Jump to content

Windows 7 Sp1 9In1 Ocak 2013

köylü
 Share

Recommended Posts

• Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Merhabalar,

Yüklerken tarayıcalara searhnu.com diye bir virüs bulaştı var mıdır bunu alt etmemin bir programı

Bu virüs değildir.

Bazı programlar yüklenirken ek olarak tarayıcı arama çubuğu eklentileri yükler. Ve bunu tercihe bırakır.

Siz o aşama ilgili seçimi yaptıysanız tarayıcınıza programla birlikte o eklentide kurulmuş olur.

Veya girmiş olduğunuz bir internet sitesindende bu tarz bir uygulama indirmek için yönlendirilmiş olabilirsiniz.

Kaldırma için tarayıcınızın ayarlar seyfanızdan faydalanabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Edited by frkgkc

öncelikle paylaşım için teşekkür ederim eline emeğine sağlık arkadaşım ,fakat bir sorunum var bütün partları eksiksiz tam indirmeme rağmen rardan çıkarırken şifre köylü doğru girdiğim halde part hatası alıyorum .konuyu uploaded den indirdim sorun hakkında fikrin bilgin var ise paylaşmanı rica ederim ..

Teşekkürler Elinize Sağlık çalışma çok Güzel ancak

otomatik aktivasyon çoğu bilgisayarda problem çıkarıyor tekrar format atmak zorunda kalıyorum,

bence otomatik aktivasyon gereksiz. Herkez Windows Loader kullanıyordur herhalde

Otomatik aktivasyon olmazsa daha iyi olur

• Editor
Teşekkürler Elinize Sağlık çalışma çok Güzel ancak

otomatik aktivasyon çoğu bilgisayarda problem çıkarıyor tekrar format atmak zorunda kalıyorum,

bence otomatik aktivasyon gereksiz. Herkez Windows Loader kullanıyordur herhalde

Otomatik aktivasyon olmazsa daha iyi olur

Sistemde otomatik aktivasyon yok ki? Aktivasyon penceresini okumuyorsunuz demekki orada H yazarak enter tusuna basarak aktivasyonsuz devam edebilirsiniz ve daha sonra istedidiğiniz loaderle aktivasyon yapabilirsiniz

• 3 hafta sonra ...

Şifreyi köylü olarak ya da koylu olarak kabul etmemektedir. Zaten winzip, türkçe karakterlerden dolayı uyarı veriyor. Winzip' in verdiği uyarı aşağıdadır:

Extracting file: C:\Users\pc4\Desktop\win7_all\wywyz.part01.rar
Extracting to "C:\Users\pc4\Desktop\win7_all\"
Use Path: yes   Overlay Files: no
Extracting OCAKAIO.ISO Error: CRC mismatch in file "OCAKAIO.ISO" in the archive "C:\Users\pc4\Desktop\win7_all\wywyz.part01.rar" - possible wrong password

Ellerinize sağlık sorunsuz indi, kurulumda da sorun olmazsa tamamdır.

• 2 hafta sonra ...

köylü kardesım, bi sorum olacak, isoyu multiboot usb diskime yazdırdım hiç bir sorun yok, yalnız bir kaç yüklemede etkinleştirme başarılı olamdı, ben aktivasyonu çıkarıp kenı oem activasyonumu ekleycem, bunu nasıl yapacam?

• Editor

@ozanaus

Linkteki aktivasyon iptal dosyasını indir setupcomplete.cmd dosyasını düzenle aktivasyon dosyalarını setupcomplete.cmd nin yanına koy ve sources klasörüne at tüm sürümlerde benim verdiğim aktivasyon iptal olur senin eklediğin çalışır

http://www.tnctr.com/topic/211960-windows-7-tm-srmler-x86x64-9in1-aralk-2012/page-8#entry1271313

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...