabit,freakshare ve letitbit. Bunları download ederken sorun yaşamaz mıyım yani?

[quote name='SENTOR' date='14 April 2012 - 10:23 ' timestamp='1334398999' post='1186411']
Benim download edeceğim dosyalar ağırlıkta; turbobit, netload, extabit,freakshare ve letitbit. Bunları download ederken sorun yaşamaz mıyım yani?
[/quote]

Netloadta sorun yaşamazsın onu belirteyim. Ama rus kaynaklı sitelerde ki senın saydığın sitelerde yüzde 20 oranında sorun yaşayabilirsin. Ama bu durum cok nadir oluyor. letitbit, turbobit bazen extabitte hiç sorun yamadım seninde yaşayacağını sanmıyorum.

Arkadaşlar alldebrid sitesini kullandım iyidi fakat arada link problemleri çıkarttığı için yeni debrid siteleri aramaya başladım. Download.me adlı siteyi buldum henüz bi problem yaşamadım ve beta aşamasında olduğu için şuan site ücretsiz dilediğiniz kadar dosya indirebilirsiniz.

www.download.me

[quote name='SENTOR' date='14 April 2012 - 16:35 ' timestamp='1334410520' post='1186496']
Peki arkadaşlar nereden alıyorsunuz bu üyelikleri. Yani direkt sitelerinden mi, yoksa Türkiye de bunlara aracılık eden premium satıcılarından mı? Evet ise hangileri?
[/quote]

ben her ay paypal ile site üzerinden alıyorum. Türkiye sitelerinden havale ile de alabilirsiniz ama onlar komisyon aldıklarından pahaliya geliyor. Ama paypal komisyonu alıcıdan değil satıcıdan aldığı için bize dokunmuyor.