Jump to content

Windows 7 Sp1 9In1 Ocak 2013

köylü
 Share

Recommended Posts

• Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Editor
Üstadım öncelikle emeğine sağlık, ben güncel bir şey yapıp yayınlayacaktım ama ne de olsa ustasın hız da sende olacak elbette :)

Benim sistemi yapmak için gönderdiğin oem logoları bu isodaki source klasörüne doğrudan atsam çalışır mı?

Saygılar

Evet çalısır

Üstadım öncelikle emeğine sağlık, ben güncel bir şey yapıp yayınlayacaktım ama ne de olsa ustasın hız da sende olacak elbette :)

Benim sistemi yapmak için gönderdiğin oem logoları bu isodaki source klasörüne doğrudan atsam çalışır mı?

Saygılar

Ben yaptım çalıştı, ancak oem logoları attığımda dvd boyutunu aştığı için usb den format atmak zorunda kaldım...

• Editor

Teşekkürler, ben köylü üstadın yardımları ile tüm ekran kartı, ses kartı, chipset, lan ve wlan driverları ile oem logoları entegre ettiğim bir win 7 AIO (32 ve 64 bit) yaptım ancak boyutu 6.2 GB olduğundan dolayı paylaşmayı düşünmedim.

Kendim flash bellekle kuruyorum ve çok rahatım ancak usb.den boot etmeyen sistemler için köylü üstadın paylaşımını indirdim.

Üstadım hatta gönderdiğin TEST dosyasındaki hangi dosyaları çıkarırsam driver entegre etmeden sadece güncellemeleri entegre edip AIO yapabilirim, biz de artık elimizi taşın altına koyalım değil mi :)

Yardımların için gerçekten müteşekkirim, sağol

Komut içerisinde asagıdaki gibi baslayan satırları silersen sadece güncellemeler entegre olur

dism /Image:%systemdrive%\TEST\WIM /Add-Driver

merhabalar. ben bu sürümü indirdim kurulum yaptım fakat şöyle bi durumla karşılaştım  (kurulum aşamasında bilgisayardaki  hardisk bölümlerini gösterirken  Sürücü Seçenekleri (gelişmiş) Kısmı Aktif Olmuyor Neden olabilir acaba? 

Üstadım öncelikle ben de çok teşekkür ederim. Msi GE70 free dos bir laptop aldım ve windowsu kurdum. tekrar restart atınca ntdlr eksik deyip resimdeki hatayı alıyorum. Ne yapmam lazım?

[spoiler]

2013-02-08.jpg

[/spoiler]

Edited by TeYyArEe

üstad emeğine sağlık bir sorum olacak benim orjinal lisanslı 7 sp1 dvd vardı kayıp. ben bunu indirsem de notebook'un altındaki keyi yazsam olurmu (lisanslı)

orjinal windowsun ile aynı sürümü yüklersen aynı keyi kullanabilirisin. Yani home student 32 bit varsa yine home student 32bit kurman gerekiyor...

turbobitten indirmek için hangi leech sitesini kullanıyorsunuz ben gturbobit ve fturbobit denedim çalışmıyor

turbobit şifrelemede bir güncelleme yaptı ve çoğu leech sitesi bundan etkilendi. benim kullandığım ve bu değişikliği aşan http://www.LeechTR.com var

• Editor

İso hash değerlerini kontrol et dosyalar bozuk inmiş olabilir eğer hash değerler tutuyorsa kurulumda aktivasyon penceresinde aktivasyon yapıyorsan aktivasyonu atla kurulumdan sonra baska bir aracla aktivasyon yap

Edit :Ek olarak kurulumun basında 100 mblık alan olusturyorsan ondanda kaynaklanabilir hardisk bölümleme ekranında 100mb lık alan olusturmasına izin vermeden dene

Edited by köylü

iso hash değerlerini kontrol ettim aynı. Sonra tekrar kurulum yaptım ve sizin mavi ekrandaki aktivasyona h diyerek aktivasyon yapmadım. sorunsuz kuruldu fakat şimdi ne ile aktivasyon yapabilirim? Yardımlarınız için çok teşekkürler.

"windows loader by daz" ile yapabilirsiniz.

İso hash değerlerini kontrol et dosyalar bozuk inmiş olabilir eğer hash değerler tutuyorsa kurulumda aktivasyon penceresinde aktivasyon yapıyorsan aktivasyonu atla kurulumdan sonra baska bir aracla aktivasyon yap

Edit :Ek olarak kurulumun basında 100 mblık alan olusturyorsan ondanda kaynaklanabilir hardisk bölümleme ekranında 100mb lık alan olusturmasına izin vermeden dene

"windows loader by daz" ile yapabilirsiniz.

Tamamdır aynen daz ile etkinleştirdim. Şuan sorunsuz çok teşekkür ederim.

[notice]Windows 7 9 in 1 Ocak 2013 çalışması için alternatif olarak ücretsiz ve hızlı bir site olan devhost linkleri ilk iletiye eklenmiştir. Sıkıştırılmış dosyadan ISO dosyasını çıkartmakta zorlanan arkadaşlarımız için Devhost linklerindeki dosya isimleri düzeltilmiştir !!! [/notice]

[warning]Konunun daha akıcı ve anlaşılır şekilde devam edebilmesi için konu içerisindeki gereksiz iletiler temizlenmiştir. Lütfen yeni iletilerinizde sadece konu ile ilgili soru ve sorunlarınızı belirtiniz !!! [/warning]

Haydi kolay gele !