Jump to content

Turbobit Link Generator V1.2 (Kendi Yapımım)

nightmare3519
 Share

Recommended Posts

emeğine sağlık saol

Bende çok sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

başarılarının devamını dilerim ..

Kesinlikle harika olmuş ellerine sağık kardeşim.Fakat benim netin hızı 0,80 mbit o ayrı :D

harika olmuş ben yapıcaktım ki sen önce davrandın zaten benim vaktim olmuyor sistem modifiye etmeye çalışıyorum çoğu kişi gibi bende gturbobitten şikayetçiyiz bence GetRipz ile olanını yapmalısın bence eline sağlık başarılar :)

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için lütfen eleştiri yapın program hakında geliştirme hakkında.

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar Turbobit Link Generator İle Karşınızdayım

Programın Kullanımı Aşağıdaki Gibidir

[spoiler]ZAJxYnw.png[/spoiler]

Program tamamen kendi yapımımdır virüs falan yoktur kanıtı:

VirusTotal:

.APZ DOSYASINI YOLLARMISIN.

Dün sorunsuz kullanıyordum ama bugün linkleri çevirmiyor program. Örneğin şu linki çeviremedim.

http://turbobit.net/zjfglhri2cf3.html

http://turbobit.net//download/redirect/AD1A58A64254C9CA4510E724CAE9B72Cp/zjfglhri2cf3

çeviriyor sorun yok

bu tür sorunların olması normal çoğu link generator sitesinde oluyor sabah çeviremiyorsanız akşam deneyin mutlaka çeviricektir.

Bilgilendirme için teşekkürler... Varmı bir sorun arkadşlar lütfen yorum yapın eleştiri yapın ona göre gelişecek program

2. kez aynı şeyi söylüyorum en sağlıklısı Getripz.pl 10gb kadar indiriyor :) o arada ki reklamları kaldırabilirsen kesinlikle getripzi bi daha ki projende uygula :) ama onun dışında bir eksiklik görmüyorum eğer ilerde bütün sitelerin generatorunu yaparsan müthiş olur :) bundan ileride eleştiri gelmez :P :)

2. kez aynı şeyi söylüyorum en sağlıklısı Getripz.pl 10gb kadar indiriyor :) o arada ki reklamları kaldırabilirsen kesinlikle getripzi bi daha ki projende uygula :) ama onun dışında bir eksiklik görmüyorum eğer ilerde bütün sitelerin generatorunu yaparsan müthiş olur :) bundan ileride eleştiri gelmez :p :)

Bütün sitelerin generatorleri keşke olsa :) Para basar bu adam o zaman :) Henüz yok öyle bir sistem. Yapanlar bile daha tam oturtamadı.

Emeğine sağlık.Turbobitten link indirmek isteyen arkadaşlar linkin başına 1 rakamını eklerseniz hiç bir siteyle uğraşmadan direk premium olarak indirirsiniz..

Öneri için teşekkürler ikinci bir tercih olarak kullannmak isteyenler olabilir :)

2. kez aynı şeyi söylüyorum en sağlıklısı Getripz.pl 10gb kadar indiriyor :) o arada ki reklamları kaldırabilirsen kesinlikle getripzi bi daha ki projende uygula :) ama onun dışında bir eksiklik görmüyorum eğer ilerde bütün sitelerin generatorunu yaparsan müthiş olur :) bundan ileride eleştiri gelmez :p :)

Özür dilerim ilk mesajınıza ceveap yazacktım sonradan unutmuşum :) getripz sitesi butonlu bir site olduğu için ams ile butona basmak ve veri çekmek mümkün olmuyor bu işi c# gibi gelişmiş bir programlama diliyle rahtlıkla yapabilirim ama acemiyim daha :D

Eline sağlık güzel çalışma olmuş. Benn alldebrid kullanıcısıyım. Ama diğer arkadaşlar için güzel oldu bu yöntem. Turbotit kapanmazsa bu güzel olacak.

@cingan çalışıyor  ve çok temiz saol
Yorum için teşekkürler :)

@bilalozkan Bütün sitelerin generatorleri keşke olsa :) Para basar bu adam o zaman :) Henüz yok öyle bir sistem. Yapanlar bile daha tam oturtamadı.

Aslında c# ile yapılabilir ama ben acemiyim :D

Edited by nightmare3519

• 4 hafta sonra ...
Öneri için teşekkürler ikinci bir tercih olarak kullannmak isteyenler olabilir :)

Özür dilerim ilk mesajınıza ceveap yazacktım sonradan unutmuşum :) getripz sitesi butonlu bir site olduğu için ams ile butona basmak ve veri çekmek mümkün olmuyor bu işi c# gibi gelişmiş bir programlama diliyle rahtlıkla yapabilirim ama acemiyim daha :D

Aslında c# ile yapılabilir ama ben acemiyim :D

program çalışmıyor, linkin başına 1 ekledim gene olmadı yardım edin

• 9 ay sonra...