Jump to content

Sercan Xp V2 Eylül 2012 (Team'den+10 Dk.da Format)

Bay_RC
 Share

Paylaşımı beğendiniz mi?  

34 members have voted

1. 1. Nasıl olmuş?

• Aradığım sistem.
      12
    • Daha iyi olabilrdi.
      22

Recommended Posts

• Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='klanland' timestamp='1350376732' post='1248168']
4-6-7-8-10 sadece bu numaralı partlar var :S ya bende şans yok istediğim gibi birşey bulduğumda mutlaka sorun çıkıyor. ben acemi bir kullanıcıyım bir format atacam herşeyi olan bir format cdsi yapmak istedim linkler ortada yok [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/sad.png[/img]
[/quote]
arkadaşım maalesef mediafire yine yaptı yapacağını ve linklerin 6'sını sildi. Eğer elinde olan varsa tekrardan upload ederse iyi olur.

Edited by sere

[quote name='shalyangose' timestamp='1350462809' post='1248365']
[img]http://imageshack.us/a/img823/433/capture273.jpg[/img]
driver paketinin nasıl eklendiği ve o sağ taraftaki widgetleri nasıl getirebileceğimizi sormuştum bilgi verebilirmisin acaba :/
[/quote]
o driver paketini nasıl eklendiği sorusunun cevabı easy sysprep programı ile yapılıyor. Yandaki sidebar ise yine o program vasıtasıyla yapılıyor. Tam olarak şurdan anlayabilirsin:

[CODE]
http://www.tnctr.com/topic/187915-easysysprep-kullanymy-win7-icin-video-eklendi/
[/CODE]

Ben bunun kendim 4 sürümünü yaptım kullanıyorum xp sp2 -sp3 ve win7 32-64 bit. 32 gb flash bellekte 18 gb yer kaplıyor. Sistem sorunsuz çalışıyor denebilir. Sorunlara gelince şuana kadar bu 4 sistemi 300 üzeri makineye kurdum. 5-6 makine dışında sorun yaratmadı mesela toshiba laptoplarda bu bilgisayara yüklenemez gibisinden win7 hatası aldım. Xplerde ekran kartından kaynaklanan sanırım anlamsız mavi ekran ama 300 de 5 gayet güzel bir oran [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img] 5-6 makineye de manuel kurulum yapmak insanı pek rahatsız etmiyor açıkçası... Arkadaşın hazırladığı sistemi denemedim fakat benim kullandığım sistemle birebir aynı sorunsuz kullanabilirsiniz şiddetle tavsiye ederim.

[color=#000000]http[/color][color=#666600]:[/color][color=#880000]//www.tnctr.com/topic/187915-easysysprep-kullanymy-win7-icin-video-eklendi/[/color]

Edited by exalted55

[quote name='exalted55' timestamp='1350769813' post='1249274']
Ben bunun kendim 4 sürümünü yaptım kullanıyorum xp sp2 -sp3 ve win7 32-64 bit. 32 gb flash bellekte 18 gb yer kaplıyor. Sistem sorunsuz çalışıyor denebilir. Sorunlara gelince şuana kadar bu 4 sistemi 300 üzeri makineye kurdum. 5-6 makine dışında sorun yaratmadı mesela toshiba laptoplarda bu bilgisayara yüklenemez gibisinden win7 hatası aldım. Xplerde ekran kartından kaynaklanan sanırım anlamsız mavi ekran ama 300 de 5 gayet güzel bir oran [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img] 5-6 makineye de manuel kurulum yapmak insanı pek rahatsız etmiyor açıkçası... Arkadaşın hazırladığı sistemi denemedim fakat benim kullandığım sistemle birebir aynı sorunsuz kullanabilirsiniz şiddetle tavsiye ederim.

[color=#000000]http[/color][color=#666600]:[/color][color=#880000]//www.tnctr.com/topic/187915-easysysprep-kullanymy-win7-icin-video-eklendi/[/color]
[/quote]

ben hem sercan xp'yi hem sercan windows 7'yi verdiğin link ile yapmıştım. Yalnız o yöntem windows 8 paylaşımımda işe yaramdı ve ben de windows'un kendi sysprep yöntemi ile yaptım. :)

