Jump to content

2.1 Ses Sistemi Tavsiyesi, Önerisi

Recommended Posts

Arkadaşlar aşağıda belirttiğim 2 model arasında kaldım. Birini alacağım ama kararsız kaldım. Kullanıpta yorum bırakan veya yönlendirecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

1 ) Logitech S220 2+1 Speaker

2 ) Creative SBS A320 2+1 Speaker

Bugün sipariş vermek istiyorum ve tercihlerinizi bekliyorum.Teşekkürler.
Edited by sheqiLcocuq

Bunlar sistem mi ya. Edifier X-600 diyorum. Piyasadaki en iyi 2+1 Fiyatıda çok makul ve paranı gerçek anlamda helal ediyorsun.

Aradaki fiyat farkını düşünemedin sanırım? Zater edifier'e vereceği parayla yukarıdakilerden daha iyisini alabilir creative veya logitech. Amaç 2+1 almak değil sadece.

Bilgisayar için logitech, creative, microlab markaları uygundur hemde kaliteliler...  Yukarıdaki 2 ürün arasından ise logitech daha iyi.

Edited by yasak_ask

Aradaki fiyat farkını düşünemedin sanırım? Zater edifier'e vereceği parayla yukarıdakilerden daha iyisini alabilir creative veya logitech. Amaç 2+1 almak değil sadece.

Bilgisayar için logitech, creative, microlab markaları uygundur hemde kaliteliler...  Yukarıdaki 2 ürün arasından ise logitech daha iyi.

Şahsen onlara hoparlör diye para vereceğime kulaklık takarım daha güzel olur. Ayrıca sen Edifier'in sesini duymamışsın bariz belli :) İsmini verdiğin tüm markalarda sesi açtığın zaman boğulma ve kalite kaybı olur. Ne bass'lar bass'a ne tizler tize benzer. Vatan Bilgisayara yolun düşerse bir karşılaştırma yap. Edifier Türkiye pazarında çok yeni olabilir fakat isim yapan markalardan daha kaliteli ürün sunduğu kanısındayım.Hadi kolay gele.

Şahsen onlara hoparlör diye para vereceğime kulaklık takarım daha güzel olur. Ayrıca sen Edifier'in sesini duymamışsın bariz belli :) İsmini verdiğin tüm markalarda sesi açtığın zaman boğulma ve kalite kaybı olur. Ne bass'lar bass'a ne tizler tize benzer. Vatan Bilgisayara yolun düşerse bir karşılaştırma yap. Edifier Türkiye pazarında çok yeni olabilir fakat isim yapan markalardan daha kaliteli ürün sunduğu kanısındayım.Hadi kolay gele.

Aynen hocam bende S730 modelini kullanıyorum ses kalitesi harika.. :punk:

arkadaşım buraya bu ikisi arasında kalmışım dıyorum, sen gelmiş buda sistem mi yeaaa gibi bir nidayla cevap veriyorsun. Biz bilmiyomuyuz 500 600 tl verip sistem almayı bu ıkısı hakkında fıkrın varsa beklerım yoksa lutfen konuyu dagıtma.teşekkürler.

paran yetiyorsa logitech, hesapı olsun ama iş görsün diyorsan creative :good:

Edit: Fiyatlar küçük ve aynı oranda. Sana tavsiyem creative alman :good:

ucuz oldugundan dolayı mı creative önerdin dostum ? yoksa logitech ten bir adım önde gordugun ıcın mı ? tam anlayamadım yazmıs olduklarından bıraz acıklarsan sevınırım.

ucuz oldugundan dolayı mı creative önerdin dostum ? yoksa logitech ten bir adım önde gordugun ıcın mı ? tam anlayamadım yazmıs olduklarından bıraz acıklarsan sevınırım.

logitech creative'e göre pahalı oluyor. Yalnız ben de 2+1 creative a200 kullanıyorum ve oldukça başarılı buluyorum ki bu bahse geçen model bir üstü. Diğer yandan logitech'in 2+1 pek beğenmedim. Dizaynı hoşuma gitmedi.

logitech creative'e göre pahalı oluyor. Yalnız ben de 2+1 creative a200 kullanıyorum ve oldukça başarılı buluyorum ki bu bahse geçen model bir üstü. Diğer yandan logitech'in 2+1 pek beğenmedim. Dizaynı hoşuma gitmedi.

teşekkür ederim bu iki alette performans olarak cok yakın bırbırıne en ucuzunu bulup alıcam artık.