Jump to content

Telefon Alacağım

adam4
 Share

Recommended Posts

güzel tercih huavei saglam ucuz  telefonlardandır.tavsiye ederim.bu aralar lg telefonları baya ucuzladı malum guncelleme vermediğinden dolayı.senin için güncelleme önemli degilse bir arastır.daha iyi ve ucuza bulabilirsin.ama tavsiye etmem. saygılarımla

Değerli yorumun için teşekkürler kardeşim.Ben açıkcası bu telefondan daha iyi ve ucuzunu bulacagımı pek sanmıyorum.LG'yede baktım bu telefon özelliklerinde telefonu 1.500TL civarında.Bu parayı verecek olsam giderim Galaxsy S3 falan alırım heralde.Huawei İdeos X5 vardı benim arkadaşımda 1.5 senedir kullanıyor daha bir kere garantiye götürmüşlüğü yok.İdeos zaten piyasadan kalktı bende bu telefona yöneldim yorumları falan okudum herkez olumlu yorumlar yapmış.Tüm uygulamaları çalıştırdıgı ve kolayca root edilebildiğini söylemişler.Açıkcası bu telefona baya bi kanım ısındı.Birde sizlerden yorum ve öneri duymak istedim.Yorumun için tekrar teşekkür ederim.

Değerli yorumun için teşekkürler kardeşim.Ben açıkcası bu telefondan daha iyi ve ucuzunu bulacagımı pek sanmıyorum.LG'yede baktım bu telefon özelliklerinde telefonu 1.500TL civarında.Bu parayı verecek olsam giderim Galaxsy S3 falan alırım heralde.Huawei İdeos X5 vardı benim arkadaşımda 1.5 senedir kullanıyor daha bir kere garantiye götürmüşlüğü yok.İdeos zaten piyasadan kalktı bende bu telefona yöneldim yorumları falan okudum herkez olumlu yorumlar yapmış.Tüm uygulamaları çalıştırdıgı ve kolayca root edilebildiğini söylemişler.Açıkcası bu telefona baya bi kanım ısındı.Birde sizlerden yorum ve öneri duymak istedim.Yorumun için tekrar teşekkür ederim.

Kesinlikle galaxy mini  alma ve LG dende uzak dur :)

Evet Huawei İdeos X5 Türkiyede yok sattı. bende Huawei İdeos X5 kullanıyorum çok şükür daha hiçbir yamuğunu görmedim. Gerek şarj gerek kalite şahane. Ekran filmi kullanmıyorum. Alalı 1.5 yıl oluyor. Ekranda bir tane bile çızık yok.

Şu anda İdeos X5 satan tek bir yer var  :)

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-huawei-u8800-ideos-x5-fiyati,461864.html

Bak Vision ilk çıktığında 800 küsür liradan satılıyordu. Şimdi 474 tlye düştü.

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-huawei-vision-u8850-fiyati,797201.html

Ha tabiki yukarıdakilerimi önerirsin yoksa Ascend P1 mi dersen kesinlikle Ascend P1 i öneririm. gerek görünüm. Gerek donanım olarak. F/P canavarıdır diyebilirim. Önerim fiyatının düşmesi için birkaç ay daha beklemenizdir.  Hepsiburada.com da ürün görüdüğüm kadarı ile pahalı. Aşağıdaki sitelerden birisinden alabilirsin.

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-huawei-u9200-ascend-p1-fiyati,827643.html
Edited by &ULTİMATE&

Zaten şu anda almayacagım 2-3 ay var daha almama.Tüm arkadaşlara yorumları için teşekkür ederim.Galaxsy S3 Mini bence çok gereksiz bir telefon.LG ayni şekilde iyi telefon yaptıklarını düşünmüyorum.Ascend P1 almayı düşünüyorumdum artık almaya karar verdim.Ayrıca @&ULTİMATE& bu akakçe sitesi güvenlimidir.Hiç alışveriş falan yaptınızmı

Zaten şu anda almayacagım 2-3 ay var daha almama.Tüm arkadaşlara yorumları için teşekkür ederim.Galaxsy S3 Mini bence çok gereksiz bir telefon.LG ayni şekilde iyi telefon yaptıklarını düşünmüyorum.Ascend P1 almayı düşünüyorumdum artık almaya karar verdim.Ayrıca @&ULTİMATE& bu akakçe sitesi güvenlimidir.Hiç alışveriş falan yaptınızmı

Akakace.com kendisi alışveriş sitesi değil. Kendisi (karşılaştırmalı alışveriş platformu). Mesela Ascend P1 ürünü yukarıdaki verdiğim linke tıklarsan, aynı ürünü birçok mağazanın sattığını görürsün. Birden çok mağaza karşımıza farklı farklı fiyatlarla çıkmakta. akakce.com da birden fazla mağazanın birleştiği nokta konumunda.

Ha bu mağazalar güvenilirmi diye soracak olursun. Tabiki bu noktada, sanal mağazayı iyi araştırmak gerekir. Bunu başka forumlarda yapılan yorumlarla. Müşteri izmetleri yoluyla. v.s anlayabilirsin.

Bu arada şunuda okumadan geçme: :)

http://www.tnctr.com/topic/215221-huaweiden-dnyann-en-hzl-telefonu/
Edited by &ULTİMATE&

LG de iyi telefon. Sadece telefon piyasasındaki markasından kaynaklanıyor bazı şeyler. Aynı özelliklerdeki Samsung telefonu daha pahalıya alırsın. Fakat satacağın zaman da telefonun para etmesi lazım. Bu nedenle iphone, samsung, nokia' dan belki de Sony Ericsson' dan şaşma bence.

@radyofon

Benim marka takıntım yok kaliteli ve birazda fiyatı uygunsa benim için uygundur.Şimdi baktıgımızdada benim bitceme göre en iyi donanıma sahip telefon Acsend P1.Ayrıca ben aldıgım telefonu satmam zaten bozuluncaya kadar gider elimde.Huawia kullanan arkadaşlarım var ve gerçekten memnunlar.Tabi onlardaki İdeos x5 ama Acsend P1'inde aynı kalitede olacagını düşümüyorum.Baya araştırdım ve 100e yakın yorum okudum hiç olumsuz sonuç yazana rastlamadım.

@&ULTİMATE& 

Even gördüm onu.Oda çıkınca Acsend P1 biraz daha ucuzlar heralde.En az 3 ay sonra alacagım telefonu zaten.

Tüm arkadaşlara değerli yorumu için teşekkürler.