[quote name='kalelibilişim' timestamp='1350201109' post='1247745']
[i][b][color=#0000ff]Aaaa bu benim aklıma gelmemişti. [/color][/b][/i]
[i][b][color=#0000ff]Hay ağzına sağlık. [/color][/b][/i]
[i][b][color=#0000ff]Googleyi sen nereden akıl ettin. [/color][/b][/i]
[i][b][color=#0000ff]Soralım bakalım google ye. [/color][/b][/i]
[i][b][color=#0000ff]Yardımların için teşekkürler.[/color][/b][/i]
[i][b][color=#0000ff]Senin bu emeklerinin karşılığını nasıl öderiz... ![/color][/b][/i]

[u][i][b][color=#0000ff]selametle... ![/color][/b][/i][/u]
[/quote]

[url="http://bbs.itiankong.com/thread-213887-1-1.html"][/url] 64bit sürücünün olduğu site google chrome az buçuk türkçeye çeviriyor.

Edited by luckyesref

[quote name='sere' timestamp='1350812319' post='1249346']
yeni upload tarafımca bitmiştir. İlk sayfada Download yazısındaki spoiler içine bakabilirsiniz.
[/quote]

"The shared items you are trying to access belong to an account that has been suspended

Still have questions or do you think we've made an mistake? Check our [url="#"]knowledge base[/url] for more information or [url="#"]contact us[/url] about it."

Download linkini açtığımızda yukarıdaki gibi bir uyarı veriyor. İndirme yapamıyoruz bir bakarsanız sevinirim.

• 2 hafta sonra ...

[b]gece dosya temizliği yaparken bu ne diye bakayım dedim arşiv şifreliymiş.[/b]
[b]bu konuya geri döndüm verilen şifre yanlış dedi.[/b]
[b]google dan ufak bir arama ile doğru şifreye önbellekten ulaştım.[/b]
[b]belki aynı durumu yaşayan olur diye konuya post geçtim.[/b]
[b]bu katılımsız işleri artık hobi gibi bişey oldu benim için.[/b]
[b]neyse deneyip dosyaları sileceğim.[/b]
[b]iyi çalışmalar herkese[/b]

arkadaşlar öncelikle ilginiz için teşekkürü borç bilirim. Şimdi benim internetim taş devrinden kalma 3 büyük şehir izmirdeyim ve bana inanırmısınız aynen şöyle diyor ttnet: Saha dolabınızdan 1 mbit üstü hız veremiyoruz. Altyapı 0 maalesef. Neyse şimdi biliyorsunuz daha önce 2 kez sistemi mediafire'ye upload ettim ve 2-3 gün bunun için uğraştım ve mediafire herseferinde hesabımı sildi. Şimdi yine upload edeceğim ve yine aynısı olacak. Hem son uploadlarımda dosya isimlerini anlamsız ayrıyeten rar şifresini de anlamsız yapmama rağmen değişen bir şey olmadı hesap gümmm.. O yüzden elinde iso, partı olanlar upload ederse iyi olur. Saygılar. Ha birde şunu belirtmeden geçemiyeceğim: "Sercan xp eylül 2012 Team'den+10dk.da format" isimli konumdan bir önceki paylaştığım sistem olan "Sercan xp 2012 Teamviewer'dan+10 Dakikada format" isimli sunumu indirmek yerine son paylaştığım sistem olan sercan xp eylül 2012'yi indirin. Bu bir önceki sisteme göre daha temiz daha düzenli ve stabildir. Bakıyorum forumda o sistemin linklerini isteyenler var onlara şiddetle son paylaştığım bu sistemi indirip kurmalarını öneririm. Saygı ve sevgilerimle İyi geceler. iyi sabahlar... :)

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar Normal formattan daha sağlıklısı kesinlikle yoktur.

Acronis ile copy+paste yaparsınız.

Acronis cafe'ciler için ve iş ağları için kullanılan bir programdır. 1 kez format atarsınız daha sonra copy yaparsınız.. Daha sonra tekrar format atıp herşeyi kurmaktansa acronis ile çok kısa zamanda bilgisayarınızı kopyaladıgınız en sade hale getirir.

------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşım Paylaşımın gayet hoş Herşeyden çok o kadar uğraşmışsın tek tek fotograf falan eline emeğine sağlık. Ben bi download yapıp tek link yapayım bunu herkez faydalansın. Bu emeğinin karşığı değildir ama küçük bi yardımda bulunmak isterim.

Edit: Yorumlarda okudum linkler silinmiş tekrar upload yapabilirseniz sevinirim... Ben turbobit+ul.to+letitbit+vipfile uploadı yaparım.

Edited by asil123123

• 1 ay sonra...
  • 10 ay sonra...