Jump to content

Windows8 Başlama Sorunu

kayseri204
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar 20 günden beri windows8 kullanıyorum hiç hatayla karşılaşmadım.1 hafta önce tekrar format attım "Auslogics BoostSpeed" programını kurdum.PC'yi tarattım,kapattım.Sabah pc'yi açtıgımda boot ekranı gelmedi.Bekledim bekledim hiç bişe olmadı.Ne mavi ekran,ne bios hiç bişe çıkmadan öyle bekliyor.Yeniden başlattım yine aynı.Sonra 5-6 kez pc'yi yeniden başlatarak boot ekranı geldi.Sonra windows'da hata var dedi onarım yapıkıyor dedi.Bilgisayar açıldı.Akşam yine kapattım sabah açtım yine aynı olay oldu.Acaba bu olayı "Auslogics BoostSpeed" programımı yaptı.Yoksa başka bişey mi ?

[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]Auslogics BoostSpeed le alakalı olduğunu düşünmüyorum 2 yıldır bu programı kullanırım 2 aya yakındırda windows 8 kullanıyorum türlerinin içinde kaliteli iyi program bana göre yanlışlıkla sistemi bozacak hergangi bir dosyayı dahi silmez sistemle alakalı sizin sorununuz yeniden format atın derim mutlaka defenderi kapatın sistemi kararsız çalıştıran birazda defender microsoft sistemi yapmış ama defender gibi saçma bi antiylede içine etmiş gene söylüyorum sistemle ilgili sizin sorun kolay gelsin....[/font][/color]

Edited by safranos

Yeni formatlı sisteme neden sistem onarım vs bakım programı uyguladınızki...mesela ben yeni format attıysam asla o tür programlara uzun süre baş vurmam ve sistemime dokunmadığımdan dolayı yağ gibi akıyor resmen...formattan sonra bilgisayarınızı tamamen kapatın ve açın sonra sistemin kendi disk birleştiricisiyle analiz edin ve birleştirin ve sistemi kapatıp açın...vede çok çok gerekmedikçe sistem bakım onarım vs programlarıyla sisteminizi zedelemeyin derim : )

[quote name='kayseri204' timestamp='1347813657' post='1241206']
İşte heves heryerde pc yi uçuruyor felan diyince [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/biggrin.png[/img]
[/quote]
Doğru söylemişler harbiden pc uçuruyormuş[img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/biggrin.png[/img]
Neyse geçmiş olsun.Ayarlar kısmında fabrika ayarlarına dön diye seçenek vardı format tarihe karıştı diye lanse ediliyordu bu yüzden Win 8.Ama Ne rc de ne rtm de çalışmadı.Bende"Medya dosyası eksik"gibisinden absürb bir hata veriyordu.Windows Vista yanında ak sakallı göğ gözlü beyaz dede gibi kalıyor.Hayatımda kullandıgım en iğrenç windows sistemiydi 8

Şöyle temalı janjanlı hatalarından arındırılmış modifiye sistem yaparlarsa ustalar o zaman kullanmaya değer.Aksi halde SP2 çıkasıya kadar adam olmaz bu 8