Jump to content

Ttnet Ve Ev Telefonunu Kapattırdım Az Önce Ama...

Sirius
 Share

Recommended Posts

[b]Valla bende öğrenciyim afedersiniz eşşeklik yapıp üzerime internet aldım kullandım 1 sene en son yaz tatili başlangıcında kestirdim 2 ay fatura geldi onlarıda ödedim baktım en son 1 fatura daha var mesajı geldi şikayet etmeye gittim az bir tehditle yanlışlık olmuş beyefendi deyip iptal ettiler :) benim avea 3G hızı 6MB ttnetten hızlı valla peşine düş derim fatura çıkarmasınlar birdaha.[/b]

Sayın Moderatörüm,

18 Mayıs 2011 de başka bir postta diyorsun ki

[quote name='Sirius' date='18 May 2011 - 15:17 ' timestamp='1305721033' post='1012799']
4-5 aydır 8 mbite kadar olanı kullanıyorum hız hiş düşmedi ayda 400 gb civarı dowbnload yapıyorum. Küçük ilçelere dokunmuyorlar zaar...
[/quote]

Küçük ilçelere dokunmuşlar zaar.

Herkese selamlar.

Başka bir konu başlığı altında 18 Mayıs 2011 de yazmışım

[quote name='NAMIKABI' date='18 May 2011 - 14:48 ' timestamp='1305719323' post='1012779']
Selamlar,
20 senedir adıma kayıtlı sabit telefon kullandım.
5 sene Mersinde, 3 sene Edirnede ve 1 sene de Bursa da adıma kayıtlı ADSL internet kullanarak TTNET in kahrını çektim.
TTNETin hiçbir kampanyasından faydalanmadım, bana hiçbir kıyağı (modem, indirimli fiyat vs.) olmadı. Hatta kazığını yedim. (Biraz uzun hikaye)
2010 yılı eylül ayında oturduğum yere Superonline Fiber internet gelince TTNET ile bir daha karşılaşmamak dileğiyle telefonumu kapattım ve Fiber Optik internet abonesi oldum.

(TTNETte: Sınırsız ADSL 1 MB 45 TL, eğer 8Mbit derseniz 15 GB tan sonra hızınız 0,5 Mbit e düşüyor,
Superonlineda: Sınısız 10 MBit fiber internet 49.-TL üstelik hız aşımı download aşımı vs gibi kısıtlayıcı herhangi bir şey yok,
yani 30 gün 24 saat 10 Mbit download 49.-TL)
Ayda bir TTNET beni arıyor ve hatta dün (17.05.2011de) TTNET beni aradı ve bilgilendirmek istiyoruz dediler.
Yukarıdaki mesajlarda denildiği gibi aboneyken ilgilenmeyen TTNET ayrılmak istediğin zaman ve ayrıldığn zaman seni sık sık arıyor.

Yukarıda yazdıklarım yanlış anlaşılmasın, sade bir vatandaş olarak verdiğim paranın karşılığını almak istemem doğal hakkımdır diye düşünüyorum.

Herkese sevgiler saygılar.

[/quote]

Hala süperonline dayım, 3-4 ay kadar önce banada adil kullanım zorlaması getirdiler.
Yani 25 GB dan sonra 1 MBite düşüreceklerdi.
Biraz kavga ve pazarlıkla 10 MBit olan hızımı 20 Mbite çıkardılar,
Bende sınırsız olduğunu bildiğim ancak anlatamadığım downloada bağlı hız limitimin 100 GB dan sonra olmasına razı oldum.
Tabi ödediğim ücret değişmedi.

Yani 50 TL aylık,
20 Mbit hız sınırı
100 Gb sonrası 1 Mbit hız sınırı şeklinde.
Normal de bu tarife için 70 TL alıyorlar.

[color="#FF0000"][size="2"][font="Times New Roman"][b]Bende diyorum bu internet hızında düşme ne yavv yahu yani 610 kb/sn miydiy di neydi hız bazen 101kb/sn veya servere göre değişir ama baya düştü hee ulaa bende diyom bilgisayar mı yavaşladı ne.Yani mediafire'de bile düşme gözledim bu ne yaaa. Vay demek kağnı hızından ondan kelli.... :angry2: [/b][/font][/size][/color]

Edited by genceli34