Jump to content

Günün Rekoru :)

kayseri204
 Share

Recommended Posts

[quote name='korkusuz_korkak' date='21 April 2012 - 18:51 ' timestamp='1335027072' post='1190142']
[b]Bu da benden.[/b]

[img]http://i.imgur.com/rKERh.jpg[/img]
[/quote]

Ben TTNet 8mbit'e kadar kullanıyorum en fazla aktarım hızım 1,300 oluyor. Senin paket ve fiyat nedir kardeşim :)
Burdan olmazsa Ö.M atarsan sevinirim.

[quote name='taraftar13' date='21 April 2012 - 20:00 ' timestamp='1335027620' post='1190148']
Ben TTNet 8mbit'e kadar kullanıyorum en fazla aktarım hızım 1,300 oluyor. Senin paket ve fiyat nedir kardeşim :)
Burdan olmazsa Ö.M atarsan sevinirim.
[/quote]
[b]Benim internetim 1 mbit uydu net. :)[/b]

[b]bu interneti Staj yaparken görmüştüm ve çekmiştim.ozamanlar 1 gbit internet vardı.Şuan ise 1.5 gbit yapmışlar.bu özel bir ağ devlete ait.[/b]

[quote name='yasayanolu' date='21 April 2012 - 22:01 ' timestamp='1335034915' post='1190217']
resmimi kaybettim ama bulursam veririm. avea 3g ile 800 kb/s indirme yapıyordum ama cihazım uçtuğu için yenisini çekemiyorum
[/quote]
avea nın mobil data hattınımı kullanıyorsunuz yoksa yeni nesil 500 tarifesindeki internetimi
birde cihazım uçtu derken 3g modeminizmi bozuldu

[quote name='yawuz58' date='21 April 2012 - 19:39 ' timestamp='1335037169' post='1190233']
avea nın mobil data hattınımı kullanıyorsunuz yoksa yeni nesil 500 tarifesindeki internetimi
birde cihazım uçtu derken 3g modeminizmi bozuldu
[/quote]
500 bilmiyorum ama ben bir sene kadar önce 3g internet pakedi almıştım onu telefona takıp -telefonum android cihazdı :dribble:milletin n8 ine karşı onu koyuyordum çekişte manyak iyi idi. her yerde intenete girebiliyordum. 3 g yakaladımı affetmiyordu valla. :p -öyle modem yapıyordum. bir ara düştü hız ama ilk aylarda manyak hızlı idi. işte sonra cihazın çok kullanımdan mıdır yoksa dandiklikten midir bilmem usb portu çalışmaz oldu teleserviceye verdik gerisini tahmin edersiniz. 2 defa garantiye gitti. dün geldi bu gün gene bozulmuş cihaz. bir cihaz nasıl pert edilir iyi biliyorlarmış buradaki abilerime söylüyorum android cihaz alacaksanız sony den başkasına bakayın. çünkü sadece sonynin kendi servisi var ankarada. öbürlerinin tamamı teleservice bakıyor-buna iphone ve bb de dahil- telefonunuzu mahvettikleri gibi ibr de üste çıkmaya çalşılıyor.

[quote name='CuMHuR01' date='21 April 2012 - 21:23 ' timestamp='1335043403' post='1190300']
[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1335043298__adsz.png[/img]

kaliba bu hız yeterli.. İmzada referansı :)
[/quote]
yetmez abi bir sıfır daha lazım :dribble: