Jump to content

Windows Vista Sorunları

pininfarina
 Share

Recommended Posts

• Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

simdi dostlarım soracak birkaç sorun var açıkcası 2 GB dan fazla olan vista programını

kurmaktan çekiniyorum

neyse indirmeye başladım fakat birkaç sorum var

simdi anasayfada vermis oldugunuz crack dosyası çalısmıyor bunu tekrar upload edermisiniz

programı kurmak için serial istiyormus dogal olarak bu serili

hotmail imize gönderilen key den mi girecegiz

yoksa her sitede yazan su keylerden birini mi girecegiz

30 gün kullanmak istemiyorum

Vistayı Serial Girmeden Kuruyorsunuz Sonrada Bir Önceki sayfada anlattıklarımla kırıyorsunuz bu kadar basit...( Önceki İletileri Okursanız Cogu kişinin aktivasyonu kolaylıkla yaptıgını goreceksiniz...)

Crack lerde Silinmişse Yenileri Up Edilir Muhakkak :closedeyes:

arkadaşlar ben vistayı indirdim 2,6 gb. kuruluma da başladım fakat dosya kopyalama sırasında işlem %50 ye geldiğinde hemen %100 diyor ve gerekli dosya bulunamadı hatası ile kurulumu sonlandırıyor. Indirdiğim iso dosyayı dvd ye yakarak işlem yapıyorum. Sorun ne olabilir acaba?

Edited by selseli

• Administrator
arkadaşlar benim sorunuma cevap verecek yok mu? 28 parçalık rar dosyalarını indirip sorunsuz şekilde birleştirdim ve iso dosyasını dvd ye yazdım. Bunları yaparken hiçbir hata mesajı almadım. Kuruluma başladığımda dosya kopyalama sırasında %50 den sonra dosya eksik hatası vererek kurulum durdu. Sorun ne olabilir.

çalışan link belirtirseniz tekrar indirebilirim..

tşk.

Sorunsuz bir şekilde rar paketinden çıktıysa bir sorun olmaması gerek diye düşünüyorum. DVD'ye yazarken dosyaları kontrol et'i de seç ki dvdye doğru yazıldığından emin olasın. Artı DVD'n de sorunlu olabilir.

Sorunsuz bir şekilde rar paketinden çıktıysa bir sorun olmaması gerek diye düşünüyorum. DVD'ye yazarken dosyaları kontrol et'i de seç ki dvdye doğru yazıldığından emin olasın. Artı DVD'n de sorunlu olabilir.

Dvd 'de sorun olma ihtimali yok. Ayrıca iso dosyayı hardisk e açarak ve sanal dvd rom yaratarak ta kurulum yaptım hep aynı hatayı veriyor....

• Administrator
Dvd 'de sorun olma ihtimali yok. Ayrıca iso dosyayı hardisk e açarak ve sanal dvd rom yaratarak ta kurulum yaptım hep aynı hatayı veriyor....

Sanal DVD'den zaten kuramazsınız.Kurulumun biryerinde oda iptal olacağı için kurulum hata verecektir.

Sanal DVD'den zaten kuramazsınız.Kurulumun biryerinde oda iptal olacağı için kurulum hata verecektir.

3 farklı şekilde denedim 3 ü de olmadı. hep aynı yerde hata verdi.

1- iso yu nero ile dvd ye yaktım.

2- sanal dvd ile iso yu açtım

3- iso yu winrar ile hard disk açıp kopyaladım.

• 2 hafta sonra ...
sonunda başardım. Aktivasyonu da yaptım ve vistayı kullanmaya başladım. Masaüstünün sağ alt tarafında evaluation version yazıyor. Bu bir sorun oluşturur mu acaba?

Nasil yaptin.Ben bir türlü beceremedim. Olmuyor. (aktive isi) :o

Edited by vatan

arkadaşlar birisi bu creck'i resimli anlatsada millete yararlansa ne kadar uğraşsakta yapamadık bunun yüzünden vistayı kaldırmak zorunda kaldım yardımcı olursanız seviniriz veya resimli olmasa bile detaylı birşekilde anlatsanız

Vistayı Yeniden Kurarsam (ki zor bir olasılık ama image alıp sizin için bir guzellik yapabilirim) Videolu Bir anlatım yapacagım fakat ilk sayfadakileri eksiksiz yaparsanız sorunsuz bir şekilde aktivasyon oluyor :blink:

Edit : Vistayı Kuruyorum Gene Şanslısınız ^_^ biraz sabır bi saatte anlatırım... :D resimleriyle..