Jump to content

Dsmart Adsl Iyi Mi ? (Tv+Adsl)

WolfmanTR_
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar TTnet 8mbps ye aylık 69 TL ödüyorum. TV de ve Smile Adsl dükkanının önünde Hem HD Tv hemde sınırsız 8mbps Adsl 55 TL diyor , Geçmeli miyim ? kullanan var mı ?

kesinlikle tavsiye ederim 5 yıldır kullanıyorum destek hattı ttnet daha iyi.

aynı fiyatından fazla geliyo fazla kandırma şimdi ttnetin 1 senesi 40-30 tl  filan 20*12=240-300filan zaten senden alıyo sanırsam maxi maketti hem veridkleri uyduda kanal sıralama yok! verdikleri listeye mahkumsun!!! git bitane modüllü uydu al teknosadanda 300 tl maxi paket modül daha canavar..hem kanal sıralama var..

Edited by istanbul82

TTNEt 1 Mbps sınırsız kullanıyordum, eski üyeydim. 49 TL ödüyordum. Zırt pırt kopuyordu.
TTNetten kurtulup D-Smart'a geçtim.. Şimdi 8 Mbps ile bağlanıyorum. Üstelik limit 50 GB ve aşınca hız 1 mbps ye değil 3 mbps ye düşüyor.

Maxi paket yanında geldi. Modem ve uydu cihazı da hediye. 69 TL ödüyorum, keyfim gıcır. 2 senelik taahhüt imzalıyorsun.

20 TL fazla ödüyorum ama kopma sorunu neredeyse sıfıra indi. Ben çok memnunum.

bende bu pakete geçtim. ilk başta internetten hiç memnun değildim fakat tv keyfi anlatılmaz derecede iyi. sonra internetimde düzeldi. teknik destekleride çok iyi oldu. kaç aydır hiç aramadım teknik desteği. 8 mbit internet gerçekten harika. tavsiye ederim.

Arkadaşlar TTnet 8mbps ye aylık 69 TL ödüyorum. TV de ve Smile Adsl dükkanının önünde Hem HD Tv hemde sınırsız 8mbps Adsl 55 TL diyor , Geçmeli miyim ? kullanan var mı ?

1 Ay oluyor bende DSMART'a geçeli çok memnunum kurtuldum TTNET'ten Çünki Sürekli Kafalarına göre hızımı düşürüyorlardı, telefonla arıyorum  8 e çekiyorlardı her defasında aramaktan sıkıldım birde santrale uzaksınız demezlermi :) deli oluyordum. Ulan beyfendi Santralin yanındaki 3. bina benim evim :) dediğimde Afallıyorlardı... Sonra yükseltiyoruz hızınızı diyorlar 8M'te çıkartıyorlardı delirdim böyle söyleye söyleye son defasındada  Biraz laf cambazlığımın  ( meslekten dolayı ) faydasıyla gecenin 3 de aradım ttneti bu satte adil kullanım mı var yoksa ttnetin bana garezimi var deidm çünki 3600 K ile bağlanmıştım modemin arayüzünden baktım o günden sonra hızım düşmedi ama ben TTnetten soğumuştum hem fiyat olarak aynı hemde HD Kanallarından dolayı D-SMART Kendini şımart'a geçtim memnunum bağlantı değerlerimi paylaştım isterseniz burayada koyarım resmini kopma bu güne kadar hiç yaşamadım hızımdanda memnunum sadece sinema kanallarını Full vermişti bir ay sonunda 10TL ek ile onlarıda izleyeceğim söylendi müşteri hizmetleri aradı ben kabul etmedim Full sinema yayınlayan kanallar hariç şuan 2.ayım kullanıyorum memnunum bu paketin adı zaten MAXi PAKET.... Kısaca TAVSiYE EDERiM !!!

aynı muhabbet dsmartdada var 60 tl ye dsmart standart paket extra 8 mbit sınırsız net bir düşün paketin adı dsmart maxi paket

1 Ay oluyor bende DSMART'a geçeli çok memnunum kurtuldum TTNET'ten Çünki Sürekli Kafalarına göre hızımı düşürüyorlardı, telefonla arıyorum  8 e çekiyorlardı her defasında aramaktan sıkıldım birde santrale uzaksınız demezlermi :) deli oluyordum. Ulan beyfendi Santralin yanındaki 3. bina benim evim :) dediğimde Afallıyorlardı... Sonra yükseltiyoruz hızınızı diyorlar 8M'te çıkartıyorlardı delirdim böyle söyleye söyleye son defasındada  Biraz laf cambazlığımın  ( meslekten dolayı ) faydasıyla gecenin 3 de aradım ttneti bu satte adil kullanım mı var yoksa ttnetin bana garezimi var deidm çünki 3600 K ile bağlanmıştım modemin arayüzünden baktım o günden sonra hızım düşmedi ama ben TTnetten soğumuştum hem fiyat olarak aynı hemde HD Kanallarından dolayı D-SMART Kendini şımart'a geçtim memnunum bağlantı değerlerimi paylaştım isterseniz burayada koyarım resmini kopma bu güne kadar hiç yaşamadım hızımdanda memnunum sadece sinema kanallarını Full vermişti bir ay sonunda 10TL ek ile onlarıda izleyeceğim söylendi müşteri hizmetleri aradı ben kabul etmedim Full sinema yayınlayan kanallar hariç şuan 2.ayım kullanıyorum memnunum bu paketin adı zaten MAXi PAKET.... Kısaca TAVSiYE EDERiM !!!

aynı muhabbet 2 gun öncede bana yaptılar 

aynı muhabbet dsmartdada var 60 tl ye dsmart standart paket extra 8 mbit sınırsız net bir düşün paketin adı dsmart maxi paket

kanal sıralama yok tekrar soyluyorum 40+ yaş aileniz kullancaksa işkenceye donuyo ana kanallar 20 küsürlerde ailenizden küfür yeme olasılığınızda var amcamlar geçmiştite kuzenime saydıı kapattılar 1 ayda...modüllü ii..

Edited by istanbul82

bende kullanıyorum ve memnunum.tt net alt yapısını kullanmalarına rağmen onlardan daha iyi.tt  nette durmadan kopma oluyordu.şimdi öyle bir sorunum yok.hız stabil.öyle zırt pırt inip çıkmıyor.destek açısındanda iyiler.muhakkak geri dönüş yapılıyor.tek dikkat etmeniz gereken.cihaz kurulumuna gelirken eski cihaz vermesinler.ısrarla sıfır cihaz isteyin.eski cihazları bazen sorunlu oluyor

Valla ben ttnet'in müşteri hizmetlerini aramadan nete bile giremiyorum :D hızı hak getire aylık 63 lira parama yanıyorum. Bir gün aradım kasımda bitecek o sözleşme bittikten sonra bu eve ttnet adını barındıran hiçbir şeyi sokmayacağım dedim.Sürekli kopma sorunları 1 mbit internet 63 lira fatura.Ben hakkımı helal etmiyorum.