Jump to content

Programlarınıza Canlı Destek Ekleyin

egemynet
 Share

Recommended Posts

[center]Evet arkadaşlar hazırladığınız programlarınızda canlı destek kullanmanızı sağlar, sadece 1 kod'dan oluşur mevcut messenger adresiniz üzerinden iletişim sağlarsınız. (Aslında bir projeden daha çok bir web uygulamasının AMS içerisinde çalıştırılası diyebiliriz.)[/center]
[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1336545407__live.jpg[/img]
[/center][center]
[/center][left]Download[/left][left]
[/left][left][code]http://speedy.sh/hKZk6/Egemynet-Canli-Destek.rar[/code][/left][left]
[/left][left]Not1 : Arkadaşlar işlerimden dolayı forumu bu aralar fazla takip edemiyorum mesajlarınıza geç veya hiç cevap veremezsem kusura bakmayın, ancak takıldığınız konularda forumda çok tecrübeli arkadaşlarımız yardımlarını zaten esirgemiyorlar. [/left][left]
[/left][left]Not2 : Beceremedim diyenlere bugünlük canlı destek açık [img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/good.gif[/img][/left][left]
[/left][left]Not3 : Canlı destekten apz dosyasının açılmadığı yönünde bi sorun geldi arkadaslar sadece apz dosyasını linki aşağıda[/left][left]
[/left][left][code]http://turbobit.net/4sozd3dogt78.html[/code][/left][left]
[/left][center]
[/center] Edited by egemynet

@pilgetir, @m3hm3t1991 malesef arkadaşlar zamanım yok üzgünüm

@engin :) teşekkür ederim

@HalilYanar downloaddaki dosyayı indirir çalıştırırsanız hem örnek çalışmayı göreceksiniz hem apz yi çalıştırabileceksiniz.

@kintaro özlemişim forumu valla ne yalan söyliyeyim, aklıma gelen (iyi oalacağını düşündüğüm) bi fikirdi paylaşayım dedim :)

@Kral___ @edit : Bu uygulamanın bir kodla projelerde kullanılabilineceğini anlatmak istedim burası örnek çalışmalar sanırım buda bir örnek oluşturur daha önce irdelenmedi gündeme gelmedi ve web nesnesinin nasıl kullanılacağınada ayrıca bi örnek de teşkil eder, saygılar.

Edited by egemynet

hocam sizden daha gelişmiş projeler beklidiğimden bunu söyledim çalışmayı karalamak istemedim ve bu gibi projlelerle çalışanlar vardı onlara örnek olurcağınızı düşünmüştüm.

Egemynet abimize karışmak değilde şöyle yapabilirler kopyaladıkları kodu not defterine kayıt edip Autoplay dosyasına destek.html olarak kaydedip programın on show kısmına bu kodu okutturabilirler ;

[quote]Web.LoadURL("Web1", "Autoplay\\destek.html");
[/quote]

Edited by HalilYanar

[quote name='HalilYanar' date='09 May 2012 - 11:50 ' timestamp='1336557023' post='1198641']
Egemynet abimize karışmak değilde şöyle yapabilirler kopyaladıkları kodu not defterine kayıt edip Autoplay dosyasına destek.html olarak kaydedip programın on show kısmına bu kodu okutturabilirler ;

[/quote]

Teşekkürler halil olay zaten bundan ibaret ben sadece ams de de böyle bir özelliğin kullanılabilineceğini göstermek istedim

[quote name='Kral__' date='09 May 2012 - 12:17 ' timestamp='1336555065' post='1198631']
yaw zaten bu msnin bir uyguluması deilmiya yinede olsun ellerine sağlık keşke profesyonel bir çalışma yapsaydın herkezin işine yarardı
[/quote]

dimi ya keşke bir media player yada AIO yapsaydı. İhtiyacımız vardı gerçekten.

[b]Hoşgelmişsin Tanju abi. Proje için teşekkürler. Namını çok duyduk. Özellikle vidimov :) Sen yokken biz KintaRo ile idare etmeye çalıştık. Umarım bundan sonra burda olursun. Tekrar hoşgeldin.[/b]