Jump to content

8 Gb Ram Uygun Fiyat! Süper Hız! Casper Laptop

conveys16
 Share

Recommended Posts

ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANDIĞIM İÇİN SATIYORUM, [b]OYUN BİLGİSAYARI ve HIZI GERÇEK ANLAMDA YAŞIYORSUNUZ[/b] Windowsu kullanırken bugüne kadar sistem kastığı için reset attığımı bilmem.
[b]2.100 TL ye [/b]almıştım özelliklere bakınca zaten bunun yorumunu yapabilirsiniz rahatça.. özellikler şahane 2.el olabilir ama bu özellikleri kaçırmamak isteyenler için fırsat diye düşünüyorum. olduğunca TEMİZ KULLANDIM bu zamana kadar.
1yıl oldu kullanalı ama artık satıyorum.
GaRANTİSİ DE 1YIL VARDI daha ama LEPTOP İÇİNİ KENDİM TEMİZLEDİĞİMDEN GARANTİSİ YOK ARTIK ZATEN HİÇ ARIZASI OLMADI GARANTİ OKADAR Önemli bir husus değil bence şuan için.
Fiyata gelirsek 2.100tlye almıştım yarı fiyat desek [b]2.el olduğundan 1000TL AMA 900TL daha uygun olur sizlere böyle bir [/b]fiyatı var. [b]pazarlık yok[/b] arkadaşlar daha ne olsun zaten bu özelliklere. [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img] LAPTOP SOĞUTUCUSU [b][u]BEDAVA [/u][/b]YANINDA "[b][u]eyeQ" markalı 40tl fiyatına sahip normalde.[/u][/b]
[b][u]sistemin özellikleride aşağıdadır:[/u][/b]

İŞLETİM SİSTEMİ : Microsoft Windows 7 64-bit SP1( orjinal key ile birlikte)
ANAKART : PEGATRON CORPORATION A15
İŞLEMCİ(CPU) : Intel Core i5 @ 2.30GHz with turbo boost 2.90ghz
: Sandy Bridge 32nm Teknoloji
Ram : 8a GB DDR3 1066 MHz
Harddisk : 640GB SAMSUNG SAMSUNG HM641JI ATA Device (SATA)
Ekran kartı : 2 tane mevcut.
1. Intel HD Graphics 3000 üstünde Genel PnP Monitör
2.GeForce GT 540M (2 gb)

OYUNLARDA OTOMATİK NVIDIA DEVREYE GİRER GİRMEZSE siz seçebiliyorsunuz zaten girerken oyuna
Normalde windowsu kullanırken intel devrede her şey otomatik anlayacağınız.

[img]http://a1208.hizliresim.com/10/p/c3ruu.jpg[/img] Edited by conveys16

Neden sattıgını öğrenebilirmiyim.Ayrca 900tl bu kasaya fazla 2.el olmasına ragmen.
Yani sen bunu 1 yıl önce 2100tlye almışsın su anda 0'ını 1500tlye alınabilir.Belki daha altına.Ayrıca garantisinide öldürmüşsün.

[quote name='adam4' timestamp='1345630649' post='1233239']
Neden sattıgını öğrenebilirmiyim.Ayrca 900tl bu kasaya fazla 2.el olmasına ragmen.
Yani sen bunu 1 yıl önce 2100tlye almışsın su anda 0'ını 1500tlye alınabilir.Belki daha altına.Ayrıca garantisinide öldürmüşsün.
[/quote]
neden satıyorum zaten yazıyor yukarda:) üniversiteye hazırlanıyorum satmayı düşünüyorum satıp tablet almak mantıklı geliyor.
hem garanti 1 yıl kalmıştı arızasıda olmayınca kim garantiye yolluyorki durduk yere onun önemli olmadığını düşünüyorum şuan için
sen bu özelliklere 900 tlye fazla diorsan bilemicem :I 2.el tamam ama ya çiziiksizine sırf çizksiz diye 1500tl vermek bilmem tartışılır...

[b]Bence de en iyisi yapıyorsun... notebook lar bitiyor artık maalesef.. geçen arkadaş asus notebook u takas yaptı tablet ile.. bence daha iyi.. iyi düşünmüşsün.. ama tablet alırken dikkat et.. sonra pişman olma ;) [/b]

evet tablet devri artık. haklısın dikkat etmek lazım biraz araştırma yapmak gerekiyor ama ASUS TRANSFORMER gerçekten başarılı gözüküyor.
al notebook u taşı bir elin hep meşgul taşımaktan,çıkar kur masaya :D bu ne ya ben üniversite düşüncesiyle satıyorum yoksa laptop normal şartlar altında kullanmaya devam ederdim.

[b]Sony e baktım teknoloji markette.. acayip kasıntı görünüyor... Asusunki belki iyi olabilir... Şahsen Bende IPad2 var müthiş... Masaüstü PC yi açasım gelmiyo elime aldığımda.. oyunlarından tut uygulamalarına kadar müthiş.. dokunmatik kullanmak ayrı bişe yaa... anlatılmaz... ;) umarım istediğine ulaşırsın... pişman olmazsın..[/b]

[quote name='KenanK' timestamp='1345715090' post='1233487']
[b]Sony e baktım teknoloji markette.. acayip kasıntı görünüyor... Asusunki belki iyi olabilir... Şahsen Bende IPad2 var müthiş... Masaüstü PC yi açasım gelmiyo elime aldığımda.. oyunlarından tut uygulamalarına kadar müthiş.. dokunmatik kullanmak ayrı bişe yaa... anlatılmaz... [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/wink.png[/img] umarım istediğine ulaşırsın... pişman olmazsın..[/b]
[/quote]
ipad 2 yi bende düşünorum biraz araştırmak lazım asusun modeli mi yoksa ipad 2 mi... işletim sistemine takılıyorum android çok kullanmak istiyorum aslında uygulamaları falan

[b]Eğer IPad geçiyorsa aklından bence IPad al.. android telefonda iyi görünüyor... ve güncelleme olayı sorun hepsine güncellemeler gelmiyo falan.. zaten tablet dendimi akla gelen IPad dir... ben çok memnunum.. JB yide çaktımı engelin yok.. :D[/b]

[quote name='conveys16' timestamp='1345663144' post='1233365']
neden satıyorum zaten yazıyor yukarda:) üniversiteye hazırlanıyorum satmayı düşünüyorum satıp tablet almak mantıklı geliyor.
hem garanti 1 yıl kalmıştı arızasıda olmayınca kim garantiye yolluyorki durduk yere onun önemli olmadığını düşünüyorum şuan için
sen bu özelliklere 900 tlye fazla diorsan bilemicem :I 2.el tamam ama ya çiziiksizine sırf çizksiz diye 1500tl vermek bilmem tartışılır...
[/quote]

Kardeşim sistemin 1 yıl bozulmaması 1 sene daha bozulmayacak anlamına gelmez.
Garantisi olması benim için en azından 1500tl vermeye değer bence.Ayrıca 0 olacak.Sen çiziği yok falan diyorsun ama sonuçta 0 değil.
O zaman herkez 2.el alsın.Neden ucuzu varken pahalıyo alıyorlarki.Ayrıca 1500tlye sana o bilgisayarın 2 katını toplarım.

Tablet alacaksan Apple yeni tablet tavsiye ederim.Bnede var4 harika bir makina.13-14 saat pili dayanıyor.
Bence biraz paraya kıy ve appleden şaşma.

[quote name='adam4' timestamp='1345727572' post='1233532']

Kardeşim sistemin 1 yıl bozulmaması 1 sene daha bozulmayacak anlamına gelmez.
Garantisi olması benim için en azından 1500tl vermeye değer bence.Ayrıca 0 olacak.Sen çiziği yok falan diyorsun ama sonuçta 0 değil.
O zaman herkez 2.el alsın.Neden ucuzu varken pahalıyo alıyorlarki.Ayrıca 1500tlye sana o bilgisayarın 2 katını toplarım.

