Jump to content

Uydunet Kullananların Yorumlarını Bekliyorum

ArminVB
 Share

Recommended Posts

[b]Arkadaşlar aranızda uydunet kullananlar beni bilgilendirirse sevinirim. download hızı ve upload hızı nasıl ? kopmalar vs. Konularında.. Önümüzdeki ay ttneti iptal ettirip uydunete sınırsız 3mbit tarifesine geçicem.. [/b] Edited by LeOn.

[quote name='hdr...' date='20 April 2012 - 20:35 ' timestamp='1334943344' post='1189669']
ben 10mbit kullanıyorum download hızı sabit 1250 bazen 1500 bile oluyo.gayet memnunum valla.
[/quote]
ilk başlıktada yazmıştım. Upload hızı nasıl ?

valla geçme şansınız varsa geçin uydunet zaten cok sorun olmuyor benim komşu kullanıyor.Tarifelerinde adil kullanım zımbırtısı olmayan tarifeler var.http://www.uydunetinternet.net/Uydunet-Tarifeler.html bakabilirsiniz fırsatı olan geçsin.

[quote name='LeOn.' date='20 April 2012 - 17:37 ' timestamp='1334943448' post='1189670']
ilk başlıktada yazmıştım. Upload hızı nasıl ?
[/quote]

upload da 80-100kb arası.simetrik internet vardı uydunette ama pahalı biraz.

[quote name='6489426' date='20 April 2012 - 17:38 ' timestamp='1334943509' post='1189671']
[b]Müşteri Hizmetleri servisi nasıl ? Hızı layıkıyla veriyorlar mı ? Ttnet gibi dalaverecilerden mi bunlarda?[/b]
[/quote]

yok dalavereci değiller :D zaten devlete bağlı.mesela internette kopma oluyo arıyorum diyolarki şu anda çalışma var 1-2 saat içerisinde düzelecek.hiç oyle yok modeme reset at felan diye ezberden konuşmuyolar sorun varsa bizde sorun var hallediyoruz diyolar.

download da hiç sıkıntı yapmıyor ama bazen sayfalar arası kopma oluyor o da nadir.bi ara 2 gün boyunca sürekli sayfalar arası kopma oluyodu 5 farklı pcde de aynı şekildeydi ama daha sonra böyle bi sıkıntı yaşamadım.

Edited by hdr...

akk yüzünden yaşadığım şehirde uydu net olsa yarın geçerim. 2 senelik sözleşmem var ttnetle 280 tl cezası varmış onu bile öderim kurtulmak için şunlardan. ama yok işte çaresizlik...

uydunet olsa bizde de keşke

yakınında uydunet kullanan komşun karşı binadaki komşun gibi varsa araştır ona göre al heryer bir değil bizim komşu aldı uydunet cok kötü counter-strike hic oynamıyor ben ttnetde kaldım :D

[quote name='Angry' date='20 April 2012 - 21:36 ' timestamp='1334946974' post='1189711']
yakınında uydunet kullanan komşun karşı binadaki komşun gibi varsa araştır ona göre al heryer bir değil bizim komşu aldı uydunet cok kötü counter-strike hic oynamıyor ben ttnetde kaldım :D
[/quote]
istanbulun göbeğinde öyle bir sorun olmaz bence :D Olursada çıkarım :p

Edited by LeOn.

Aslında şöyle bir imkanımız olsa yurtdışından alabilsek neti çok iyi olur ama öyle sanşımız yok biliyorum Adil kullanım bütün tarifelerde ve bütün servis saglayıcılarda var şu an benim indirme hızım 0.34 yükleme hızım 0.45 kafayı yicem googlene girecem 5 dakka bekliyorum sayfa açılacak diye müşteri hizmetleri arıyorum bana diyorlarki netiniz normal hızda heryere rahatca girebilirsiniz diyor 10 senelik bilgisayarcıyım bana pc nizde sorun olabilir yada modeminizde baglantıları kontrol edin diyorlar bende küfürü bastım bu netimi düzeltmezseniz hepinizi sikayet edecem dedim ve telefonu kapattım facebooka girdim bütün arkadaşlarıma söyledim herkes müşteri hizmetlerini arasın sikayet edecez sizi derin dedim herkes arama yapmış müşteri hizmetlerini :) her sayfaya girdiğimde ttnete küfür ediyorum her linke tıkladığımda ttnete küfür ediyorum

[quote name='Musicoloji' date='20 April 2012 - 20:46 ' timestamp='1334947606' post='1189716']
Aslında şöyle bir imkanımız olsa yurtdışından alabilsek neti çok iyi olur ama öyle sanşımız yok biliyorum Adil kullanım bütün tarifelerde ve bütün servis saglayıcılarda var şu an benim indirme hızım 0.34 yükleme hızım 0.45 kafayı yicem googlene girecem 5 dakka bekliyorum sayfa açılacak diye müşteri hizmetleri arıyorum bana diyorlarki netiniz normal hızda heryere rahatca girebilirsiniz diyor 10 senelik bilgisayarcıyım bana pc nizde sorun olabilir yada modeminizde baglantıları kontrol edin diyorlar bende küfürü bastım bu netimi düzeltmezseniz hepinizi sikayet edecem dedim ve telefonu kapattım facebooka girdim bütün arkadaşlarıma söyledim herkes müşteri hizmetlerini arasın sikayet edecez sizi derin dedim herkes arama yapmış müşteri hizmetlerini :) her sayfaya girdiğimde ttnete küfür ediyorum her linke tıkladığımda ttnete küfür ediyorum
[/quote]

istedigini et :D biz neler denedik bişe olduğu yok :)

[quote name='exhilaratingmetal' date='20 April 2012 - 22:08 ' timestamp='1334948897' post='1189724']
Adil kullanım saçmalığının uygulamaya geçmesinden sonra ben de değiştirmek istiyorum artık internetimi. Bana da uydunet uygun göründü. Modemimden ayrılmak istemiyorum (Airties 5452). Bunu uydunette kullanmanın bir yolu var mı acaba?
[/quote]
zannetmiyorum uydunetin kendi verdiği modemler oluyor :(