Tablet alacaksan Apple yeni tablet tavsiye ederim.Bnede var4 harika bir makina.13-14 saat pili dayanıyor.
Bence biraz paraya kıy ve appleden şaşma.
[/quote]
ben kendi pc im üzerinden yorum yapıyorum heralde kimse 2. el almaz millet ne arızası var nerden bilecek onu satan kişi bilir , 2el olayına milletimiz alışık değil, alacağın makinenin sorunu var mı bilmem işte ekran kartı nasıl flan? biraz işi bilmek gerekiyor anlamak lazım o noktada bilgisayardan falan.
1500 tl ye bunun 2 katına hayatta n-toplayamazsın masaüstü demiyoruz dikkat et! laptop 1500 tl ye bu özelliklerden kat kat iyi olcak :) kardeş at bana linkte göster kat kat iyi de özellikleri falan :D en fazla işlemci corei7 olsun birde ekran kartı gt550m falan olur. o vardır diğer özellikleri katlayamaz o fiyata(1500tl ye) başka bir makine.
baksana makineye 8 ram ddr3 1066 ekran kartı zaten gayet iyi söylediklerine hiç katılmıyorum doğrusu çünkü öyle bir durum varsa söyle bileyim 1500tlye kat kat iyi olcak bu makineden....

1300 tlye 3 ay önce teknosadan aldım aldığım her güne lalet ediyorum suanda serviste ısınma sorunu yüzünden . inş sadece benki öledir . alan arkadasa şimdiden allah yardım etsin.

Edit : şimdi fark ettim içini temizlemek için açmıssın demekki sendede ısınma sorunu var laptop soğutucusundanda belli . Eğer yoksa nasıl başardın bunu ? benim işlemci oyunu açar açmaz 99 dereceye çıkıyordu

Edited by atakan21

[quote name='atakan21' timestamp='1345735975' post='1233568']
1300 tlye 3 ay önce teknosadan aldım aldığım her güne lalet ediyorum suanda serviste ısınma sorunu yüzünden . inş sadece benki öledir . alan arkadasa şimdiden allah yardım etsin.

Edit : şimdi fark ettim içini temizlemek için açmıssın demekki sendede ısınma sorunu var laptop soğutucusundanda belli . Eğer yoksa nasıl başardın bunu ? benim işlemci oyunu açar açmaz 99 dereceye çıkıyordu
[/quote]

abi dediklerin doğruysa allah sana gerçekten kolaylık versin 99 derece tehlikeli bi ısı odun bile yakarsın :D

[/quote]
üzerinden 7 ay geçerse içini açıp temizlemen gerekir benm durum bu.
ancak senin dediğin olay var casperlarda 99 derece olayı bana oldu o yüzden açmadım yukarıda belirttim o nedeni 7ay.
ama artık olmuyor bir ara yAŞAmıştım şunu söyleyeyim kışın kesinlikle olmaz da yazın olabilir onuda soğutucu ile çözdüm.
türk üreticisi olduğundan casperdan vazgeçmiyorum bence bu sorunu artık yeni laptop serileri ile aşmış olabilirler

[quote name='usakli64' timestamp='1345749970' post='1233612']
arkadaşım makinayı hala satmadıysan iletişim bilgilerini bi göndersene konuşalım biraz senle
[/quote]
arkadaşım başkasıyla anlaştım ne yazikki para konusunda en iyi teklifi aldım
yarın teslim edicem makineyi ..

[quote name='evlat' timestamp='1345826868' post='1233888']
[url]http://www.tnctr.com/topic/206966-nokia-n8-kutulu-16-gb-full-kutu-garanti-takas/[/url]

üste para uyarmı
[/quote]
ne yazıkki Nokia N8 düşünmüyorum 10 inç tablet düşünüyorum.

arkadaşında dedi gibi sıfırı 1000 1300 tl civarı casper exper gibi markalar dandik marka almayın bu arkadaş için demisom sadece genel olarak bu markalardan uzak durun pişman olursunuz

[/quote]

Edited by loksben14

http://www.chip.com.tr/galeri/test-asus-padfone_2624.html

turkiye pazarına gelmedi daha ama mükemmel bi şey...incelemenizi tavsiye ederim.
link üstteki.

Edited by italyano43

bu laptop u 1200 tl ye elektroworld dan aldım aynısını... aldığımada bin pişman oldum.. anakart yandı aldığım gün... 3 kere üst üste servisten geldiği gibi anakart yandı.. laptop u değiştirmedilerde casper servisi.. hatta casper bölgeyi aradığımda dalga geçer gibi değiştircez dediler değiştirmediler.. artı şuanda 600 e kadar bu cihazı satanlar var.. ısınması yanması servisi.. insanı bezdiriyor..

kısacası satmanız zor olur.. casper pek alınmıyor... bence takasa girin.. tablet takasına..

Edited by srkngncy